605-448-944 

kancelariaultimatum.pl


Profesjonalnie i skutecznie odzyskamy Twoją należność na każdym etapie postępowania. Bez opłat wstępnych.

SKUTECZNIE ODZYSKAMY TWOJE NALEŻNOŚCI OD FIRM, OD OSÓB PRYWATNYCH NA TERENIE KRAJU I ZA GRANICĄ.

 ⭐⭐⭐⭐⭐

Sprawdzenie stanu majątkowego dłużnika, upublicznienie, wpisanie do rejestrów oraz wystawienie długu na sprzedaż wykonujemy do 3 -ech dni od przyjęcia sprawy.

Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełdę wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.

W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.

Przyjęcie, prowadzenie sprawy, przeprowadzenie wszystkich czynności jest bezpłatne. Prowizja od 5%. Płacisz tylko za efekt.

WYŚLIJ ZAPYTANIE:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Nasza firma windykacyjna mająca wieloletnie doświadczenie w tej branży ma w swojej ofercie usługę windykacyjną dzięki której mogą państwo ściągnąć zaległe zadłużenie w bardzo szybki sposób. Nasza firma zatrudnia zawsze najlepszych i doświadczonych specjalistów z branży oraz wykwalifikowanych wyposażonych w różne sposoby ściągania zaległości od dłużnika prawników co daje niemal stuprocentową gwarancję na szybkie sprawne oraz rzetelne wykonie powierzonego nam zlecenia oraz skuteczne pobranie opłaty przez wskazanego nam dłużnika. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży windykacyjnej oraz skutecznemu działaniu zdobyliśmy już zaufanie wielu zadowolonych klientów którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Nasi zatrudnieni pracownicy wykonują powierzone nam zlecenie dostosowane do potrzeb oraz wymagań klienta w niemal najmniejszych szczegółach co daje nam pewność zadowolenia klienta oraz zawsze dobrej opinii. Niezależnie od aktualnego miejsca pobytu dłużnika nasza liczny zespół składający się z najlepszych zatrudnionych adwokatów na terenie naszego kraju mogą oni służyć Państwu pomocą zarówno na etapie pozasądowym jak i sądowym zawsze nieduża opłatą bez ukrytych dodatkowych kosztów co daje Państwu pewność na oszczędność czasu pieniędzy oraz stresu związanego z brakiem płatności przez powierzonego nam dłużnika. Po złożeniu wniosku do naszej firmy zostaje on rozpatrzony w sposób natychmiastowy dzięki czemu nasi doświadczeni pracownicy od razu zajmują powierzoną nam sprawą a w razie braku kontaktu z dłużnikiem zostaje napisanie odpowiednie pismo wzywające do natychmiastowego uregulowania zaległości w określonym terminie a przypadku braku płatności sprawa jest kierowana na drogę sądową na której to dłużnik obciążany jest dodatkowymi kosztami sprawy. W przypadku odzyskania zaległej należności w przeciwieństwie do innych firm z branży windykacyjnej prowizja którą pobieramy za odzyskanie należności jest znacząco mniejsza od konkurencji. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Windykacja należności od firm i od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
Odzyskujemy należności z tytułu:

● faktur za usługi i dostawy

● umów pożyczki, umów najmu lokalu

● umów zawartych ustnie

● umów o pracę

● niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych

● spraw pokomorniczych

● spraw przedawnionych

● inwestycji kryptowalutowych (bitcoin), należności giełdowych

● obligacji korporacyjnych, polisolokat

● spraw rozwodowych i alimentacyjnych

Profesjonalnie i skutecznie odzyskamy Twoją należność na kazdym etapie postępowania.
Sprawdzenie stanu majątkowego dłużnika, upublicznienie, wpisanie do rejestrów oraz wystawienie długu na sprzedaż wykonujemy do 3 -ech dni od przyjęcia sprawy.

Działania polubowne  trwają do 14 dni, w razie potrzeby sprawa jest przekazywana do biura terenowego oraz do prokuratury, a nastepnie na drogę postępowania sądowego i do komorników z nami współpracujacych w celu przeprowadzenia egzekucji. W przypadku spółek przeprowadzamy wyjawienie majątku oraz całośc postępowania przeciwko wspólnikom.

Przyjęcie, prowadzenie sprawy, przeprowadzenie wszystkich czynności jest bezpłatne. Prowizja od 7%. Płacisz tylko za efekt.