kancelariaultimatum.pl

605 448 944 Dział pomocy windykacyjnej firmy Kancelaria Ultimatum opinie ⭐

Firma windykacyjna ⭐ Kancelaria Ultimatum ⭐ wiodąca swój prym w całym kraju odnosząc liczne osiągnięcia na szczeblu europejskim. Profesjonalnie i skutecznie odzyskamy Twoją należność na każdym etapie postępowania. Bez opłat wstępnych. SKUTECZNIE ODZYSKAMY TWOJE NALEŻNOŚCI OD FIRM, OD OSÓB PRYWATNYCH NA TERENIE KRAJU I ZA GRANICĄ.

Profesjonalnie i skutecznie odzyskamy Twoją należność na każdym etapie postępowania.
Sprawdzenie stanu majątkowego dłużnika, upublicznienie, wpisanie do rejestrów oraz wystawienie długu na sprzedaż wykonujemy do 3 -ech dni od przyjęcia sprawy.

Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełdę wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.

W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.

Przyjęcie, prowadzenie sprawy, przeprowadzenie wszystkich czynności jest bezpłatne. Prowizja od 5%. Płacisz tylko za efekt.

WYŚLIJ ZAPYTANIE:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Rozpocznie od weryfikacji długu, czy faktycznie istnieje, jak duży. Windykator z Kancelarii Ultimatum z dobrymi opiniami kontaktuje się z dłużnikiem i stara się początkowo polubownie dojść do porozumienia, wynegocjować warunki uregulowania zadłużenia. Nie zawsze ta niewinna próba przynosi oczekiwany efekt, czasem potrzeba większego nakładu pracy.

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE

Firmy windykacyjne funkcjonują w oparciu o ustawę z dnia 2 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej, muszą być wpisane do rejestru przedsiębiorstw, jak każda prawnie działająca firma.

Firmy takie jak Kancelaria Ultimatum opinie z Warszawy działają zgodnie z prawem. Zasady działania oparte są o kodeks cywilny (art. 5 k. c.). Windykator to nie komornik, nie musi posiadać specjalnych uprawnień, pracuje na umowie o pracę, na zlecenie lub po prostu prowadzi własną działalność gospodarczą.

Kancelaria Ultimatum -  Warszawa

  

kancelaria ultimatum oferteo

Windykator podjąć próbę sprawdzenia zadłużenia, istnieje. A więc może wprowadzić wstępnie proste działania. Próba polubownego rozwiązania problemu jest pierwszym krokiem w odzyskiwaniu zadłużenia. Windykator z Ultimatum przypomina o dokonaniu zapłaty, wzywa do zapłaty, albo wzywa do zapłaty z naliczonymi odsetkami.

Sprawdź też Opinie o Kancelaria Ultimatum

Jest to metoda mało skuteczna, tylko niewielka część dłużników reguluje swoje zadłużenie, gdy nie uzyskamy zadowalającego efektu windykator do wezwań dopisuje dodatkowe informacje o konsekwencjach związanych z niewywiązaniem się z umowy. Pojawiają się komunikaty typu: przekażemy twoje dane do Biur Informacji Gospodarczej, przekazanie sprawy do sądu.

Od pewnego czas pracownicy Kancelarii  Ultimatum w Warszawie wykorzystują nową metodę opierająca się m. in. Na wypisywaniu opinii o dłużniku np. na portalach społecznościowych. Negatywne informacje ta droga bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Jest to proces tzw. miękkiej windykacji, jeśli tym sposobem nie uzyskamy satysfakcjonującego nas rezultatu nastąpić może proces windykacji twardej, tzw. sądowej.

Kancelaria Ultimatum Polsat

Kancelaria Ultimatum opinie ma wśród swoich Klientów znakomite i żadne podstępne sztuczki stosowane przez oszustów zostają sprowadzone do porządku dziennego gdyż był przypadek jednego z dłużników, który wymyślił fakty i zgłosił wszystko dziennikarzom telewizji Polsat. Oszuści nie mają nic do stracenia, dlatego wprowadzają w błąd i posuwają się coraz dalej w swoich poczynaniach unikają odpowiedzialności.

Sprawdzony i pozytywnie oceniany Ranking firm windykacyjnych dla każdego.

Mieszcząca się w Warszawie i obsługująca Klientów z całego kraju Kancelaria Ultimatum opinie zbiera od przeszło 15 lat, dlatego ten kto zna tą kancelarię windykacyjną Ultimatum może jednoznacznie potwierdzić, że są niezawodni w windykowaniu zadłużonych osób i firm nie bojąc się blefów ze strony oszustów-dłużników, którzy robią filmy typu Kancelaria Ultimatum Polsat na których wprowadzają w błąd osoby które rzeczywiście potrzebują pomocy windykacyjnej.

Polsat Interwencja to program do którego zgłosił się dłużnik, który nie specjalnie chciał uregulować zadłużenie i nie powiedział ani słowa prawdy tylko oszust chciał oczernić osoby z Kancelaria Ultimatum opinie nie były za bardzo pokrywające się z prawdą, a wręcz przypominały sprawę z innego programu Polsat Interwencja 14.05.2018.

Odzyskiwanie długów z Kancelaria Ultimatum opinie to sama przyjemność i nie podważy tego żaden program z serii Polsat Interwencja – dłużnicy muszą spojrzeć sobie prosto w twarz i przyznać, że żaden oszust nie ma z firmą Ultimatum żadnych szans ponieważ windykacja długów dla nich to chleb powszedni.

Zobacz na Oferteo.pl najskuteczniejszą firmę windykacyjną w kraju kancelariaultimatum.oferteo.pl

kancelaria ultimatum opinie

kancelaria ultimatum opinie

Kancelaria odzyskiwania wierzytelności z Warszawy o nazwie Ultimatum opinie ma u wiernych Klientów w 100% pozytywne dlatego są godnym partnerem do pokonywania finansowych przeciwności jakie można spotkać w życiu.

Telewizja Polsat z programem Interwencja emitowanym 14 maja 2018 roku pod tytułem „Poszkodowani dwa razy. 30 tys. zł za niepochlebną opinię w internecie” to doskonały przykład, że Kancelaria Ultimatum opinie doskonale radzi sobie z dłużnikami ponieważ dalej działają czyli są nie winni, a dłużnik tzw. życiowy oszust nie spłacił długu.

Warto dzielić się opiniami, dlatego na tej stronie znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane oceny o Kancelaria Ultimatum opinie od sprawdzonych klientów, którzy mieli okazję korzystać z usług Kancelaria Wierzytelności Ultimatum reprezentowaną przez kilka osób, którzy znają się na odzyskiwaniu długów jak mało kto.

Kancelaria Ultimatum oszuści

Jak to w każdej branży można spotkać w Kancelarii Ultimatum opinie mniej i bardziej wiarygodnych klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych, ale akurat w branży windykacyjnej jest najwięcej osób nazwanych mianem żadnym innym jak oszuści i to z nimi zawsze jest najwięcej problemów. Oszuści nie tylko popadają w długi na własne życzenie, ale także oszuści na późniejszym etapie nie chcą spłacać zadłużenia. Jednym słowem zawodowy dłużnik to rasowy oszust jak to można w skrócie nazwać.

Kancelaria odzyskująca długi reprezentowana przez Panów, którzy pędzą z pomoc każdej potrzebującej osobie nie chcąc ani złotówki zaliczki, opłat wstępnych czy innych metod wyciągnięcia pieniędzy. Panowie od 12 lat ściągają długi nie tylko od osób indywidualnych zwanych inaczej oszustami, ale także windykując firmy i spółki prowadzone przez oszustów finansowych. Ciekawostką jest to, że można do tych Panów napisać maila, a oni odpiszą lub podaję adres: kancelaria ultimatum, złota 59, 00-120 warszawa gdzie mają biuro – klienci preferują w 80% komunikację zdalną oszczędzając czas i pieniądze na listy, kuriera, koperty, znaczki itd.

Najwięcej spraw Kancelaria Wierzytelności Ultimatum ma pochodzenia krajowego, ale całkiem spora grupa firm i osób mieszka, a także pracuje poza granicami kraju i również oszuści windykacyjni nie dają im spać. Rzeczą pewną jest to, że jak ktoś mu dłużnika najlepiej zadzwonić do Panów z Kancelaria ULTIMATUM krs i wspólnym siłami wyjść z bałaganu jaki panuje w naszym życiu. Trzeba jednoznacznie wykrzyczeć!!! Oszuści, oszuści i wszyscy inni oszuści na świecie wiedzcie, że Kancelaria Ultimatum prędzej was dopadnie bez znaczenia czy dana osoba będzie znajdować się w Polsce czy poza granicami Unii Europejskiej. Sprawdź już Teraz Ranking Windykacja a przekonasz się jakie firmy windykacyjne są godne uwagi.


CENNIK USŁUG

Nie pobieramy opłat za analizę i przyjęcie sprawy.
Nie pobieramy opłat za obsługę spraw aktualnych i przedawnionych.

Opłacamy za Państwa część opłat sądowych. Żadnych ukrytych kosztów.
Oferujemy współprace prezentując przejrzyste zasady rozliczania na zasadach „fair play”.
Sprawdź sam, ile firm prezentuje swój cennik. 

Wysokość zobowiązania
Kwota w zł 2.000 – 5.000  5.001 – 10.000  pow. 10.000
Prowizja 9% 8% 7%
Stali klienci  7% 6% 5%

 Inne usługi (dla klientów bezpłatne):

· Ustalenie numeru księgi wieczystej – 100 zł

· Ustalenie numeru pesel – 200 zł

· Sprawdzenie dłużnika w rejestrach – 100 zł

· Poszukiwanie osoby na terenie PL – od 1500 zł

· Poszukiwanie osoby na terenie UE – od 3000 zł

· Ustalenie tożsamości – 600 zł

· Poszukiwanie osób, mienia – od 200 zł / dzień 

Dokumenty z których wynika wierzytelność można do nas przesłać scanem, faksem lub istownie, nie jest wymagany kontakt osobisty, wszystkie dokumenty wraz z umową zostaną Państwu dostarczone drogą pocztową, lub kurierem.

Dokumenty dotyczące rozpoczęcia współpracy z Klientem lub przyjęcia do realizacji zlecenia windykacyjnego wysłane do nas pocztą elektroniczną są natychmiast rozpatrywanie i w ciągu 12h są podejmowane pierwsze czynności w stosunku do dłużników.
Jeśli dochodzenie praw finansowych klienta okaże się bezskuteczne, wówczas nie pobieramy od Państwa żadnych opłat za prowadzenie sprawy.
Umowa ulega rozwiązaniu z chwilą odzyskania wierzytelności i końcowego rozliczenia się między stronami.
Po odzyskaniu wierzytelności (długu) zostanie pobrana na rzecz Kancelarii ustalona w umowie prowizja, natomiast pozostała odzyskana kwota w ciągu dwóch dni roboczych zostanie przekazana na Państwa konto.
W przypadku kiedy dłużnik wpłaci pieniądze bezpośrednio na Państwa konto wówczas otrzymacie od nas fakturę do zapłaty na wartość naszej prowizji od spłaconej przez dłużnika kwoty.
Za każdym razem, gdy odzyskany zostaje dług lub jego część, odliczamy od takiej odzyskanej kwoty należny nam procent prowizji i na tę wartość zostaje wystawiona Klientowi faktura.
Umowa zawarta między stronami nie zawiera żadnych niejasnych, oraz niekorzystnych dla klienta zapisów.

Wszystkie poniesione koszty obsługi na etapie sądowym i egzekucyjnym są Państwu zwracane.

SPECJALIZACJE

Kancelaria świadczy usługi prawnicze, które obejmują następujące dziedziny:

PRAWO CYWILNE

1. Sporządzanie pism procesowych z zakresu prawa cywilnego

2. Reprezentacja Klientów w postępowaniach sądowych

3. Negocjowanie, sporządzanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych

4. Prowadzenie spraw z zakresu własności i praw rzeczowych

5. Windykacja należności

PRAWO PRACY

Pomoc prawna świadczona dla klientów indywidualnych (pracowników) obejmuje:

1. Doradztwo w zakresie spraw ze stosunku pracy oraz związanych ze stosunkiem pracy

2. Udział w negocjacjach oraz sporach sądowych pomiędzy stronami stosunku pracy.

PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE

Doradztwo oraz reprezentacja procesowa w sprawach o:

1. Rozwód, separacje, unieważnienie małżeństwa,

2. Zniesienie współwłasności majątkowej małżeńskiej, podział majątku wspólnego małżonków,

3. Alimenty,

4. Ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa,

5. Ustalenie miejsca pobytu dziecka, oraz w sprawach związanych z opieką i kuratelą,

6. Ustalenie kontaktów.

PRAWO SPADKOWE

Doradztwo oraz reprezentacja procesowa obejmuje zagadnienia dotyczące:

1. Stwierdzenia nabycia spadku,

2. Działu spadku,

3. Przyjęcia lub odrzucenia spadku,

4. Wyjawienia przedmiotów spadkowych,

5. Dochodzenia roszczeń o zachowek,

6. Dochodzenia roszczeń osób wydziedziczonych.

POSTĘPOWANIE NAKAZOWE i UPOMINAWCZE

1. Reprezentowanie Klienta w postępowaniu przeciwko dłużnikowi

2. Doradztwo i obsługa prawna postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

PRAWO KARNE

Reprezentacja Klientów w postępowaniach:

1. Przed Prokuraturą i Sądem,

2. W sprawach o przestępstwa i wykroczenia,

3. W sprawach o wykroczenia i przestępstwa skarbowe,

4. W których występują w charakterze pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego, powoda cywilnego.


Kategoria: Windykacja
Adres: Warszawa

Dział obsługi Klienta
605 448 944

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 0:00-0:00
Wtorek: 0:00-0:00
Środa: 0:00-0:00
Czwartek: 0:00-0:00
Piątek: 0:00-0:00
Sobota: 0:00-0:00
Niedziela: Zamknięte

www.KancelariaUltimatum.pl


Opinie o Kancelaria Ultimatum z Warszawy:

Wystawione oceny  o Kancelaria Ultimatum opinie:

Kancelaria Ultimatum angażuje się w każde zadanie z pełnym profesjonalizmem. Ich podejście do klienta jest indywidualne, co sprawia, że czujesz się doceniony jako partner biznesowy. Kancelaria Ultimatum działa zgodnie z prawem i etyką, co daje klientom pewność, że ich sprawy są w bezpiecznych rękach.

5,0 rating
28 stycznia 2024

Profesjonalizm pracowników Kancelarii Ultimatum sprawia, że można mieć pełne zaufanie do ich działań. Doskonała znajomość procedur windykacyjnych dla firm z sektora produkcyjnego. Profesjonalna obsługa windykacyjna dla sektora finansowego, w tym odzyskiwanie długów związanych z kredytami czy pożyczkami, świadczy o głębokim zrozumieniu specyfiki tego sektora. Skuteczne rozwiązywanie sporów i konfliktów podczas procesu windykacyjnego. Kancelaria Ultimatum potrafiła nie tylko skutecznie odzyskać długi, ale również zadbała o to, aby proces nie wpłynął negatywnie na moje relacje z dłużnikiem. To ważny element ich profesjonalizmu.

Daniel

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim przedsiębiorcom poszukującym solidnego partnera w obszarze windykacji. To firma, która nie tylko spełnia, ale przewyższa oczekiwania klienta. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto potrzebuje wsparcia w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych - są naprawdę godni zaufania.

5,0 rating
24 stycznia 2024

Kancelaria Ultimatum to firma, która naprawdę dba o swoich klientów, oferując im skuteczne i profesjonalne wsparcie. Skuteczność w odzyskiwaniu długów z tytułu niewywiązania się z umów subkontraktorskich. Elastyczność tej firmy w dostosowywaniu strategii do unikatowych potrzeb klienta przyniosła nam znakomite rezultaty. To naprawdę wartościowy partner w procesie windykacji. Precyzyjne ustalanie ryzyka finansowego dla klienta w przypadku każdej sprawy. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdemu, kto poszukuje rzetelnej firmy windykacyjnej. Ich podejście do klienta i skuteczność działania są godne najwyższych pochwał.

