605-448-944 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą z pewnością na którymś etapie doświadczą sytuacji, gdy niezbędne okaże się egzekwowanie od dłużnika zaległych należności. Sprawy tego typu trafiają często do firm windykacyjnych lub do komornika. Niestety, jak uczy nas doświadczenie, niemal połowa wydanych nakazów zapłaty lub wyroków w sprawie o zapłatę należności kończy się fiaskiem.

Wbrew oczekiwaniom wierzycieli dłużnicy nie respektują orzeczeń sądowych, a egzekucja komornicza jest całkowicie nieskuteczna. Można mieć więc pretensje do komornika z powodu nieskuteczności jego działań, zarzucać niewykorzystanie wszystkich dostępnych możliwości wyegzekwowania zwrotu należności od naszego dłużnika. Okazuje się jednak, że nawet kilka lat po uzyskaniu nakazu zapłaty i uznaniu egzekucji komorniczej za bezskuteczną, dłużnik jest może być skłonny do prowadzenia rozmów, zawarcia ugody i spłaty zadłużenia. Jeżeli więc straciliśmy już nadzieję na odzyskanie naszych pieniędzy nawet po zadziałaniu firmy windykacyjnej bądź też komornika, zawsze możemy poszukać innej oferty.

Istnieją na rynku firmy specjalizujące się właśnie w rozwiązywaniu spraw, w których egzekucja komornicza nie zadziałała. Wypracowały one przez wiele lat swej działalności skuteczne metody nawet przy sprawach będących już po umorzeniu komorniczym. Odpowiadają one na rosnące w zawrotnym tempie zapotrzebowanie na istnieje firm zajmujących się właśnie działaniami po nieskutecznej egzekucji komorniczej. Należy więc w takiej sytuacji poszukać innych rozwiązań, innych firm, które wyspecjalizowały się w odzyskiwaniu należności nawet po wielu latach.

Opinie o KANCELARIA ULTIMATUM zobacz