Cezary

Kancelaria Ultimatum to firma windykacyjna, która wykazała się doskonałą skutecznością w odzyskiwaniu należności. Dzięki ich profesjonalizmowi i determinacji, udało im się rozwiązać wiele trudnych przypadków. Profesjonalizm i skuteczność Kancelarii Ultimatum są niezaprzeczalne - potrafią poradzić sobie z każdym przypadkiem.

5,0 rating
19 stycznia 2024

Polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych – są godni zaufania i skuteczni. Profesjonalne zarządzanie relacjami z dłużnikami w trakcie procesu windykacyjnego. Wielowarstwowe podejście do sprawy windykacyjnej, obejmujące zarówno aspekty prawne, jak i psychologiczne, sprawia, że ta firma wyróżnia się spośród innych na rynku. Dbałość o zastosowanie etycznych praktyk wobec dłużników. Moje doświadczenia z kancelarią ultimatum są bardzo pozytywne. Obsługa klienta działa sprawnie i profesjonalnie, a pracownicy są kompetentni i pomocni.

Przemysław

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Kancelarii Ultimatum, ponieważ podejście do klienta jest bardzo indywidualne. Zawsze czuliśmy, że nasi sprawy są traktowane priorytetowo, co przekładało się na szybkie i satysfakcjonujące rezultaty. Kancelaria Ultimatum to firma, na której można polegać - są rzetelni, skuteczni i zawsze służą pomocą.

5,0 rating
10 stycznia 2024

Korzystając z usług Kancelarii Ultimatum, doświadczyliśmy profesjonalizmu i skuteczności w procesie odzyskiwania należności. Zawsze są gotowi pomóc i podjąć się trudnych przypadków. Szybkie i efektywne działanie w przypadku nielegalnego przenoszenia majątku przez dłużników. Dbałość o minimalizację wpływu procesu windykacyjnego na reputację mojej firmy była dla mnie kluczowa. Firma windykacyjna nie tylko zrozumiała to zlecenie, ale także działała zgodnie z nim, co było dla mnie niezmiernie ważne. Profesjonalne przygotowanie do negocjacji z dłużnikami z różnych kultur i środowisk. Kancelaria Ultimatum okazała się być niezawodnym partnerem w procesie windykacji. Dzięki ich skuteczności udało mi się odzyskać należności szybko i bezproblemowo.

Alojzy

Pracownicy Kancelarii Ultimatum są nie tylko fachowcami w dziedzinie windykacji, ale także wykazują się empatią i zrozumieniem dla sytuacji klienta. To sprawia, że współpraca z nimi jest nie tylko efektywna, ale również komfortowa. Moje doświadczenie z Kancelarią Ultimatum było bardzo pozytywne - szybko i sprawnie rozwiązali moje problemy z długami.

5,0 rating
3 stycznia 2024

Firma ta wyróżnia się transparentnością i jasnością w komunikacji. Kancelaria Ultimatum informuje klientów na bieżąco o postępach w sprawach windykacyjnych, co buduje zaufanie. Ochrona przed próbami unikania płatności poprzez przenoszenie aktywów na osoby trzecie. Systematyczne raportowanie postępów w windykacji zawsze było rzetelne i zrozumiałe. To umożliwiało mi bieżące monitorowanie sytuacji i podejmowanie informowanych decyzji. Skuteczność w windykacji długów pochodzących z transakcji handlowych międzynarodowych. Korzystanie z usług kancelarii ultimatum to gwarancja skutecznej windykacji. Zespół specjalistów doskonale radzi sobie z trudnymi przypadkami, dbając jednocześnie o dobre relacje z klientem.

Alfred

Korzystając z usług Kancelarii Ultimatum, zauważyłem znaczący wzrost w odzyskiwaniu należności. To zdecydowanie firma, na którą można liczyć. Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Ultimatum - dzięki nim udało mi się uporać z długami i zacząć na nowo.

5,0 rating
27 grudnia 2023

Profesjonalizm i skuteczność Kancelarii Ultimatum sprawiają, że jest to jedna z najlepszych firm windykacyjnych na rynku. Transparentność w przekazywaniu informacji o postępie sprawy klientowi. Skrupulatność w analizie sytuacji finansowej dłużnika to coś, co wyróżnia tę firmę. Dzięki temu ich strategie windykacyjne są zawsze dobrze przemyślane i skuteczne. Wysoki poziom elastyczności w dostosowywaniu strategii windykacyjnej do zmieniających się warunków rynkowych. Kancelaria Ultimatum potrafiła skutecznie zająć się moim przypadkiem, prowadząc sprawę od początku do końca. Ich fachowa wiedza i doświadczenie są nieocenione.

Konrad

Kancelaria Ultimatum potrafi skutecznie negocjować i znajduje zawsze optymalne rozwiązania. Ich profesjonalizm oraz skuteczność sprawiają, że to jedna z najlepszych firm windykacyjnych na rynku. Polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych - naprawdę warto.

5,0 rating
19 grudnia 2023

Kancelaria Ultimatum zasługuje na uznanie za profesjonalizm i skuteczność w rozwiązywaniu problemów finansowych klientów. Profesjonalna obsługa windykacyjna dla sektora usługowego. Firma windykacyjna nie tylko skupia się na odzyskiwaniu długów, ale również na budowaniu długotrwałych relacji z klientem. To zaangażowanie w klienta czyni ich nie tylko dostawcą usług, ale prawdziwym partnerem biznesowym. Profesjonalne podejście do windykacji w obszarze nieruchomości. Profesjonalizm Kancelarii Ultimatum przejawia się nie tylko w skuteczności, ale także w etyce biznesowej. Zawsze działały zgodnie z prawem, co dla mnie było niezwykle ważne.

Radosław

Kancelaria Ultimatum to firma, na której można polegać - są skuteczni, rzetelni i zawsze służą pomocą. Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem spokój ducha i pewność siebie - wiedząc, że moje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

5,0 rating
11 grudnia 2023

Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem spokój ducha, wiedząc, że moje sprawy finansowe są w kompetentnych rękach. Skuteczność w odzyskiwaniu należności od dłużników z sektora publicznego. Profesjonalizm firmy jest widoczny w każdym aspekcie współpracy. Zarówno w trakcie negocjacji, jak i w kontaktach z dłużnikami, zawsze są zdecydowani, ale jednocześnie szanujący przeciwnika. Stała gotowość do podejmowania trudnych i skomplikowanych spraw windykacyjnych. Kancelaria Ultimatum to firma, która potrafiła znaleźć spersonalizowane rozwiązania dla mojej sytuacji. Nie traktują klientów jak numerów, a każdego indywidualnie.

Ignacy

Jako klient Kancelarii Ultimatum czuję się pewnie, wiedząc, że moje sprawy są prowadzone przez doświadczony zespół, który zawsze stawia moje interesy na pierwszym miejscu. Usługi Kancelarii Ultimatum są warte każdej wydanej złotówki - naprawdę potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

5,0 rating
5 grudnia 2023

Obsługa klienta w Kancelarii Ultimatum jest na najwyższym poziomie – zawsze można liczyć na szybką i pomocną reakcję. Precyzyjne określanie potencjalnych źródeł dochodu dłużników. Szybkość reakcji na zmiany w sytuacji rynkowej czy legislacyjnej to kolejna mocna strona tej firmy. To sprawia, że są zawsze krokiem przed konkurencją i potrafią dostosować się do nowych wyzwań. Doskonała znajomość specyfiki branżowej, co przekłada się na skuteczność w windykacji w konkretnych sektorach. Współpraca z Kancelarią Ultimatum okazała się być bezstresową i efektywną drogą do odzyskania należności. Polecam ich usługi każdemu, kto szuka solidnego partnera w dziedzinie windykacji.

Mikołaj

Pełen profesjonalizm oraz niezwykle przyjemna obsługa to cechy, które wyróżniają Kancelarię Ultimatum spośród innych firm. Zdecydowanie polecam każdej osobie, która boryka się z problemem odzyskania środków na własną rękę lub zwyczajnie nie ma czasu zajmować się tego typu sprawami, a jednocześnie nie chce doświadczać stresów związanych z dłużnikiem.

5,0 rating
30 listopada 2023

To, co wyróżnia tę firmę windykacyjną, to zespół kompetentnych specjalistów, dla których priorytetem jest zadowolenie zleceniodawcy. Z pełnym zaangażowaniem podejmują się powierzonych im zadań, podejścia do nich w sposób indywidualny, dbając o osiągnięcie najlepszych możliwych rezultatów.
Praca w Kancelarii Ultimatum to gwarancja, że sprawy klienta są traktowane z należytą uwagą i starannością. Zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów, dla których priorytetem jest skuteczność oraz rzetelność w działaniu. Działania podejmowane przez firmę są zawsze ukierunkowane na osiągnięcie celów klienta, a wszystko to odbywa się w atmosferze pełnej zrozumienia i zaufania.
Osobiście przyznaję Kancelarii Ultimatum pełne 5 gwiazdek i gorąco ją polecam. To nie tylko firma windykacyjna, ale również partner, który podejmuje się zadań z pełnym zaangażowaniem, dbając o satysfakcję swoich klientów. Pozdrawiam serdecznie!

Leszek

Jestem głęboko wdzięczna Kancelarii Ultimatum za profesjonalne podejście i skuteczne załatwienie sprawy, z którą się do nich zwróciłam. Prawnicy z tego biura zasługują na najwyższe uznanie za perfekcyjne prowadzenie postępowania windykacyjnego, które zakończyło się bardzo szybko korzystnym rezultatem.

5,0 rating
28 listopada 2023

Cała kwota zadłużenia, wynosząca 40 000 zł, została egzekwowana w krótkim czasie od osoby, która wcześniej nie wykazywała chęci do rozliczenia się ze mną.
To doświadczenie zdecydowanie umocniło moje zaufanie do Kancelarii Ultimatum. Teraz, w przypadku ewentualnych problemów z dłużnikiem, bez wahania skorzystam ponownie z usług tej firmy, mając pewność, że otrzymam wsparcie i pomoc, których potrzebuję. Ich skuteczność, zaangażowanie i szybkość działania sprawiają, że to pierwszy numer, jaki wybiorę, gdy stanę ponownie przed podobnym wyzwaniem.
Dziękuję Kancelarii Ultimatum za profesjonalizm, efektywność i rzetelność w prowadzeniu sprawy. To dla mnie ogromne wsparcie i pewność, że mogę liczyć na fachową pomoc w trudnych sytuacjach.

Anna

Jestem pełna uznania dla Kancelarii Ultimatum za błyskawiczne podjęcie się mojej sprawy już tego samego dnia, kiedy po raz pierwszy odwiedziłam ich biuro. Szybkość ich działań windykacyjnych zasługuje na wielki plus.

5,0 rating
24 listopada 2023

Efektywność procesu nie pozostawiła mnie w niepewności, ponieważ zaledwie po trzech tygodniach od rozpoczęcia współpracy, cała kwota, którą dłużnik był mi winien, znalazła się z powrotem na moim koncie bankowym.
To niewątpliwie imponujące, jak sprawnie firma Kancelaria Ultimatum prowadzi sprawy windykacyjne. Moje doświadczenie z nimi pozostawia mnie pod ogromnym pozytywnym wrażeniem. Bez zbędnych opóźnień, zyskałam pełne zaufanie do ich profesjonalizmu i skuteczności.
Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje szybkiej, rzetelnej i skutecznej pomocy w dochodzeniu swoich roszczeń. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za profesjonalizm i błyskawiczne rozwiązanie mojej sprawy.

Barbara

Opinia o Kancelarii Ultimatum jest niezwykle pozytywna, a moje trzymające się już od trzech lat doświadczenia z tą firmą potwierdzają, że to rzeczywiście godny zaufania partner. Ich metodyka działania nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze przystępują do rzetelnej analizy sprawy, co stanowi solidne fundamenty dla dalszych skutecznych działań.

5,0 rating
21 listopada 2023

To, co wyróżnia Kancelarię Ultimatum, to doskonały kontakt z pracownikami firmy. Dzięki temu mogę na bieżąco śledzić postępy w egzekwowaniu środków finansowych od dłużników. Prawnicy z tego biura są nieocenieni, co potwierdziłam osobiście, podejmując się różnych spraw.
Firma zasługuje na pozytywną rekomendację ze względu na jej zaangażowanie w każdą sprawę. Ich prawnicy są nie tylko kompetentni, ale także pełni zaangażowania, co sprawia, że klient czuje się wsparciem na każdym etapie procesu. Kancelaria Ultimatum zasługuje zatem na gromkie brawa za profesjonalizm i pełne oddanie swojej pracy.

Teresa

Z pewnością Kancelaria Ultimatum stanowi prawdziwą perełkę w dzisiejszym świecie biur windykacyjnych. Jest to miejsce, które trudno znaleźć, a zasługuje na uwagę i docenienie.

5,0 rating
16 listopada 2023

Po pierwsze, unikalność tego biura tkwi w tym, że obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy, co czyni je wszechstronnym partnerem w radzeniu sobie z problemami finansowymi.
Dodatkowo, brak konieczności wpłacania zaliczek czy innych opłat na start za rozpoczęcie działań to z pewnością atut tej firmy. Ta transparentność w podejściu do klienta zasługuje na wyróżnienie. Kolejnym aspektem wartym podkreślenia jest doskonały kontakt zespołu zarówno telefoniczny, jak i mailowy, co ułatwia śledzenie postępów w prowadzeniu sprawy.
Najważniejszym jednak atutem Kancelarii Ultimatum jest ich niezwykła skuteczność. Bez względu na rodzaj sprawy, prawnicy z tego biura radzą sobie z nią doskonale. To niewątpliwie czyni tę firmę godną polecenia. Zachęcam do nawiązania współpracy z Kancelarią Ultimatum, gdyż ich profesjonalizm, bezpieczeństwo finansowe klienta i efektywne działania sprawiają, że warto zaufać tej firmie.

Elżbieta

Bardzo serdecznie dziękuję za profesjonalne odzyskanie pieniędzy od dłużnika, który nie dotrzymał swoich zadeklarowanych terminów rozliczeń. Współpraca z Państwem była dla mnie niezwykłą przyjemnością, a uzyskane rezultaty przerosły moje oczekiwania. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jesteście najlepsi w swojej profesji.

5,0 rating
12 listopada 2023

Wasza skuteczność, zaangażowanie i profesjonalizm zasługują na najwyższe uznanie. Gdyby w przyszłości pojawiły się ponownie problemy finansowe, nie waham się ani chwili i ponownie skorzystam z usług Waszego biura. Wasza solidność oraz skuteczność działania są dla mnie gwarancją, że mogę liczyć na fachową pomoc w trudnych sytuacjach.
Ponadto, będę z pełnym przekonaniem polecać Wasze biuro wszystkim moim znajomym. Daję Wam maksymalnie pozytywną ocenę i jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalizm i skuteczność w rozwiązywaniu tego trudnego dla mnie problemu finansowego.

Zofia

Kancelaria Ultimatum to solidna firma, świadcząca swoje usługi na terenie całego kraju. Moje doświadczenia z nią są bardzo pozytywne. Wystarczyło zgłosić się do nich i przedstawić sytuację związana z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika.

5,0 rating
7 listopada 2023

Zespół od razu podjął się bezpłatnej weryfikacji dokumentacji, informując mnie o dostępnych możliwościach.
W mojej sprawie prawnicy z Kancelarii Ultimatum wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem, dając z siebie wszystko. Efektem była skuteczna windykacja długu wraz z odsetkami. Zdecydowanie było warto skorzystać z ich pomocy, a moje doświadczenia potwierdzają, że mogę polecić to biuro wszystkim potrzebującym wsparcia w odzyskiwaniu środków finansowych.
Dziękuję Kancelarii Ultimatum za profesjonalne podejście, skuteczność i pomoc w trudnym dla mnie przypadku.

Jadwiga

Cieszę się, że mogłem przyczynić się do zadowolenia z usług Kancelarii Ultimatum. Opisując ich usługi jako "świadczone na Europejskim poziomie w dosłownym sensie tego znaczenia", podkreślasz wysoką jakość i skuteczność, co jest zawsze wartością dodaną w przypadku firm windykacyjnych.

5,0 rating
2 listopada 2023

Dyplomatyczne podejście do prowadzenia działań, połączone z efektywnością, stanowi kluczową cechę Kancelarii Ultimatum. Twierdzenie, że nie ma drugiej takiej dobrej firmy odzyskującej pieniądze, potwierdza ich pozycję lidera w branży egzekwowania należności finansowych.
Dziękuję za pozytywne rekomendacje i polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto poszukuje profesjonalnych usług w odzyskiwaniu środków finansowych.
Kancelaria Ultimatum to nie tylko firma windykacyjna, lecz prawdziwy lider na europejskim rynku, co oznacza, że ich standardy i skuteczność są zgodne z najwyższymi normami obowiązującymi na kontynencie. To, co wyróżnia tę kancelarię, to nie tylko profesjonalne usługi, ale także unikalne podejście do egzekucji należności finansowych.
Ich działania są prowadzone z ogromnym zaangażowaniem i precyzją, co sprawia, że każdy klient może być pewien, że jego sprawę traktuje się priorytetowo. Co ważne, Kancelaria Ultimatum łączy skuteczność z dyplomacją, co pozwala na osiąganie pozytywnych rezultatów, jednocześnie dbając o utrzymanie dobrej relacji z dłużnikiem.
Warto zaznaczyć, że doświadczenie Kancelarii Ultimatum obejmuje nie tylko obsługę klientów indywidualnych, ale także firm, co potwierdza ich wszechstronność i elastyczność w dostosowywaniu się do różnorodnych sytuacji. To firma, która nie tylko egzekwuje należności finansowe, ale także buduje trwałe relacje z klientami poprzez transparentność, profesjonalizm i skuteczność działań.
Podsumowując, Kancelaria Ultimatum nie tylko utrzymuje europejskie standardy, ale wręcz je podnosi, stając się niekwestionowanym liderem w dziedzinie odzyskiwania środków finansowych. Polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje nie tylko usług windykacyjnych, ale także partnera, na którym można polegać w trudnych sytuacjach finansowych.

Danuta

W Kancelarii Ultimatum profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie pomagają ze ściąganiem długów od problematycznych osób prywatnych czy też firm a na efekty swoich działań nie każą długo czekać.

5,0 rating
19 sierpnia 2023

To, co wyróżnia Kancelarię Ultimatum, to po pierwsze profesjonalizm, którym się wykazują. Po drugie, ich działania są zawsze skuteczne, a zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta jest nieodparte. Wreszcie, wyjątkową troską otaczają relacje z klientami, co podkreśla ich wysoki standard obsługi. To naprawdę wyjątkowe cechy, które stanowią o sile Kancelarii Ultimatum.

Czesiek

Miła i rzetelna obsługa. Zawsze wiedzą w Kancelarii Ultimatum jak osiągnąć zamierzony cel w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki tej firmie windykacyjnej mamy zawsze na bieżąco rozliczonych wszystkich kontrahentów.

5,0 rating
13 sierpnia 2023

Współpracujemy z Kancelarią Ultimatum od wielu lat i jesteśmy niezmiernie zadowoleni z dotychczasowej kooperacji. Osoba, z którą współpracujemy, okazuje się być nie tylko odpowiedzialna, ale także zawsze gotowa do udzielenia pomocy. Wszelkie przekazywane informacje są podawane w sposób przystępny i zrozumiały dla nas, co jest niezwykle istotne. Kancelaria Ultimatum zdecydowanie zasługuje na polecenie.

Mirosław

Bardzo dobra komunikacja przed i w trakcie windykacji. Skuteczne odzyskanie pieniędzy bez konieczności długiego oczekiwania na rezultat działań sprawiło, że jestem w 100% zadowolony, że zdecydowałem się powierzyć sprawę właśnie Kancelarii Ultimatum a nie żadnemu innemu biurze windykacyjnemu.

5,0 rating
9 sierpnia 2023

Kancelaria Ultimatum cechuje się profesjonalnym podejściem do świadczonych usług. Jej doświadczona kadra, wyposażona w obszerną wiedzę, zapewnia klientom wsparcie na najwyższym poziomie. Regularne informowanie klientów o postępach w prowadzonych działaniach jest jednym z atutów, a szybkie i satysfakcjonujące zakończenie mojej sprawy stanowi potwierdzenie ich skuteczności. Niezwykła wyrozumiałość w relacjach z klientem dodatkowo podkreśla profesjonalizm Kancelarii Ultimatum w realizacji powierzonych zadań. Zdecydowanie polecam korzystanie z ich usług.

Władek

Odzyskałem z pomocą Kancelarii Ultimatum pieniądze w niespełna miesiąc czasu i całościowo współprace wspominam pod każdym względem dobrze. Błyskawiczne i skuteczne działania mające na celu zmotywowanie dłużnika do rozliczenia się to standard w tym biurze windykacyjnym. Bardzo polecam.

5,0 rating
2 sierpnia 2023

Polecam Kancelarię Ultimatum maksymalnie jak to tylko jest możliwe. Duża skuteczność i szybkość w działaniach jest na porządku dziennym w Kancelarii Ultimatum. Działają na wielu płaszczyznach dzięki czemu mogłem odzyskałem pieniądze od kilku dłużników w bardzo krótkim czasie. Wszystko zostało wykonane profesjonalnie z dbałością o najmniejsze detale. Moja ocena to 5 gwiazdek a najchętniej dałbym 6/5 gdyż jestem tak bardzo zadowolony ze współpracy.

Marek

Współpraca z Kancelarią Ultimatum była niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Prawnicy z tego biura windykacyjnego okazali się niezwykle pomocni na każdym etapie postępowania. Doskonale tłumaczyli nam, co się dzieje i na jakim etapie znajduje się nasza sprawa. Warto również podkreślić, że byli niezwykle skuteczni w swoich działaniach. Dzięki nim udało się osiągnąć pożądane rezultaty.

5,0 rating
29 czerwca 2023

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która potrzebuje skutecznej windykacji swojego dłużnika. Nasza firma miała do czynienia z dłużnikiem, który odmawiał uregulowania zaległych faktur, przekraczając ich terminy. Dłużnik ten uważał, że nie poniesie żadnych konsekwencji z tego powodu, ale Kancelaria Ultimatum udowodniła mu, jak bardzo się mylił. Dzięki ich profesjonalnej interwencji, dłużnik został zmuszony do oddania każdego grosza za towar, który pobrał z naszego magazynu. Dodatkowo, nałożono na niego odsetki za opóźnienie w uregulowaniu należności. Kancelaria Ultimatum wykazała się fenomenalną skutecznością i profesjonalizmem w działaniu. W imieniu całej naszej firmy gorąco polecam to biuro windykacyjne.

Firma Stalomex

Po skontaktowaniu się z Kancelarią Ultimatum, już tego samego dnia udało mi się ustalić wszystkie szczegóły dotyczące naszej współpracy. Jesteem pod wrażeniem zaangażowania, jakim wykazali się w mojej sprawie, a także doskonałej skuteczności w odzyskaniu moich należności od dłużnika. Wszystkie czynności zostały wykonane z profesjonalizmem, a organizacja pracy od początku do końca zasługuje na uznanie i gromkie brawa. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum jest moim numerem jeden, jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy. Z całego serca polecam tę firmę w 100%.

5,0 rating
26 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum zasługuje na jak najwyższą ocenę, ponieważ skutecznie odzyskali pełną należność od dłużnika, działając w sposób profesjonalny i oszczędzając mi moje nerwy oraz cenny czas. Specjaliści z tej firmy windykacyjnej w pełni zaangażowali się w moją sprawę, wdrażając kompleksowe działania, włącznie z uzyskaniem potwierdzenia zadłużenia i ustaleniem harmonogramu spłat. Nie mogłam trafić na lepszych fachowców od odzyskiwania pieniędzy. Jedynym żalem do samej siebie, jaki mogę mieć, to fakt, że nie skorzystałam z ich usług wcześniej, bo wtedy już dawno zapomniałabym o długu i całej sprawie. Przez cały okres współpracy mogłam polegać na regularnym kontakcie z osobami zajmującymi się moją sprawą, dzięki czemu byłam na bieżąco z postępami i wiedziałam, na jakim etapie znajduje się moje postępowanie. POLECAM KANCRLARIĘ ULTIMATUM

Agnieszka

Firma szybko i sprawnie zajęła się odzyskaniem moich należności. Usługa została zrealizowana w sposób niezwykle profesjonalny, co bardzo mnie usatysfakcjonowało. Jestem im niezmiernie wdzięczna za fachową pomoc i tym samym osobiście gorąco polecam usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Moim zdaniem są oni bezkonkurencyjni w wykonywanej przez siebie profesji, o czym miałam okazję przekonać się na własnej skórze.

5,0 rating
22 czerwca 2023

Opierając się na moim doświadczeniu, uważam, że warto nawiązać współpracę z Kancelarią Ultimatum. Prawnicy reprezentujący to biuro windykacyjne posiadają ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie i potrafią skutecznie motywować dłużników do szybkiego uregulowania zobowiązań. Osobiście miałam okazję zlecić im cztery sprawy, a we wszystkich przypadkach poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Kancelaria Ultimatum oferuje szeroki wachlarz usług, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z całą pewnością polecam ich jako wierna i zadowolona klientka.

Dorota

Kancelaria Ultimatum skutecznie i szybko pomogła mi odzyskać moje należne pieniądze w sposób, który przekroczył moje oczekiwania oczywiście w pozytywnym sensie tego znaczenia. Ich profesjonalizm jest niezwykle imponujący. Specjaliści z tej firmy zastosowali właściwe strategie i środki, co zaowocowało owocną współpracą. Gdy stanę ponownie przed podobnym problemem z odzyskiwaniem pieniędzy, na pewno ponownie skorzystam z usług tej kancelarii. Szczerze polecam ich usługi.

5,0 rating
17 czerwca 2023

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy związanej z odzyskaniem długu, zdecydowanie powinien skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum, która jest bezkonkurencyjna na rynku firm windykacyjnych i uznawana za lidera w tej dziedzinie. Pracownicy Kancelarii są znakomicie wykwalifikowani i potrafią profesjonalnie doradzić, jak skutecznie odzyskać pieniądze od dłużnika. Osobiście doświadczyłam pozytywnego zakończenia mojej sprawy, a cała należność w wysokości 75 000 zł została zwrócona na mój rachunek bankowy w ekspresowym tempie. Oceniam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum jako wyjątkowo korzystne i przyznaję im 5 gwiazdek. Pozdrawiam.

Alicja

Osoba, która zalegała mi od dłuższego czasu pieniądze za nic nie chciała ich oddać, ale na szczęście KANCELARIA ULTIMATUM sobie z tym poradziła.

5,0 rating
25 kwietnia 2023

Ogromna wiedza i doświadczenie. Doskonały kontakt z klientem. Usługi w Kancelarii Ultimatum są pod każdym względem świadczone na wysokim poziomie. Można liczyć na 100% zaangażowanie w sprawę i skuczne działania windykacyjne pozwalające osiągnąć zamierzony cel w możliwe krótkim czasie. Gorąco polecam tych specjalistów i serdecznie pozdrawiam osoby z tego biura, które zajmowały się realizacją powierzonego przeze mnie zlecenia.

Darek

Jeśli chodzi o odzyskanie jakiegokolwiek długu to zdecydowanie polecam udać się tylko i wyłącznie do Kancelarii Ultimatum, a na pewno każdy tutaj otrzyma pomoc jakiej oczekuje.

5,0 rating
21 kwietnia 2023

Najlepsza firma windykacyjna zarówno w Warszawie jak i całym krajum a wiem co mówię, bo na przestrzeni kilku lat miałem okazję współpracować z wieloma specjalistami zajmującymi się odzyskiwaniem pieniędzy i jednoznacznie stwierdzam, że KANCELARIA ULTIMATUM była najskuteczniejsza w swoich działaniach. Bez problemu odzyskali moje pieniądze i to w krótkim czasie. Wszystko odbyło się sprawnie i bez dodatkowych formalności. Polecam!

Czesiek

Osoby z tego biura posiadają doświadczenie, znają rynek i wiedzą jak znaleźć dłużnika, który ukrywa się na drugim końcu kraju i nie ma ani meldunku ani stałego miejsca zatrudnienia.

5,0 rating
14 kwietnia 2023

Możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i fachowe doradztwo w zakresie podejmowania możliwych kroków, aby móc odzyskać swoje pieniądze od dłużnika. Dużym plusem jest też miła i sympatyczna obsługa usprawniająca współpracę. Kancelaria Ultimatum to firma windykacyjna godna polecenia. Pełen profesjonalizm, rzeczowe i uczciwe podejście do klienta sprawia, że mogę z czystym sumieniem polecić to biuro. Oczywiście daję maksymalnie pozytywną ocenę gdyż usługa została wykonana bardzo dobrze.

Grzesiek

Jestem zadowolony ze współpracy. Weryfikacja sprawy została wykonana szybko i nic nie musiałem płacić za analizę dotyczącą powierzonego przeze mnie zlecenia.

5,0 rating
11 kwietnia 2023

Kilka lat temu skorzystałem z usług Kancelarii Ultimatum ponieważ na procedurach sądowych się nie znam ani trochę, a moja sprawa wymagała profesjonalnego podejścia i znajomości prawa. Kancelaria Ultimatum zajęła się tak dokładnie wszystkim od A do Z pod każdym względem skrupulatnie i fachowo z satysfakcjonującym dla mnie wynikiem. Miłe podejście do klienta zaangażowanie to atuty tego biura windykacyjnego, które jest jak najbardziej godne zaufania. Polecam w 100% i zapewniam, że każdy kto pozna Kancelarię Ultimatum opinię również będzie miał o niej pozytywną tak jak i było to w moim przypadku.

Mirek

Dzięki działaniom Kancelarii Ultimatum szybko i sprawnie odzyskałam swoje pieniądze od dłużnika. Polecam wszystkim, jednym słowem pełen profesjonalizm.

5,0 rating
17 marca 2023

Współpraca z Kancelarią Ultimatum przebiegła bardzo pomyślnie. Otrzymałam fachową pomoc jeśli chodzi o windykowanie należności i dłużnik został rozliczony co do złotówki. Jestem mega zadowolona z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum i cieszę się, że zdecydowałam się skontaktować z nimi. Warto zlecić sprawę prawnikom z tej firmy i mieć pewność, że odzyskaniem długu zajmują się profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście polecam to biuro windykacyjne.

Amelia

Skutecznie pomogli mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Jestem w 100% usatysfakcjnowowana jeśli chodzi o poziom świadczonych usług przez Kancelarię Ultimatum. Serdecznie polecam!

5,0 rating
16 marca 2023

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i do tego skutecznie! Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po dwóch latach walki na własną rękę z dłużnikiem sprawa została załatwiona raz a porządnie przez Kancelarię Ultimatum w niespełna miesiąc czasu. Wystarczyło przesłać im umowę mailem, a resztę załatwili sami włącznie z kontaktowaniem się z dłużnikiem. Dodatkowowy plus, że nie trzeba na starcie nic wpłacać tylko rozliczenie jest na zasadzie znikomego procentu od wygranej sprawy, ale to na samym końcu postępowania windykacyjnego. POLECAM

Sonia

Bardzo dobra współpraca. Jeśli ktoś ma problem z dłużnikiem to warto skorzystać z usług ofeowanych przez Kancelarię Ultimatum a zapewniam, że poradzą sobie z rozliczeniem każdego długu.

5,0 rating
14 marca 2023

Firma profesjonalna. Szybko i skutecznie pomogli mi odzyskać wszystkie należności. Dobry kontakt i przyjazne podejście do klienta to standard w Kancelarii Ultimatum. Zawsze można liczyć na osoby, które tutaj pracują. Zleciłam kilka spraw i z każdą poradzili sobie perfekcyjnie. Nie dość, że są skuteczni to na dodatek mają korzystne warunki współpracy, co sprawia, że ich oferta jak i jakość świadczonych usług są bezkonkurencyjne. Fachowa pomoc w odzyskiwaniu długów na którą można liczyć 365 dni w roku. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Jarosława

Komornik sobie nie poradził a Kancelaria Ultimatum ściągnęła dług w mgnieniu oka bez najmniejszego zająknięcia się. Bardzo mi pomogli stąd też polecam wachlarz ich usług każdemu kto chce szybko odzyskać swoje pieniądze.

5,0 rating
12 marca 2023

Usługa windykacji należności spełniła w 100% moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm. Współpraca była pod każdym względem zadowalająca. Szybka obsługa zleceń. Wysoka skuteczność. Od teraz jak będę miała znowu problem z dłużnikiem to na pewno zgłaszać się będę do Kancelarii Ultimatum wiedząc, że powierzam sprawę najlepszym fachowcom, którzy bez trudu poradzą sobie z realizacją powierzonego im zadania w najlepszy możliwy sposób. Daję ocenę 5/5 i tym samym rekomenduję Kancelarię Ultimatum maksymalnie jak tylko potrafię.

Klementyna

Owocna i sprawna współpraca. Działają szybko w Kancelarii Ultimatum, co pozytywnie przekłada się na zadowolenie osób korzystających z usług tego biura windykacyjnego, które szczerze polecam.

5,0 rating
11 marca 2023

Serdecznie rekomenduję współpracę z Kancelarią Ultimatum gdyż jest to firma z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie odzyskiwania należności o czym mogłam się osobiście przekonać. Osoby tutaj pracujące wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz zaangażowaniem w realizacji założonych celów. Z czystym sumieniem polecam to biuro windykacyjne między innymi za profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków oraz bardzo wysoką skuteczność jeśli chodzi o działania mające na celu odzyskanie pieniędzy od dłużników.

Angelika

Mają tutaj profesjonalne podejście do każdej sprawy. Wszystko zostało załatwione sprawnie i skutecznie. Polecam Kancelarię Ultimatum w 100% i daję maksymalnie wysoką ocenę 5/5 gwiazdek.

5,0 rating
9 marca 2023

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to pewna gwarancja osiągnięcia celu w możliwie najkrótszym czasie. Prawnicy reprezentującyto to biuro windykacyjne sprawnie, szybko i skutecznie załatwiają wszelkie sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy zachowując przy tym pełny profesjonalizm. Dzięki Kancelaii Ultimatum udało mi się odzyskać wierzytelności, które były rzekomo nie do odzyskania przez inne firmy, a to mówi samo za siebie czy warto zgłosić się do tego biura i omówić kwestie dotyczące rozliczenia dłużnika. Gorąco polecam!

Florentyna

Świetny kontakt z pracownikami pracującymi w Kancelarii Ultimatum sprawia, że aż chce się powierzać sprawy tej firmie windykacyjnej. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia bez znaczenia na kwotę zadłużenia. Polecam

5,0 rating
7 marca 2023

W Kancelarii Ultimatum o wszystkim powiadamiają na bieżąco i informują o każdej zdobytej informacji na temat dłużnika. Zdecydowanie polecam to biuro windykacyjne. Jak dla mnie prawnicy, którzy tutaj pracują są bardzo skuteczni. Sama próbowałam dogadać się z moimi dłużnikami, ale wszelkie próby były bezskutecznie, dużo czasu mi to zajmowało, a żadnych efektów nie było. Dopiero jak zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum to zobaczyłam światełko w tunelu. Każda sprawa jaką powierzyłam tej firmie została zakończona sukcesem i wszystkie należności od dłużników wróciły na moje konto. Polecam Kancelarię Ultimatum i zapewniam, że nie znajdziecie lepszej firmy windykacyjnej w całym kraju.

Luiza

Polecam firmę maksymalnie jak jest to tylko możliwe. Wysoka kultura osobista, znakomity kontakt i przede wszystkim skuteczność. Dokładnie tak w kilku zdaniach mogę opisać jakość świadczonych usług przez Kancelarię Ultimatum, która jest niezawodna jeśli chodzi o działania windykacyjne.

5,0 rating
4 marca 2023

Współpraca z Kancelarią Ultimatum od wielu lat układa się znakomicie. Raportowanie zawsze przebiega terminowo i zredagowane jest dosłownie wszystko w bardzo przystępny sposób. Nigdy się nie zawiodłam na tym biurze windykacyjnym. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości świadczonych usług przez Kancelarię Ultimatum, która pod każdym względem zasługuje na pozytywną rekomendację z mojej strony. Zleciłam im naprawdę sporo spraw i nie było przypadku w którym by powiedzieli, że nie dadzą rady. Nie dość, że zawsze ogarniają temat najlepiej jak to możliwe to nigdy nie trzeba długo czekać na efekty ich działań. POLECAM

Adrianna

Kancelaria Ultimatum wykazywała się przez wiele lat współpracy wysoką skutecznością prowadzonych spraw, co jest dla mnie bardzo ostotne. Każda z świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Kontakt z firmą bezproblemowy. Gorąco polecam!

5,0 rating
3 marca 2023

Miałam okazję zlecić wiele spraw Kancelarii Ultimatum i zawsze mogłam liczyć na doświadczenie, profesjonalizm oraz wysoką skuteczność działań windykacyjnych, a są to cechy którymi odznaczają się tylko i wyłącznie najlepsze firmy odzyskujące należności finansowe, dlatego powierzając sprawę prawnikom z tego biura mam pewność, że zlecenie będzie wykonane najlepiej jak to tylko możliwe i na rozliczenie dłużnika nie będę musiała długo czekać. Polecam tych specjalistów.

Martyna

Współpraca polega na konkretnych rozmowach popartych konkretnymi działaniami, które przyniosły na chwilę obecną oczekiwane rezultaty i mówię to na podstawie wielu spraw. Bardzo skuteczne i rzetelne usługi. Profesjonalna obsługa. Wszystko w jak najlepszym porządku.

5,0 rating
1 marca 2023

Bardzo skuteczna i tym samym profesjonalna firma windykacyjna. Korzystam od przeszło 10 lat z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum w ramach stałej umowy i na chwilę obecną ani razu nie zawiodłam się na prawnikach z tego biura windykacyjnego. Wszystkie sprawy są załatwiane na bieżąco. Kontakt super i mówię tutaj nie tylko o tradycyjnej korespondencji za pośrednictwem poczy czy kuriera, ale śmiało można zadawać pytania drogą elektroniczną poprzez maila czy też za pośrednictwem telefonu. Zawsze konsultanci są dostępni i chętni do udzielania odpowiedzi nawet na sporą ilość pytań. Polecam jako zadowolona klientka.

Bogna

Wysokie kompetencje i profesjonalizm. Polecam Kancelarię Ultimatum. Mają duże doświadczenie w windykacji. Skuteczność z tzw. "trudnymi klientami" to u nich standard. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i zlecenia są wszystkie realizowane bez najmniejszego problemu.

5,0 rating
25 lutego 2023

Świetny kontakt, szybkie i profesjonalne wykonywanie powierzonych zleceń sprawia, że współpraca z Kancelarią Ultimatum to dla mnie przyjemność. Duży plus dla nich za świetną organizację działań windykacyjnych i kontakt ze zleceniodawcami praktycznie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, co jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Polecam

Jędrzej

Wiedza, profesjonalizm i świetne podejście do klienta to tylko jedne z wielu atutów jakimi wyróżnia się Kancelaria Ultimatu, która pod każdym względem zasługuje na słowa pochwały.

5,0 rating
23 lutego 2023

Mają bardzo profesjonalne podejście do każdej sprawy. Dłużnik był nadwyraz oporny do rozmowy o płatności już nie wspominając o chęci oddania pieniędzy, ale na Kancelarii Ultimatum nie wywarło to zbyto wrażenia i załatwiła temat w niespełna miesiąc, co uważam za ogromny sukces. Jedno czego mogę żałować to, że wcześniej się nie zdecydowałem nawiązać współpracy z Kancelarią Ultimatum, która była strzełem w dziesiątkę.

Fabian

Polecam! Fachowe podejście do tematu oraz indywidualne podejście do mojej sprawy pozwoliło szybko rozwiązać problem. Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych jeśli chodzi o kwestie windykacyjne.

5,0 rating
19 lutego 2023

Miałem naprawdę miłe doświadczenie z tą firmą windykacyjną. Z całkowitym spokojem mogę polecić Kancelarię Ultimatum ponieważ moja sprawa zakończyła się szybciej niż się tego spodziwałem oczywiście z pozytywnym jej finałem. Nic więcej nie muszę dodawać. Pełen profesjonalizm od początku do samego końca. Firma zasługuje na gromkie brawa i owacje na stojąco za sprawność w działaniach windyjacyjnych.

Roland

Świetni prawnicy, szybkie działanie, pełen profesjonalizm - dokładnie tak w kilku słowach mogę ocenić współpracę z Kancelarią Ultimatum. Serdecznie polecam!

5,0 rating
15 lutego 2023

Profesjonalna firma windykacyjna, bardzo kompetentna obsługa. Umowa oraz wszystkie formalności załatwiane są mailowo, co usprawniło w znaczącym stopniu współpracę i skróciło czas oczekiwania na odpowiedź. Polecam tych fachowców każdemu!

Filip

Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Mają ogromne doświadczenie w windykowaniu należności zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Pomogą każdemu!

5,0 rating
21 stycznia 2023

Kancelaria Ultimatum jest naprawdę obeznana w temacie egzekwowania zobowiązań finansowych od dłużników. Zajmują się windykacją od dwudziestu lat i z tego co zauważyłem to widać na każdym kroku, że można znaleźć w nich solidnego partnera w biznesie gdzie nie zawsze spieszy się kontrahentom w opłacaniu na czas faktur. Specjaliści z Kancelarii Ultimatum są niezawodni i przede wszystkim skuteczni w swoich działaniach. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i zaszczyt. Polecam

Zbigniew

Najlepsi fachowcy od ściągnia długów. Odzyskali co do grosza moje pieniędze i to w ekspresowym tempie. Polecam Kancelarię Ultimatum i oceniam ich metodykę działań pod każdym względem pozytywnie.

5,0 rating
19 stycznia 2023

Pierwszy raz korzystałem z firmy windykacyjnej i muszę przyznać, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem jak zobaczyłem z jaką precyzją i fachowym podejściem Kancelaria Ultimatum odzyskała moje pieniądze. Wcześniej na własną rękę próbowałem rozliczyć się z dłużnikiem, ale bez żadnego skutku, a im udało się w trzy tygodnie ściągnąć całą należność finansową od oszusta, który chciał przywłaszczyć sobie coś co do niego nie należało. Polecam prawników z Kancelarii Ultimatum gdyż w świetle mej skromej oceny nie mają sobie oni równych na arenie firm windykacyjnych.

Jerzy

Kancelaria Ultimatum to firma windykacyjna, która potrafi odzyskać pieniądze od nawet problematycznych dłużników. Współpraca od dłuższego czasu układa się bardzo pozytywnie i nie zamierzam rezygnować ze wsparcia jakie otrzymuję od Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
27 grudnia 2022

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum za cierpliwość do klienta, indywidualne podejście i podejmowanie się nawet trudnych spraw! Wiedzą doskonale jak zabrać się do każdego przypadku i bardzo szybko rozwiązują zaistniałe problemy. Firma działa bardzo szybko i skutecznie. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Nie wymaga uiszczania opłat wstępnych, co jest niebywałe w tej branży. Od 10 lat współpracuję z Kancelarią Ultimatum przekazując im od kilku do kilkunastu spraw rocznie i nigdy się na nich nie zawiodłam na wsparciu z ich strony.

Iwona

Skutecznie Kancelaria Ultimatum odzyskała pieniądze od nieszczęsnego dłużnika. Profesjonalna i skuteczna windykacja, stały kontakt i informowanie na bieżąco o przebiegu sprawy to niepodważalne atuty tego biura windykacyjnego, które szczerze polecam.

5,0 rating
21 grudnia 2022

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum odzyskali ponad 50000 złotych należności od dłużnika z którym miałam ogromny problem. Wszystko zostało załatwione szybko, solidnie i uczciwie. Profesjonalna pomoc prawna, merytoryczne odpowiedzi na nurtujące pytania, inicjatywa i ludzkie podejście do klienta. Polecam serdecznie usługi oferowane przez specjalistów z tej firmy windykacyjnej.

Kazimiera

Jestem mile zaskoczona jak sprawnie została wyegzekwowana należność przez specjalistów z Kancelarii Ultimatum od dłużnika z którym się męczyłam od dłuższego czasu.

5,0 rating
16 grudnia 2022

Jak ktoś szuka sprawdzonej firmy to niech najlepiej zgłosi się właśnie do Kancelarii Ultimatum, a na pewno nie zawiedzie się. Bardzo inteligentni ludzie pracują w Kancelarii Ultimatum, którzy wiedzą jak skutecznie odzyskać pieniądze w maksymalnie krótkim czasie. Zero ukrytych kosztów, prowizja jedynie od wyegzekwowanej kwoty, informowanie o postępach w sprawie na bieżąco. Polecam Kancelarię Ultimatum maksymalnie jak to tylko możliwe.

Stefania

Z usług Kancelarii Ultimatum korzystaliśmy kilka razy i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Działania są przeprowadzone w ekspresowym tempie.

5,0 rating
11 grudnia 2022

Solidność, profesjonalizm i niezwykła skuteczność. Dzięki współpracy z Kancelarią Ultimatum udało się nam odzyskać wydawałoby się nieściągalne należności. Dłużnik zakończył działalność, nie posiadał żadnego majątku, wszelkie próby ściągnięcia zobowiązania finansowego nie przynosiły rezultatów i nie mogliśmy sobie poradzić na własną rękę z rozliczeniem kontrahenta, ale dla Kancelarii Ultimatum taka sprawa nie stanowiła problemu i rozliczyli dłużnika w kilka tygodni z czym my nie mogliśmy sobie poradzić przez ponad rok. Polecam w imieniu całej naszej firmy.

Hanna

Firma godna polecenia, profesjonalna obsługa, uprzejmość i oczywiście wysoka skuteczność. Po tym jak się zgłosiłam do Kancelarii Ultimatum wystarczyła chwila moment i otrzymałam przelew od dłużnika.

5,0 rating
5 grudnia 2022

Zawodowcy na których zawsze można liczyć. Mają bardzo korzystną i uczciwą umowę o współpracę, dlatego nie ma się nic do stracenia powierzając im do odzyskania dług gdyż rozliczenie jest tylko i wyłącznie wtedy gdy dług zostanie odzyskany. Najlepsza firma windykacyjna na rynku. Specjaliści reprezentujący Kancelarię Ultimatum są niezawodni i kończą każdą sprawę sukcesem o czym mogłam się osobiście przekonać gdyż współpracuję z tym biurem od przeszło czterech lat i nigdy nie zawiodłam się na ich działaniach. Zawsze mogę liczyć na fachową obsługę sprawy i rzetelne podejście do mojej osoby. Należy się im ocena pięciogwiazdkowa z dużym plusem.

Lucyna

Na każdym kroku współpracy z Kancelarią Ultimatum można wyczuć, że znają się na wykonywanej przez siebie profesji jak nikt inny. Wszystkie osoby, które tutaj pracują mają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu sprawnie potafią pomóc z odzyskaniem pieniędzy. Opinia w pełni pozytywna na temat Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
8 listopada 2022

Osoby zajmujące się moją sprawą bardzo fachowo zajęli się tematem i już na samym początku wiedziałam, że odzyskanie długu jest tylko kwestią czasu. Udzielili mi profesjonalnej pomocy i wsparcia na jakie liczyłam. Cały czas informowali mnie co się dzieje z moją sprawą za co jestem im bardzo wdzięczna. Przy kolejnych problemach z odzyskaniem pieniędzy na pewno też będę zgłaszać się do Kacelarii Ultimatum, którą serdecznie polecam.

Monika

W Kancelarii Ultimatum wyręczają swoich zleceniodawców w niemalże wszystkich sprawach tj. kompleksowo świadczą usługi windykacyjne począwszy od zebrania dokumentów, po weryfikację sprawy, odnalezienie dłużnika, skończywszy na przeprowadzeniu całego postępowania związanego z odzyskaniem należności finansowych stąd też własnie dlatego ich wybrałam, bo nie miałam czasu ani wiedzy aby w pojedynkę walczyć z dłużnikiem, który nie chciał mi oddać pieniędzy. Polecam Kancelarię Ultimatum jako zadowolona klientka.

5,0 rating
6 listopada 2022

Miałam umowę pisemną związaną z pożyczeniem pieniędzy osobie która później stała się moi, dłużnikiem pod czym druga strona uznała, że taki dokument nic nie znaczy jak sam ją podpisał. Szukałam firmy windykacyjnej, która by zajęła się wsparciem mnie w dziłaniach windykacyjnych i na całe szczęście trafiłam właśnie na Kancelarię Ultimatum. Całe postępowanie trwało około miesiąca, bo dłużnik uciekł za granicę kraju, ale dla specjalistów z tego biura nie stanowiło to najmniejszej przeszkody. Pomogli mi odzyskać dług w bardzo krótkim czasie za bardzo małą prowizję, któa była wrzęcz symboliczna. Teraz wiem dlaczego ma Kancelaria Ultimatum takie dobre opinie u osób z całego kraju. Oceniam współpracę pozytywnie.

Magda

Mają w Kancelarii Ultimatum wiele strategii jak rozpracować nawet najbardziej przebiegłego dłużnika i całkiem dobrze im to wychodzi. Nie patyczkują się z zadłużonymi osobami i idą do wyznaczonego celu aż go osiągną o czym mogłam się osobiście przekonać.

5,0 rating
4 listopada 2022

Kancelaria Ultimatum ma bardzo dobrych prawników i na moje szczęście mogłam liczyć na wsparcie z ich strony, dzięki czemu udało się odzyskać pieniądze w bardzo szybkim czasie. Dużym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że nie pobierają opłat za sprawdzenie i weryfikację sprawy związanej z długiem. Z tego co widziałam odzyskanie przez nich pieniędzy od nawet najbardziej cwanych dłużników czyli zwykłych oszustów finansowych nie sprawia im większego żadnego problemu. Jestem w 100% zadowolona ze współpracy i tam gdzie będzie można to tam zamieszczę opinie o Kancelarii Ultimatum gdyż zasłużyli sobie na pozytywną rekomendację.

Marta

Zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum tylko po poradę, ale osoby z tego biura długo nie potrzebowały dużo czasu aby zweryfikować sprawę związaną z długiem i dali mi do zrozumienia jakie może być proste okiełznanie dłużnika i odzyskanie od niego moich pieniędzy, dlatego bez chwili namysłu podjęłam decyzje żeby to właśnie oni mi pomogli odzyskać należność finansową, co uczynili w możliwe najlepszy sposób, dlatego polecam ich najbardziej jak tylko potrafię i wystawiam im pozytywną opinie.

5,0 rating
2 listopada 2022

Wspierali mnie specjaliści z Kancelarii Ultimatum na każdym etapie postępowania windykacyjnego i angażowali się mocno, co przyniosło szybko zamierzone rezultaty w postaci odzyskania moich pieniędzy od dłużnika. Trzeba przyznać, że mają duże chęci do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i nie stronią od wykazania się przed swoimi zleceniodawcami. Skutecznie odzyskują długi i prowadzą klientów przez cały proces postępowania windykacyjnego bez znaczenia na stopień złożoności sprawy. Sfinalizowali całe zlecenie w pięć tygodni, a trwałoby to dużo krócej gdyby nie to, że dłużnik wyjechał do innego kraju i ukrywał się. Z perspektywy czasu bardzo polecam Kancelarię Ultimatum.

Marzenka

Kancelaria Ultimatum ma najlepszych prawników dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

5,0 rating
1 listopada 2022

Jak nigdy mi nie była potrzeba firma windykacyjna tak teraz od początku roku już dwa razy musiałam skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum i mogę ich pochwalić, bo mimo że wcześniej mnie nie znali to bardzo poważnie podeszli do obydwóch spraw i pomyślnie odzyskali pieniądze. Sprawnie sobie poradzili w Kancelarii Ultimatum z kwestiami formalnymi związanymi z odzyskaniem długu i dzięki temu biurze sprawa windykacyjna nabrała tempa. Dziękuję i na pewno jak sytuacja będzie tego ponownie wymagała w przyszłości to na pewno znowu skorzystam z usług jakie oferuje owa Kancelarii Ultimatum gdyż jestem z niej bardzo zadowolona. Wystawiam opinie pozytywną i zachęcam do wypróbowania możliwości prawników reprezentujących Kancelarię Ultimatum.

Mariola

Wysoka wiedza prawnicza, bardzo dobry wywiad o dłużniku i skutecznie prowadzona windykacja terenowa sprawiło, że współpraca z Kancelarią Ultimatum od początku do samego końca była jak najbardziej udana.

5,0 rating
20 sierpnia 2022

Z Kancelarią Ultimatum współpracuję 10 lat i efekty są bardzo zadowalające. Nie tylko przeprowadzam przez nich windykację nieopłaconych faktur, ale też sprawdzam kontrahentów i to czy nie są zadłużeni. Zwraca uwagą również bardzo dobry kontakt z osobami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum. Fachowcy dla których nie ma zlecenia z którym mieliby problem żeby je zrealizować. Polecam

Leon

Mam przyjemność współpracować od kilku lat z Kancelarią Ultimatum i jednoznacznie stwierdzam, że osoby które tutaj pracują są w pełni profesjonalni i skuteczni w działaniach windykacyjnych.

5,0 rating
18 sierpnia 2022

Chętnie udzielaj wszelkich informacji i wyjaśnień odnośnie prowadzonych spraw. Na bieżąco można uzyskać informacje o przebiegu postępowania, więc ma się pewność, że jest progres w działaniach. Bardzo uczciwa firma. Współpraca z nimi to niesamowite wsparcie dla osób, które chcą odzyskać pieniądze od dłużnika. Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne. Pozdrawiam serdecznie

Sylwester

Z ogromną przyjemnością polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto chce szybko odzyskać pieniądze. Wykonują bardzo dobrze swoją pracę i wiedzą jak zadowolić swoich zleceniodawców.

5,0 rating
16 sierpnia 2022

Współpraca zakończyła się szybkim odzyskaniem zadłużenia. Miła obsługa, kompetentni pracownicy. 100% skuteczności. Podobało mi się to, że ciągle byłam informowana na jakim etapie jest obecenie postępowanie windykacyjne, co pozwoliło mi śledzić działania osób z tej firmy tzn. wiedziałam już od samego początku, że coś się dzieje i byłam świadoma jakie są realne szanse na ściągnięcie piniędzy od osoby która była mi je winna. Sprawa została zakończona sukcesem. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Lucjan

Firma godna polecenia. Kancelaria Ultimatum odzyskała moje pieniądze choć na początku myślałem, że sprawa była przegrana, bo mi się nie udało uzyskać ani grosza od dłużnika przez rok. Dziękuję za okazałą mi pomoc.

5,0 rating
12 sierpnia 2022

Najlepsza firma windykacyjna z trzeźwą ocena danej sytuacji. Pełen profesjonalizm i opieka na każdym etapie prowadzenia sprawy. Polecam każdemu kto chce odzyskać należne pieniądze. Pracują tutaj bardzo dobrzy specjaliści do egzekwowania należności finansowych, którzy doskonale wiedzą jak zmotywować zadłużoną osobę do spłaty zobowiązania. Moja ocena to 5/5 z dużym plusem.

Julian

W pełni profesjonalna firma windykacyjna. Zawsze radzą sobie z realizacją zleceń i nigdy nie trzeba długo czekać na efekty ich działań gdyż pracują w Kancelarii Ultimatum kompetentne osoby z wieloletnim doświadczeniem.

5,0 rating
7 sierpnia 2022

Kancelaria Ultimatum to rzetelna firma, która w pełni zasługuje z mojej strony na pozytywną oceną. Z czystym sumieniem mogę polecić ych fachowców każdej osobie. Serdecznie dziękuję za pomoc i profesjonalne podejście do powierzonej przeze mnie sprawysprawy oraz jestem wdzięczna za empatyczne i wyrozumiałe podejście do do mojej osoby. Sprawa szybko i skutecznie została rozwiązana pomimo tego, że dłużnik walczył do samego końca. Pieniądze zostały sprawnie odzyskane i o to w tym wszystkim chodziło. Polecam!

Wiktor

Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych w odzyskiwaniu piniędzy, a właśnie o taką fachową i pomoc mi chodzilo. Zdecydowanie polecam!

5,0 rating
28 lipca 2022

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum doskonale znają się na tym co robią i nigdy nie działali wbrew moim zaleceniom. Wszystko zawsze udawało się osiągnąć jeśli chodzi o ściągnie długów właśnie dzięki ich pomocy. Wiele razy korzystałam ze wsparcia tych profesjonalistów i nigdy się na nich nie zawiodłam. Zasługują pod każdym względem na możliwe najwyższą ocenę za zaangażowanie się w każdą sprawę jaką realizują.

Wacława

Jako zadowolona klientka szcerze polecam firmę w 100%. Świetny kontakt i bardzo szybkie efekty działań ze strony Kancelarii Ultimatum sprawiły, że dług bardzo szybko został rozliczony z osobą która była mi winna od wielu miesięcy pieniądze.

5,0 rating
26 lipca 2022

Doradzili mi specjaliści z tego biura w jaki sposób najlepiej przeprowadzić windykację abym jak najwięcej z tych pieniędzy odzyskała w sensie co zrobić żebym oprócz kwoty zadłużenia mogła starać się o odsetki za nieterminowe spłacenie zobowiązania finansowego. Finalnie zleciłam 2 miesiące temu windykację należności od klienta, której mnie nie udało się ściągnąć przez długi czas i miesiąc temu sprawa została zakończona sukcesem. Kancelaria Ultimatum zrobiła wszystko co miała zrobić to w ciągu miesiąca. Pełna profeska. Pozdrawiam

Karolina

Pelen profesjonalizm. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i z czystym sumieniem daję ocenę 5/5 gwiazdek.

5,0 rating
23 lipca 2022

Musiałam skorzystać z pomocy tej firmy ponieważ mijał już rok od kiedy próbowałam odzyskać swoje pieniądze od dłużnika, ale nie odniosłam żadnych rezultatów walcząc z nim na własną rękę. Dopiero dzieki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze od nieuczciwego oszusta finansowego, właśnie o taką pomoc mi chodzilo. Współpraca z nimi zasługuje na słowa uznania.

Julia

Dobra obsługa klienta i przede wszystkim można liczyć na empatię ze strony osób zajmujących się sprawami. Prawnicy są skuteczni w odzyskiwaniu pieniędzy za niezapłacone faktury a to w tej branży jest najistotniejsze.

5,0 rating
20 lipca 2022

Kancelaria Ultimatum jest bardzo profesjonalna w swoich działaniach. Prawnict z tego biura mają doswiadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy od nieuczciwych dłużników i chętnie je wykorzystują przy realizacji zleceń. Pomogli mi poradzić sobie z wieloma osobami które były mi winne należności finansowe i z każdym przypadkiem poradzili sobie niezwykle sprawnie. Solidna firma z którą warto wspolpracować.

Michalina

Firma skuteczna i przede wszystkim szybka w działaniu. Dzięki Kancelarii Ultimatum temu szybko odzyskałam zaległe pieniądze od dłużnika za co jestem bardzo wdzięczna.

5,0 rating
17 lipca 2022

Bardzo polecam Kancelarię i zapewniam, że nikt nie jest skuteczniejszy w odzyskiwaniu należności finansowych od dłużników niż specjaliści z tego biura windykacyjnego zwłaszcza za nie zapłacone faktury od kontahentów którzy nie rozliczają się na czas lub w ogóle tego nie robią. Poza tym podejście do klienta w Kancelarii Ultimatum jest profesjonalne a obsługa spraw na najwyższym poziomie. Firma wywiązuje się z powierzonych im zadań w możliwe najkrótszym czasie. Polecam!

Adela

Niskie koszty windykacji. Natychmiastowa realizacja zlecenia. Proces zakończony sukcesem. Firma warta uwagi. Gdy będę miał znowu problem z odzyskaniem pieniędzy to z całą pewnością ponownie skorzystam z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
30 czerwca 2022

Jeśli jeszcze kiedyś będę mieć problem z dłużnikiem to na pewno ponownie zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum gdyż pracują tutaj najlepsi fachowcy, którzy wiedzą doskonale jak zabrać siędo każdego przypadku. Są skuteczni i profesjonalni, a to w tej branży jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolony, że udało się wszystko tak sprawnie wykonać. Gdyby ktoś szukał sprawdzonej firmy windykacyjnej to niech nie marnuje czasu tylko niech zadzwoni do tego biura, a napewno uzyska wsparcie jakiego potrzebuje. POLECAM

Albert

Mój poziom zadowolenia z usługi jest bardzo wysoki. Współpraca zdalna i mimo wszystko kontakt bardzo dobry. Najlepsze usługi windykacji z jakimi spotkałem się w Polsce. Zdecydowanie warto współpracować z Kancelarią Ultimatum.

5,0 rating
16 czerwca 2022

Bardzo szybko panowie z Kancelarii Ultiamtum poradzili sobie z odzyskaniem moich pieniądzy. Polecam tą firmę maksymalnie jak tylko to możliwe. Pomogli mi we wszystkich sprawach, a kwota za wykonaną usługę była wręcz symboliczna i mogłem ją uiścić dopiero po otrzymaniu przelewu od dłużnika. Nie musiałem też martwić się kosztami windykacji, dlatego że poniósł je dłużnik. Wszystko zostało wykonane maksymalnie dobrze, a organizacja działań ze strony tego biura windykacyjnego zasługuje na słowa uznania. Oczywiście polecam.

Błażej

Profesjonalna, rzeczowa i konkretna obsługa wszystkich zleceniodawców bez znaczenia na wysokość długu. Każdy otrzyma w Kancelarii Ultimatum pomoc jakiej potrzebuje. Polecam

5,0 rating
31 maja 2022

Kancelaria Ultimatum to fachowa firma windykacyjna, która obsługuje osoby z całego kraju. Kontakt mailowy i telefoniczny przez cały tydzień o dowolnej porze na pewno wpłynął na plus i pozwolił mi to udogodnienie cały czas śledzić na jakim etapie obecnie znajduje się powierzona przeze mnie sprawa. Współpracę od początku do samego końca bardzo pozytywnie oceniam.

Jan

Kancelaria Ultimatum skutecznie zmotywowała dłużnika do rozliczenia się i nie czekałem nawet miesiąca, a otrzymałem zwrot swoich pieniędzy wraz z odsetkami. Jestem w 100% zadowolony ze współpracy.

5,0 rating
28 maja 2022

Mają w tej firmie indywidualne podejście do wszystkich spraw i tym samym osób, które mają problem z dłużnikiem. Z usług owego biura windykacyjnego korzystałem już kilka razy i z każdą sprawą prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum radzili sobie bardzo sprawnie. Pieniądze zawsze były odzyskane od dłużnika bez najmniejszej zwłoki czasowej. POLECAM

Stanisław

Szybkie działania windykacyjne pozwoliły rozliczyć dłużnika w najlepszy możliwy sposób. Kancelaria Ultimatum podjęła się realizacji zlecenia bez konieczności wpłacania zaliczki czy też innych opłat wstępnych. Najważniejszy był finał całego postępowania i to, że udało się osiągnąć zamierzony cel.

5,0 rating
25 maja 2022

Bardzo duży plus należy się Kancelarii Ultimatum za fachowe podejście do wyegzekwowania należności od dłużnika. Prawnicy zajmujący się moją sprawą byli pomocni i niezwykle mili ponieważ odpowiadali mi na wszystkie moje pytania dotyczą odzyskania pieniędzy. Warto było zgłosić się do tego biura windykacyjnego, które zdecydowanie jestem skłonny polecić.

Andrzej

Sprawdzona i pewna firma windykacyjna. Poprowadzili moją sprawę do samego końca z pozytywnym finałem. Dziękuję i polecam wszystkim niezdecydowanym osobom.

5,0 rating
24 maja 2022

Jestem wdzięczny za pomoc w ściągnięciu długu od osoby, której kiedyś pożyczyłem pieniądze na remont domu a później nie chciała się ze mną rozliczyć. Nic nie zapłaciłem Kancelarii Ultimatum za weryfikację dłużnika czy też całej sprawy, a całe rozliczenie było na zasadzie małej procentowej prowizji dopiero na sam koniec postępowania windykacyjnego.

Józef

Nie jestem w stanie napisać złego słowa na Kancelarię Ultimatum a wręcz przeciwnie za to co dla mnie zrobiły osoby z tej firmy windykacyjnej mogę tylko i wyłącznie ją chwalić jako zadowolony klient.

5,0 rating
21 maja 2022

Rzeczowe i tym samym fachowe podejście do tematu windykacji o jakim mogą pomarzyć inne firmy konkurencyjne i pozazdrościć Kancelarii Ultimatum takich profesjonalnych metod egzekwowania należności finansowych. Mają w tym biurze klarowne zasady współpracy i dużym plusem jest też to, że nie pobierają opłat wstępnych za rozpoczęcie postępowania mającego na celu rozliczenie dłużnika. Oczywiście polecam i to w stu procentach.

Tadeusz

W ekspresowym tempie pieniądze, które pożyczyłem sąsiadowi i nie chciał mi ich oddać zostały zwrócone za sprawą Kancelarii Ultimatum, która mi bardzo pomogła. Jest to firma godna pozytywnej rekomendacji.

5,0 rating
19 maja 2022

Nie przypuszczałem na początku czegoś takiego, że tak szybko powierzone przeze mnie Kancelarii Ultimatum zlecenie tak sprawnie zostanie zrealizowane ponieważ do tej pory inne firmy windykacyjne tylko mnie zbywały i już nie wierzyłem w pozytywny finał sprawy, ale nie miałem nic do stracenia, więc zaryzykowałem zgłaszając do tego biura i z perspektywy czasu wiem, że była to właściwa decyzja.

Jerzy

Należności finansowe odzyskane w nieco ponad 4 tygodnie, więc według mnie bardzo szybko Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z rozliczeniem dłużnika.

5,0 rating
16 maja 2022

Jestem zszokowany ponieważ usiłowałem odzyskać pieniądze na własną rękę od kilku lat, a tutaj proszę chwila moment nawet miesiąc nie minął i temat został załatwiony przez Kancelarię Ultimatum. Żałuję tylko że dopiero po takim czasie zdecydowałem się powierzyć sprawę tym fachowcom, bo mogłem to wcześniej zrobić i tym samym szybciej bym otrzymał zwrot od dłużnika. Polecam tą firmę.

Zbigniew

Dyspozycyjność osób pracujących w Kancelarii Ultimatum nie zna granic. Otrzymałem fachowe wsparcie prawne, które pozwoliło mi w szybkim czasie odzyskać pieniądze od dłużnika. Pełen profesjonalizm.

5,0 rating
13 maja 2022

Kancelaria Ultimatum oferuje bezpłatną analizę każdej sprawy związanej z zaległymi należnościami finansowymi. Zupełnie za darmo weryfikują dłużnika tylko wystarczy chcieć i zgłosić się do nich mailowo, telefonicznie lub odwiedzić ich biuro. Mają tutaj atrakcyjne warunki finansowe, dzięki czemu każdą osobę stać na to żeby móc skorzystać z oferowanej w tej firmie pomocy prawnej.

Krzysztof

Nie mają sobie równych specjaliści z Kancelarii Ultimatum i potrafią sprostać oczekiwaniom nawet wymagających osób. Zdecydowanie polecam to biuro windykacyjne.

5,0 rating
9 maja 2022

W tym biurze windykacyjnym bez żadnych pośredników potrafią wyegzekwować dług, którego na własną rękę za żadne skarby świata nie da się rozliczyć. Najtrafniejszym sprawdzianem umiejętności specjalistów z tej firmy jest to, że odznacza się Kancelaria Ultimatum niezwykle wysoką skutecznością jeśli chodzi o wygrane sprawy z dłużnikami. Pozdrawiam

Henryk

Zlecona przeze mnie sprawa choć nie należała do najłatwiejszych to z pomocą Kancelarii Ultimatum została pozytywnie zakończona i to w bardzo krótkim czasie za co jestem bardzo wdzięczny.

5,0 rating
5 maja 2022

Zostało odzyskane 100% długu w niecały miesiąc, co uważam za wielki sukces zarówno mój jak i Kancelarii Ultimatum, którą szczerze polecam wszystkim tym, którzy szukają wsparcia w problemach związanych z egzekwowaniem należności finansowych. Jest to najlepsza firma windykacyjna z jaką kiedykolwiek współpracowałem.

Ryszard

Osoby zajmujące się moją sprawą były zaangażowane w swoją prace i widać było, że znają się na tym co robią, a przy tym są bardzo kontaktowi i życzliwi. Obsługa klienta na miarę XXI wieku.

5,0 rating
28 marca 2022

Po raz pierwszy zmuszona byłam skorzystać z usług firmy windykacyjnej i był to dobry wybór. Sama nie mogłam odzyskać od dłużnika nawet jednej złotówki od przeszło roku, a Kancelarii Ultimatum wystarczyły 3 tygodnie żeby namierzyć i zmotywować zadłużoną osobę do rozliczenia się, co uważam za coś niesamowitego. Jest to kancelaria windykacyjna z którą aż chce się współpracować.

Jadwiga

Bardzo fachowe podejście do sprawy i zrozumienie klienta to niepodważalne auty osób pracujących w Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
25 marca 2022

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum! Prawnicy w tej firmie są bardzo skuteczni i profesjonalni. Wszystko zostało załatwione jak trzeba. Z perspektywy czasu cieszę się, że zdecydowałam się zgłosić do tego biura windykacyjnego. Moja ocena to 10/10 i szczerze polecam zakres możliwości tej firmy.

Zofia

Jak najbardziej jest to firma godna polecania gdyż potrafią pomóc w trudnej sytuacji i nie pobierają ani jednego grosza za weryfikację sprawy

4,0 rating
20 marca 2022

U mnie Kancelaria Ultimatum ma dużego plusa za to, że tak sumiennie zajęła się moją sprawą i pomogła mi wyjść z finansowych tarapatów. Co jak co, ale osoby pracujące w tej firmie znają się na wykonywanej przez siebie profesji i mają sposób na każdego dłużnika. Polecam i pozdrawiam.

Janina

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna nie tylko w Warszawie, ale i w całym kraju

5,0 rating
17 marca 2022

Prawnicy z tego biura windykacyjnego wyprowadzili na prostą finanse mojej firmy w której nieuczciwi kontrahenci brali towar i nie opłacali faktur. Chciałabym żeby sytuacja z nieopłaconymi fakturami nie powtórzyła się i obym nie musiała korzystać kolejny raz z tego typu usług… ale jeśli ponownie przydarzą mi się problemy z moimi kontrahentami to na pewno będę się kontaktować tylko i wyłącznie z Kancelarią Ultimatum gdyż jest niezastąpiona.

Elżbieta

Dług został sprawnie i bezproblemowo odzyskany za co bardzo dziękuję Kancelarii Ultimatum. Dużym plusem tej firmy jest bardzo miła obsługa. POLECAM

5,0 rating
14 marca 2022

Udało się odzyskać pieniądze bez wchodzenia na drogę sądową, a na tym mi najbardziej zależało i na pewno sprawy by się tak dobrze nie potoczyły gdyby nie zaangażowanie ze strony Kancelarii Ultimatum. Całą współpracę bardzo pozytywnie oceniam i daję ocenę 5/5 gwiazdek.

Teresa

Jak najbardziej zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Kancelarii Ultimatum gdyż też jestem zadowolona z wachlarza ich możliwości

5,0 rating
10 marca 2022

Sprawa związana z odzyskaniem pieniędzy z którą się borykałam od przeszło roku została załatwiona sprawnie i bezboleśnie przez specjalistów ds. egzekwowania należności finansowych z Kancelarii Ultimatum. Kancelarię Ultimatum wyróżnia spośród innych firm windykacyjnych sumienność i profesjonalne podejście do każdego klienta. Pozdrawiam

Barbara

Wysoki standard świadczonych usług, profesjonalizm, niesamowite podejście do klienta i sprawa zakończona sukcesem.

4,0 rating
7 marca 2022

Świetny kontakt i sprawa windykacyjna była bardzo dobrze poprowadzona. Organizacja w tej firmie zasługuje na słowa uznania i pozytywną rekomendację. Warto współpracować z Kancelarią Ultimatum i mieć pewność, że odzyskiwaniem długu zajmują się profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia.

Anna

Solidna firma windykacyjna na którą zawsze można liczyć. Mają profesjonalne podejście do klienta, a to najważniejsze w dzisiejszych czasach.

5,0 rating
3 marca 2022

Otrzymałam pomoc prawną jakie oczekiwałam. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum pomogli mi odzyskać pieniądze od nieuczciwej osoby, która mnie wykorzystała finansowo. Dzięki współpracy z tym biurem windykacyjnym zaoszczędziłam sporo nerwów i czasu. Szczerze polecam.

Krystyna

W Kancelarii Ultimatum do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i w pełni profesjonalnie, dlatego zawsze jak mam problem z odzyskaniem pieniędzy to właśnie im powierzam wyegzekwowanie należności

5,0 rating
26 listopada 2021

Jestem niezwykle zadowolony z wykonanej windykacji gdyż udało się Kancelarii Ultimatum odzyskać pieniądze, które zalegał od dłużnego czasu mój kontrahent i unikał ze mną kontaktu. Moja firma może dalej się rozwijać, dzięki poczynaniom prawników z tego biura windykacyjnego. Dziękuję za rzetelne podejście do sprawy i szybkie rozwiązanie problemów. Polecam!

Edward

Kancelaria Ultimatum to rzetelny partner w biznesie, który na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro klienta.

5,0 rating
23 listopada 2021

Bez dwóch zdań jest to najlepsza firma windykacyjna w kraju o czym mogłem się osobiście przekonać wiele razy ponieważ od wielu lat Kancelaria Ultimatum rozlicza kontrahentów w przedsiębiorstwie jakim zarządzam i odkąd nawiązałem z nimi współpracę to nie ma w naszej firmie ani jednej przeterminowanej faktury, a odbiorcy naszych towarów na bieżąco opłacają zobowiązania finansowe.

Zdzisław

Wiele lat współpracuję z Kancelarią Ultimatum i tym samym sporo im spraw przekazałem związanych z odzyskaniem pieniędzy - nigdy się na nich nie zawiodłem, a wręcz przeciwnie gdyż to oni mnie często pozytywnie zaskakiwali swoja skutecznością

5,0 rating
22 listopada 2021

Od ok 10 lat korzystam w trudnych przypadkach z usług Kancelarii Ultimatum i pod każdym względem uważam, że firma zasługuje na pozytywną rekomendację. Polecam zdecydowanie usługi windykacyjne jakie świadczy to biuro. Dobry kontakt, wysoka skuteczność. Same konkrety bez marnowania czasu zleceniodawcy.

Wiesław

Godna zaufania firma windykacyjna, która jest w stanie pomóc nawet w najtrudniejszych sprawach - sam z taką się zgłosiłem i w mgnieniu oka został dług rozliczony z osobą, która byłą mi winna pieniądze

5,0 rating
20 listopada 2021

Można liczyć na Kancelarię Ultimatum nawet w beznadziejnych przypadkach gdzie się wydaje, że pieniądze są nie do odzyskanie. Firma działa na rynku około 15 lat i przez ten czas zyskała sporo doświadczenia w świadczonych przez siebie usługach. Szczerze polecam wachlarz usług jakie ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum i gwarantuję, że nikt na ich skuteczności nie zawiedzie się.

Adam

Bardzo dobre biuro windykacyjne, które odzyskało od mojego dłużnika 37 000 zł w 4 tygodnie za co jestem dożywotnio wdzięczny, bo sam bym sobie nigdy nie poradził z tą sprawą

5,0 rating
17 listopada 2021

Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić każdemu Kancelarię Ultimatum, kto znalazł się w nieprzyjemnej sytuacji wymagającej interwencji specjalistów do spraw egzekwowania należności. Wiedzą prawnicy z tej firmy jak zabrać się do każdego przypadku i są niezawodni czego najlepszym dowodem są efekty działań windykacyjnych z ich strony. Pozdrawiam.

Władysław

Najlepsza firma windykacyjna na rynku. Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum są niezawodni i kończą każdą sprawę sukcesem.

5,0 rating
14 listopada 2021

W ubiegłym miesiącu rozpocząłem współprace z Kancelarią Ultimatum i pozytywnie przekonałem się do owej firmy windykacyjnej ponieważ na odzyskanie pieniędzy nie musiałem długo czekać, a oprócz samej kwoty długu też Kancelaria Ultimatum wywalczyła dla mnie odsetki od dłużnika za nieterminowe rozliczenie się ze mną. Wszystko ok i śmiało można korzystać z usług oferowanych w tej firmie.

Janusz

KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
12 listopada 2021

Dzisiaj otrzymałem przelew od dłużnika opiewający na całą kwotę zobowiązania finansowego z bonusem w postaci odsetek za nieterminowe rozliczenie się ze mną. Jestem bardzo zadowolony, bo już myślałem, że na dobre pożegnałem się ze swoją kasą. Wszystko dobrze się skończyło ponieważ KANCELARIA ULTIMATUM zadziałała w mojej sprawie i odpowiednio zmotywowała zadłużoną osobę do jak najszybszego oddania mi pieniędzy za co jestem bardzo wdzięczny osobom z tego biura, że tak bardzo zaangażowali się w postępowanie. Sam walczyłem o zwrot pieniędzy kilka lat bez jakiegokolwiek skutku, a KANCELARIA ULTIMATUM załatwiła wszystko dokładnie w 29 dni, co jest ogromnym powodzeniem. Śmiało mogę polecić wachlarz ich możliwości windykacyjnych i zapewniam, że współpraca z nimi to gwarancja satysfakcji i tym samym odzyskania długu.

Jacek

Jest to firma windykacyjna, którą aż chce się polecić. Kancelaria Ultimatum ma sprawdzone metody egzekwowania długów i potrafią poradzić sobie z każdym dłużnikiem.

5,0 rating
17 października 2021

Kancelaria Ultimatum już kilka razy nam pomagała w odzyskaniu pieniędzy i możemy jednoznacznie stwierdzić, że nie ma dłużnika, którego by nie potrafili nakłonić do współpracy. Zawsze ich działania są odpowiednio zaplanowane i przemyślane, dlatego wykazują się stu procentową skutecznością w egzekwowaniu długów. Mają znajomości, doświadczenie i wiedzę niezbędną do obsługi swoich klientów na maksymalnie wysokim poziomie. Jak najbardziej możemy polecić usługi jakie oferuje KANCELARIA ULTIMATUM i zapewniamy, że gdy będziemy mieli ponownie problem z odzyskaniem pieniędzy to z całą pewnością ponownie zlecimy prawnikom z tej firmy zajęcie się sprawą.

Firma wykonująca rozbiórki

Rekomendujemy usługi oferowane przez prawników i z biura KANCELARIA ULTIMATUM. Dług ściągnięty od zleceniodawcy szybko i bezproblemowo.

4,0 rating
17 października 2021

Pozytywnie oceniamy działania jakie przeprowadziła dla nas KANCELARIA ULTIMATUM i jesteśmy bardzo wdzięczni za sprawne odzyskanie długu od naszego zleceniodawcy, który kupił u nas banery reklamowe, a nie rozliczył się w ani jednym procencie. Prawnicy z tej firmy windykacyjnej wiedzieli jak zabrać się do tematu i szybko postawili do pionu kombinatora, który u nas zamawiał. Nie zdążyliśmy się zorientować, a pieniądze wróciły na nasze konto bankowe. Podsumowując super układała się nam współpraca u uważamy, że KANCELARIA ULTIMATUM genialnie się spisała realizując powierzone im zadanie.

Agencja reklamowa

Uszczęśliwił mnie fakt, iż KANCELARIA ULTIMATUM obsługuje zarówno firmy jak i osoby prywatne, dzięki czemu mogłem bez problemu zgłosić się do ich biura z prośbą ściągnięcie pieniędzy

5,0 rating
17 października 2021

Jak przystało na fachowców z prawdziwego zdarzenia KANCELARIA ULTIMATUM bardzo dobrze przeanalizowała moją sprawę i jeszcze w tym samym dniu kiedy się do nich zgłosiłem przygotowali pismo do dłużnika i zaczęli działać. Ich poczynania były maksymalnie Skuteczne przez duże „S” ponieważ sam na własną rękę przez dziewięć miesięcy nie poradziłem sobie ze ściągnięciem długu, a KANCELARIA ULTIMATUM w 100% całą należność uzyskała w pięć tygodni gdzie dwa albo i trzy tygodnie trwało namierzenie miejsca zamieszkania dłużnika, więc jestem bardzo usatysfakcjonowany, że mogłem współpracować z takimi zawodowcami.

Mati1995

Bez dwóch zdań KANCELARIA ULTIMATUM jest najlepszym wyborem jeśli mówimy o egzekwowaniu należności od dłużników o czym nasze biuro mogło się osobiście przekonać stąd też bardzo polecamy tą firmę windykacyjną

5,0 rating
17 października 2021

Doskonałe wyczucie na rynku windykacyjnym, rewelacyjny kontakt i obsługa klientów na najwyższym poziomie – dokładnie tak w skrócie możemy opisać firmę odzyskującą pieniądze KANCELARIA ULTIMATUM. Wspierali nad w działaniach prawnych dotyczących ściągnięcia należności od naszego zleceniodawcy, który zamówił projekt za który nie zapłacił, a napracowaliśmy się przy nim kilkanaście dni, więc byliśmy mocno stratni zarówno finansowo jak i czasowo. Super się spisała KANCELARIA ULTIMATUM, bo niespełna kilka godzin od zgłoszenia się do ich siedziby poinformowali nas, że chętnie podejmą się odzyskania pieniędzy, co uczynili i poszło wszystko bardzo sprawnie. Mogliśmy liczyć na systematyczne raportowanie z działań jakie przeprowadzała KANCELARIA ULTIMATUM stąd też wiedzieliśmy cały czas co dzieje się w naszej sprawie.

Biuro projektowe

Kancelaria Ultimatum podała mi pomocną dłoń i wyciągnęła z tarapatów finansowych zanim się zorientowałam

5,0 rating
17 października 2021

Jestem zadowolona, że trafiłam na takich profesjonalistów, którzy zawsze dążą do osiągnięcia zamierzonego rezultatu i tylko mnie utrwaliło to, że KANCELARIA ULTIMATUM jest niezawodna w swoich działaniach. Gdyby nie ich działania windykacyjne byłabym na ulicy w dosłownym znaczeniu tego słowa gdyż pożyczyłam pieniądze mojej sąsiadce bo bardzo mnie o to prosiła, a potem wyprowadziła się nie oddając mi ani grosza przez co nie miałam nawet na czynsz ani na chleb. Kancelaria Ultimatum szybko poradziła sobie z namierzeniem mojej pseudo przyjaciółki i w kilka tygodni rozliczyli ją z tego co była mi winna. Z perspektywy czasu cieszę się, że KANCELARIA ULTIMATUM zajęła się moją sprawą.

Madzia

Polecam usługi windykacyjne oferowane przez to biuro i uważam, że KANCELARIA ULTIMATUM jest niepodważalnym liderem na rynku jeżeli mowa o odzyskiwaniu długów

5,0 rating
17 października 2021

Prowadzę firmę transportową i jeden klient zarezerwował jedno z moich aut na tydzień czasu bo chciał coś przewieźć po czym w dniu kiedy mieliśmy wykonać usługę powiedział, że rozmyślił się. Jak by nie patrzeć byłem stratny na jego zagrywce ponieważ nie brałem zleceń na cały tydzień myśląc, że będziemy zajmować się jego zleceniem. Wystawiłem mu rachunek do zapłaty i powiedziałem, że jak nie ureguluje należności to sprawa trafi na drogę sądową – nawet nie odpowiedział na moje żądanie. Do gry wkroczyła KANCELARIA ULTIMATUM co okazało się być strzałem w dziesiątkę gdyż prawnikom z tego biura odzyskującego należności finansowe nie potrzeba było dużo czasu żeby osiągnąć zamierzony cel. Półtorej miesiąca minęło, aż usłyszałem, że dłużnik rozliczy się ze mną co miało miejsce jeszcze w tym samym tygodniu. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO. KANCELARIA ULTIMATUM JEST THE BEST.

Wojtek z Kołbaskowa

Podwykonawca nawalił i odwalił fuszerkę, ale Kancelaria Ultimatum świetnie sobie poradziła z rozliczeniem nieuczciwej firmy za co będzie nasza spółka dłużnikiem tej firmy windyjacyjnej

5,0 rating
17 października 2021

Nasza spółka prężnie działa na rynku i jako cieszący się dobrą sławą deweloper kładziemy duży nacisk na wysoką jakość budynków jakie oferujemy naszym klientom i też miało tak być tym razem. Niestety zleciliśmy postawienie budynku nieuczciwej firmie, która nie miała pojęcia o remontach czy budownictwie, a jedynie ładnie umieli zaprezentować swoją ofertę. Summa Summarum straciliśmy czas, pieniądze które poszły na materiały budowlane i nie mogliśmy tego tak zostawić. Musieliśmy drugi raz wszystko kupić i wystawiliśmy fakturę tej nieszczęsnej firmie żeby pokryli koszty jakie przez nich ponieśliśmy, ale firmę zamknęli i ślad po jej właścicielu zaginął. Doskonałym ruchem było to, że KANCELARIA ULTIMATUM zajęła się sprawą i efektywnie zaczęli działać. Namierzyli właściciela owej firmy budowlanej i pismo za pismem wysyłali, aż zmiękł facet i oddał co do grosza. Jak by nie patrzeć KANCELARIA ULTIMATUM pokazała kto rozdaje karty i dzięki ich interwencji sprawę wygraliśmy.

Spółka deweloperska

Tam gdzie inne firmy windykacyjne rozkładają ręce i mówią, że się nie da tam KANCELARIA ULTIMATUM pokazuje na co ją stać

4,0 rating
17 października 2021

Miałam problem związany z otrzymywaniem alimentów od mojego byłego męża, który ukrywał się na Teneryfie i myślał, że jest nie do namierzenia. Wmawiał mi, że nie ma pieniędzy i żyje z pożyczek. Dobrze, że KANCELARIA ULTIMATUM zajęła się sprawą ponieważ gdy zweryfikowali jego stan majątkowy okazało się, że odziedziczył spadek po ciotce i żyje teraz jak pączek w maśle… a na dzieci nie chce płacić alimentów. Już od pierwszego dnia nawiązania współpracy Kancelaria Ultimatum uświadomiła gamonia, że jest na pozycji przegranej i albo zacznie płacić albo sprawa trafi do sądu. Dzięki prawnikom z tej firmy mój eks zmiękł i zaczął regularnie płacić alimenty oraz oddał mi zaległe pieniądze. POLECAM FIRMĘ KANCELARIA ULTIMATUM.

Ewelina1977

Kancelaria Ultimatum ma ode mnie maksymalnie wysoką ocenę 5/5 za okazałą pomoc i zaangażowanie w odzyskanie pieniędzy jakie niewłaściwie zainwestowałem

5,0 rating
17 października 2021

Wpakowałem dwa miliony złotych w odrestaurowanie restauracji i miałem ze znajomym ją otwierać gdzie finalnie razem mieliśmy z niej czerpać zyski, a finalnie powiedział mi, że odda mi pieniądze, a on sam knajpą będzie zarządzał. Już wtedy mi się to spodobało i czułem się oszukany, a było później już tylko gorzej gdyż nie oddał mi ani złotówki i myślał cwaniak, że jest bezkarny. Na całe szczęście znajomy polecił mi fachowców od ściągania właśnie takich problematycznych należności. Bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum była najlepszym sprzymierzeńcem w odzyskaniu kasiorki i wykazała się ogromną wiedzą z zakresu prawa, która była na wagę złota w tego typu sprawi jaka mi towarzyszyła. Kancelaria Ultimatum zabrała się do działania i niespełna trzy i pół tygodnia zajęło uświadomienie mojego znajomego, że nie ma szans w walce po czym oddał całą należność jaką wpakowałem w odrestaurowanie lokalu. Jednoznacznie stwierdzam, że KANCELARIA ULTIMATUM zasługuje na pozytywną rekomendację.

Inwestor

Gdyby nie KANCELARIA ULTIMATUM to bym był teraz bankrutem, a dzięki ich wsparciu od strony prawnej jestem zwycięzcą za co im bardzo dziękuję

5,0 rating
17 października 2021

Nawiązałem współpracę z firmą zajmującą się budową domków letniskowych gdzie obiecywano mi złote góry, a finalnie wyszło tak, że zostałem oszukany!!! Byłem w totalnej rozsypce i myślałem, że pieniądze zostały na dobre utracone, ale nie mając nic do stracenia zleciłem firmie z Warszawy zweryfikowanie mojej sprawy i możliwości odzyskania kapitału, który wpakowałem w interes. KANCELARIA ULTIMATUM już od pierwszego dnia współpracy pokazała, że wiedzą jak podejść dłużnika, co udało się im bez najmniejszego problemu. Od kiedy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą było już tylko kwestią czasu kiedy należność wróci na moje konto i nie myliłem się ponieważ 26 dni od zgłoszenia się do tego biura windykacyjnego całą kasa została ściągnięta od nędznego kombinatora z którym miałem rozkręcać biznes związany z budową domków przeznaczonych na wynajem w sezonie letnim. Bardzo dziękuję za wszystko osobom z tej firmy i z przyjemnością polecam wachlarz ich możliwości.

Biznesmen z Katowic

Osoby zajmujące się moją sprawą w Kancelarii Ultimatum wykazały się zrozumieniem i wytrwałością

5,0 rating
23 września 2021

Dłużnik odwołał się po moich pismach jakie wysyłałam do niego jak wcześniej działałam na własną rękę, ale dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum i ich sprawnych działaniom finalnie został osiągnięty zamierzony cel i należność finansowa została w pełni wyegzekwowana od zadłużonej osoby. Polecam w 100% to biuro windykacyjne bez znaczenia na wielkość długu do odzyskania pomogą każdemu o czym mogłam się osobiście przekonać.

Hanna

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna w całej Polsce zasługująca na słowa uznania za to jak sprawnie odzyskują długi

5,0 rating
21 września 2021

Wszystko z nimi jak najbardziej okej. Znają się na windykacji i nie ma to tamto, po prostu weryfikują sprawę, przedstawiają najkorzystniejsze wyjście z sytuacji i dążą do celu. Kontakt z ich pracownikami jest na bardzo zadawalającym poziomie. Jestem zadowolona, że trafiłam na takich fachowców. Polecam.

Lucyna

Dłużnik rozliczony w 100% przez Kancelarię Ultimatum co do złotówki i to mi się podoba, że działają a nie tylko grają na czas jak inne firmy

5,0 rating
19 września 2021

W Kancelarii Ultimatum namacalnie pomagają, a nie tylko obiecują jak to często bywa w innych firmach windykacyjnych o czym mogłam się osobiście przekonać. Kancelaria Ultimatum już od pierwszego dnia współpracy zabiera się do działania i nie trzeba długo czekać na efekty ich poczynań.

Józefa

Wszystko zajęło może jakieś 4 tygodnie, ale dług finalny został w całości spłacony przez zadłużoną osobę, więc wielki pozytyw dla Kancelarii Ultimatum się należy

5,0 rating
17 września 2021

Kancelaria Ultimatum świadczy kompleksowe usługi z zakresu windykacji, których jest naprawdę sporo. Wachlarz ich możliwości praktycznie nie zna granic i chętnie wspierają poszkodowane osoby przez dłużników, którzy najczęściej są zwykłymi oszustami finansowymi. Polecam Kancelarię Ultimatum i serdecznie pozdrawiam zespół ich prawników.

Alina

Wszystkie usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum wypróbowałam i do żadnej nie mam zastrzeżeń. Wszystko OK

5,0 rating
15 września 2021

Mają w Kancelarii Ultimatum znakomite wyczucie rynku windykacyjnego i odznaczają sią perfekcyjną znajomością prawa. W tym biurze windykacyjnym zabezpieczają majątek dłużnika od razu jak uzyskają stosowne dokumenty. Załatwili nakaz na dłużnika w szybkim czasie. Zdecydowanie polecam tą firmę windykacyjną i dziękuję za pomoc jaką od nich otrzymałam.

Mirosława

Cieszę się z tego, że miałem okazję współpracować z Kancelarią Ultimatum gdyż dług został odzyskany szybko, a właśnie na tym mi najbardziej zależało

5,0 rating
31 sierpnia 2021

Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum ponieważ usługa dotycząca windykowania należności finansowych została wykonana maksymalnie profesjonalnie. Nie musiałem długo czekać na efekty działań z ich strony i niespełna 3 tygodnie od zgłoszenia się do biura Kancelarii Ultimatum otrzymałem informację, że dłużnik zgodził się zwrócić należność bez konieczności wnoszenia sprawy na drogę sądową i tak się stało. Dziękuję prawnikom z tej firmy, że wykazali się ogromnym zaangażowaniem i chęcią pomocy mojej osobie.

Marian z Sandomierza

Mają ogromną wiedzę prawnicy z tej firmy na temat windykacji i wieloletnie doświadczenie, dlatego odzyskanie długu dla Kancelarii Ultimatum to tylko i wyłącznie kwestia czasu

5,0 rating
29 sierpnia 2021

Jeśli chodzi o moją osobę to jestem w 100% zadowolony z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Ogromnym atutem tego biura windykacyjnego jest to, że nie pobierają opłat za sprawdzenie i weryfikację sprawy. Już na samym początku kiedy dana osoba się do nich zgłasza są w stanie stwierdzić jakie ma się możliwości na to żeby odzyskać pieniądze. Osobiście bardzo polecam firmę.

Krystian Białystok

Niezwykle skutecznie odzyskują długi i prowadzą klientów przez cały proces postępowania windykacyjnego

5,0 rating
26 sierpnia 2021

Muszę jednoznacznie stwierdzić, że bez znaczenia na stopień trudności sprawy zawsze w Kancelarii Ultimatum wskazują najbardziej korzystną drogą zakończenia postępowania windykacyjnego. Firma ma doświadczonych prawników dla których nie ma długu z którym by sobie nie poradzili. POLECAM

Juliusz z Bydgoszczy

Wspierali mnie prawnicy z Kancelarii Ultimatum na każdym etapie postępowania windykacyjnego i mocno angażowali się w sprawę

4,0 rating
24 sierpnia 2021

Muszę powiedzieć, że mają ogromne chęci do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, który jest w potrzebie. Przyszedłem do Kancelarii Ultimatum tylko po poradę prawną, ale prawnicy z tej firmy długo nie potrzebowali żeby zweryfikować sprawę związaną z zadłużeniem i oznajmili mi jakie to proste żeby odzyskać pieniądze – bez dłuższej chwili namysłu podjąłem decyzje żeby im właśnie powierzyć zlecenie i tak właśnie się stało, a na efekty ich działań nie musiałem długo czekać gdyż po miesiącu cała kwota wróciła do mnie na konto wraz z odsetkami. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

Gabriel

Mają w Kancelarii Ultimatum do dyspozycji sporo strategii jak odzyskać dług, dlatego zawsze znajdą sposób na pomoc osobie która odwiedza ich biuro

5,0 rating
22 sierpnia 2021

Prawnicy niezwykle profesjonalnie podeszli do tematu odzyskania należności i udzielili mi fachowego wsparcia prawnego. Na każdym etapie mówili mi co się dzieje ze sprawą za co bardzo dziękuję, bo wiedziałem co w danej chwili robią, dzięki czemu czułem się przez cały czas, że jestem w dobrych rękach, a sprawą zajmują się odpowiedni specjaliści. Pozdrawiam.

Dominik Warszawa

Kancelaria Ultimatum ma uczciwe podejście do klientów i odznacza ich duża skuteczność w działaniach jakie wykonują

5,0 rating
19 sierpnia 2021

Po skontaktowaniu się z prawnikiem w tym biurze windykacyjnym zdałem sobie sprawę, że był to właściwy i jedyny słuszny krok ponieważ wszystko mi na spokojnie wyjaśnili panowie i poprowadzili przez cały proces związany z odzyskaniem należności finansowych. Dzięki ich zaangażowaniu w sprawę odzyskałam pieniądze od zadłużonej osoby już na początku sierpnia gdzie zgłosiłem się do nich w lipcu, więc poradzili sobie szybko z dotarciem do dłużnika i uświadomieniem go w jakiej jest sytuacji.

Albin

Korzystam od 5 lat z usług windykacyjnych świadczonych przez Kancelarię Ultimatum i muszę stwierdzić jednoznacznie, że ich prawnicy są niezastąpieni

5,0 rating
17 sierpnia 2021

Nie ma drugiego takiego dobrego biura windykacyjnego w całej Polsce jak Kancelaria Ultimatum. Potrafią uporać się z nawet najtrudniejszymi sprawami, co świadczy o ich wiedzy i doświadczeniu z zakresu windykacji. Mi pomogli wiele razy w odzyskaniu długu i nigdy mnie nie zawiedli. Nie mam zastrzeżeń co do ich działań. Polecam.

Szymon z Katowic

Jako wieloletni klient tego biura windykacyjnego chciałbym bardzo polecić kancelarię Ultimatum

5,0 rating
15 sierpnia 2021

Firma windykacyjna z prawdziwego zdarzenia, której można powierzyć nawet najtrudniejsze sprawy wiedząc, że sobie poradzą z każdym dłużnikiem. Usługi są świadczone od samego początku aż po sam koniec w 100% profesjonalnie. Kancelaria Ultimatum jest liderem na rynku i nie ma sobie równych jeśli chodzi o ściąganie pieniędzy od dłużników. Jak najbardziej jestem skłonny polecić ich usługi.

Rajmund

W Kancelarii Ultimatum nie pobierają zaliczek tylko rozliczenie odbywa się na zasadzie niewielkiej prowizji od wygranej sprawy

4,0 rating
13 sierpnia 2021

W Kancelarii Ultimatum warunki finansowe i organizacyjne są w pełni satysfakcjonujące. Prawnicy z tego biura potrafią odzyskać naprawdę spore pieniądze w mgnieniu oka. Można liczyć na rzetelne podejście do każdej sprawy i indywidualne podejście do wszystkich klientów o czym mogłem się osobiście przekonać na własnej skórze powierzając im dość skomplikowane zlecenie.

Zadowolony

Bardzo dobre biuro windykacyjne na które można liczyć przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy

5,0 rating
12 sierpnia 2021

Profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy związanej z egzekwowaniem należności nie nadwyrężając budżetu klientów gdyż nie ma konieczności wpłacania ani zaliczki ani innych opłat startowych. Mi pomogli odzyskać 20000 zł, a na odzyskanie całości zadłużenia potrzebowali raptem trzech tygodni czyli szybko, solidnie i fachowo wszystko było załatwione.

Damian z Łodzi

Kancelarię Ultimatum wyróżnia wzorowe podejście do klientów i dbałość o najmniejsze szczegóły

5,0 rating
9 sierpnia 2021

Niespełna miesiąc temu dzwoniłem z drugiego końca kraju do Kancelarii Ultimatum i odzyskali dług szybciej niż lokalna firma z mojego rodzimego miasta. Polecam każdemu to biuro windykacyjne kto ma problem z dłużnikiem, a bez cienia wątpliwości Kancelaria Ultimatum jest najlepszym rozwiązaniem.

Jakub Wałbrzych

Daję ocenę 5/5 gdyż jestem w pełni zadowolona z jakości świadczonych usług. Wszystko było w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum.

5,0 rating
7 sierpnia 2021

Bardzo dobrze zorganizowani są prawnicy z tego biura windykacyjnego i mają spore doświadczenie w tym co robią. U mnie sprawa nie byłą prosta, a mimo to podali mi pomocną dłoń i zanim się zorientowałem cała kwota zadłużenia została wyegzekwowana od dłużnika. Dużym plusem jest dogodny kontakt z Kancelarią Ultimatum praktycznie 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku.

Emil

Rekomenduję usługi tej firmy windykacyjnej za trud jaki włożyli prawnicy w odzyskanie długu, co zakończyło się finalnie ogromnym sukcesem

5,0 rating
4 sierpnia 2021

Bez obaw śmiało można pisać do kancelarii Ultimatum w wielu sprawach związanych z windykacją, a bez dodatkowych opłat zweryfikują dłużnika i całą sprawę mówiąc jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy. W moim przypadku pomogli mi odzyskać 85000 zł i nie musiałem długo czekać na finał postępowania. POLECAM

Łukasz Zielona Góra

Jest to firma windykacyjna, która jest w stanie pomóc każdemu bez znaczenia na to w jakim województwie ktoś mieszka gdyż obsługują cały kraj

5,0 rating
3 sierpnia 2021

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie odzyskali 100% długu. Umiejętnie wykonują powierzone im zadania i mówię to jako klient, który wiele razy korzystał z ich pomocy prawnej. Kancelaria Ultimatum oferuje kompleksowo szeroki zakres usług począwszy od kompletacji dokumentów, reprezentacji w sądzie czy też korespondowaniu z dłużnikiem. Pozdrawiam.

Norbert

Po dwuletnim korzystaniu z usług Kancelarii Ultimatum stwierdzam, że nie ma drugiego tak dobrego biura odzyskiwania należności finansowych w całej Polsce jak Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
1 sierpnia 2021

Jest to firma windykacyjna, która jest w stanie ściągnąć dług w bardzo krótkim czasie o czym mogłam się przekonać na własnym przypadku. Dużym ich atutem jest to, że sami kompletują dokumenty związane ze sprawą, które są niezbędne do przeprowadzenia postępowania windykacyjnego, więc w znaczącym stopniu tą czynnością wyręczają swoich klientów oszczędzając im sporo czasu. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Sebastian z Świnoujścia

Bardzo dobra i fachowa obsługa. Sprawny kontakt telefoniczny i mailowy. Współpraca z tym biurem windykacyjnym to przyjemność w czystej postaci. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
30 czerwca 2021

Kancelaria Ultimatum oferuje profesjonalną i rzetelną obsługę spraw windykacyjnych. Mają indywidualne podejście do każdego przypadku, co gwarantuje dużą skuteczność jeśli chodzi o ich działania. Odzyskali dla mnie 28 000 zł stąd też ich z największą chęcią mogę polecić.

Franciszka

Moja druga sprawa z pomocą Kancelarii Ultimatum zakończyła się sukcesem za co jestem niezmiernie wdzięczny i szczerze polecam to biuro windykacyjne.

4,0 rating
28 czerwca 2021

W Kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy. Jest to pod każdym względem bardzo dobra kancelaria windykacyjna. Pomogli mi i mojej firmie do tego stopnia, że finalnie zostało wygrane postępowanie windykacyjne i dłużnik oddał 100% zobowiązania finansowego. Profesjonalne i fachowe podejście do problemu ze strony Kancelarii Ultimatum sprawiło, że było to tylko kwestią czasu kiedy dług zostanie w pełni odzyskany. Polecam prawników z tej firmy windykacyjnej.

Roman

Bezproblemowy kontakt, jasne zasady współpracy i do tego są bardzo skuteczni w Kancelarii Ultimatum. POLECAM

5,0 rating
26 czerwca 2021

Moi drodzy jeżeli chcecie odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika to Kancelaria Ultimatum jest idealnym rozwiązaniem. Mi pomogli namierzyć dłużnika, zweryfikować jego stan majątkowy i finalne wyegzekwować całą należną kwotę zadłużenia, a to wszystko w bardzo szybkim czasie bez najmniejszej zwłoki czasowej, więc należą się im gromkie brawa za chęć niesienia pomocy i zaangażowanie.

Sylwia

Świetne i profesjonalne podejście do sprawy. Skuteczność oczywiście bardzo wysoka, jestem zadowolony z podjętej współpracy. Kancelaria Ultimatum spisała się na medal.

5,0 rating
24 czerwca 2021

Panowie z Kancelarii Ultimatum rozumieją problemy swoich zleceniodawców i dbają o interesy wszystkich osób, które zgłoszą się do ich biura po pomoc z zakresu windykowania należności. W moim przypadku odzyskanie długu zajęło 5 tygodni, więc stosunkowo szybko patrząc na to, że sam na własną rękę nie odzyskałem od dłużnika przez kilka lat złamanego grosza. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum.

Sebastian

Brak opłat wstępnych. Pieniądze odzyskane w niecały miesiąc - nie spodziewałam się czegoś takiego. Rewelacja!

5,0 rating
23 czerwca 2021

Kancelaria Ultimatum zajęła się tak dokładnie i skrupulatnie sprawą z satysfakcjonującym wynikiem dla mnie, że z miłą chęcią polecę ich usługi każdej osobie, która szuka sprawdzonego biura windykacyjnego. Miłe i uprzejme podejście do klienta oraz zaangażowanie to niepodważalne atuty tego biura egzekwującego należności finansowe. Polecam w 100%

Natalia

Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od firmy w której kiedyś pracowałem.

5,0 rating
20 czerwca 2021

Jakiś czas temu skorzystałem z usług Kancelarii Ultimatum ponieważ na procedurach sądowych się nie znam ani trochę, a moja sprawa wymagała profesjonalnego podejścia i znajomości prawa, a nie gdybania i podejrzewania. Pomogli mi odzyskać to co mi się należało od mojego byłego pracodawcy za co jestem bardzo wdzięczny. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum.

Bogumił

Najlepsi z najlepszych! Prawnicy z Kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy jak nikt inny. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Zaskakująco wysoka skuteczność działania.

4,0 rating
17 czerwca 2021

Dobrze znana mi Kancelaria Ultimatum zatrudnia uczciwych i doświadczonych prawników z rzetelnym podejściem do interesantów. Osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum to najlepsi fachowcy w swoim fachu. Bardzo mi pomogli za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Polecam i pozdrawiam.

Dorota

Świetna kancelaria windykacyjna! Poprowadzili moją sprawę do końca z pozytywnym skutkiem. Dług 450000 zł odzyskany w miesiąc. POLECAM !!!

5,0 rating
13 czerwca 2021

Stanowczo mogę polecić każdej osobie Kancelarię Ultimatum. Bardzo fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Niezwykle niska prowizja adekwatnie do konkurencyjnych firm windykacyjnych, dobry kontakt i ogromne zaangażowanie ze strony prowadzącego. Będę dalej polecać znajomym. Dla mnie Kancelaria Ultimatum zasługuje na ocenę 10/10 z dużym plusem.

Juliusz

Bardzo profesjonalna firma windykacyjna. Ważne że są skuteczni i to najbardziej istotny wyznacznik tego czy warto z nimi współpracować. W zleconej przeze mnie sprawie potrzebowali raptem 3 tygodnie żeby odzyskać cały dług. Polecam!

5,0 rating
8 czerwca 2021

Kancelaria Ultimatum poprowadziła moją sprawę do samego końca z pozytywnym skutkiem. Jak dla mnie jest to najlepsza firma windykacyjna w całym kraju! Polecam z całego serca gdyż bardzo mi pomogli i do tego nie musiałam długo czekać na efekty ich działań.

Aneta

Świetna i profesjonalna firma. Polecam!!!

5,0 rating
5 czerwca 2021

Polecam Kancelarię Ultimatum. Jest to bardzo dobra firma dla której nie ma długu, którego by nie odzyskali. Ogromny plus za stały kontakt i fachowe podejście do powierzonego im zlecenia. Spisali się na 6-tkę z plusem za szybkie odzyskanie pieniędzy z minimalnym angażowaniem mojej osoby w całe postępowanie. Dziękuję za wszystko i gorąco pozdrawiam.

Szymon

Pieniądze odzyskane dzięki Kancelarii Ultimatum w niecały miesiąc, więc zasługują na 5 gwiazdek

5,0 rating
27 maja 2021

Firma naprawdę konkretna jeśli chodzi o odzyskiwanie długów. Mają w tym biurze własne zaplecze prawne i zaangażowanych specjalistów do egzekwowania należności, dlatego zlecając Kancelarii Ultimatum sprawę ma się praktycznie stu procentową pewność wygranej. Polecam!

Albert

Jak Kancelarią Ultimatum wkroczyła do gry to wszystko poszło zgodnie z planem i dłużnik oddał całą kwotę jaką był mi winien

5,0 rating
25 maja 2021

Wcześniej dłużnik się ociągał i nie chciał oddać mi pieniędzy, ale jak Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą to zmiękł i sam z siebie poprosił numer konta bankowego w celu zwrócenia długu. Jestem zachwycona działaniami ze strony tego biura windykacyjnego i szczerze rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum każdemu kto znalazł się w podobnej sytuacji do mojej.

Melania

Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i daję ocenę 5/5 gwiazdek za profesjonalnie przeprowadzone postępowanie windykacyjne

5,0 rating
23 maja 2021

Kancelaria Ultimatum poradziła sobie ze ściągnięciem kasy od dłużnika, dodatkowo wyegzekwowali od niego odsetki za zwłokę czasową wynikającą z nieterminowego rozliczenia zobowiązania i też udało się im w moim imieniu odzyskać od dłużnika zwrot kosztów za windykację na ponad 3 tysiące złotych, więc wyszło lepiej niż najlepiej. Będę w przyszłości korzystać tylko i wyłącznie z usług windykacyjnych oferowanych przez Kancelarię Ultimatum.

Juliusz

Korzystaliśmy z usług Kancelarii Ultimatum już kilkukrotnie i zawsze szybko odzyskiwaliśmy swoje pieniądze kiedy prawnicy z tej firmy zaczynali motywować osoby, które były winne nam pieniądze

5,0 rating
21 maja 2021

Miła obsługa, korzystne warunki umowy i wysoka skuteczność w odzyskiwaniu pieniędzy. Polecamy Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom i zapewniamy, że nikt się na nich nie zawiedzie.

Eryk

Należy się wielki pozytyw dla Kancelarii Ultimatum za sprawne odzyskanie długu od osoby, która ukrywała się w Niemczech

4,0 rating
18 maja 2021

Sprawa windykacyjna, którą prowadzili specjaliście z Kancelarii Ultimatum została zakończona ogromnym sukcesem. Całe zadłużenie zostało wyegzekwowane niebywale sprawnie i bez najmniejszych problemów. Jestem zachwycona działaniami ze strony tego biura windykacyjnego. POLECAM !!!

Julita

Pomagają w tej firmie windykacyjnej każdemu kto ma problem z dłużnikiem i wychodzi im to bardzo dobrze stąd też z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
15 maja 2021

U mnie bardzo dobrym ruchem było skorzystanie z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej jaką była Kancelaria Ultimatum, która ma świetne wyczucie w skomplikowanych tematach. Poradzili sobie sprawnie z odzyskaniem moich pieniędzy od dłużnika za co im bardzo dziękuję.

Damian

Jestem zadowolona z działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum, która odzyskała 27000 zł w niecałe 3 tygodnie

5,0 rating
13 maja 2021

W Kancelarii Ultimatum jest bardzo profesjonalna obsługa, dzięki czemu współpraca z nimi to istna przyjemność. Wszystko za mnie robili tzn. zajęli się skompletowaniem dokumentacji, reprezentowali mnie w sądzie, a nawet w moim imieniu korespondowali z dłużnikiem. Spisali się wzorowo i odzyskali całą kwotę zadłużenia.

Marlena

Polecenie

5,0 rating
12 maja 2021

Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy .

Tomasz

Kancelaria Ultimatum jest szybka w działaniach i ma niesłychanie skuteczne metody egzekwowania długów

5,0 rating
10 maja 2021

Działają w tej firmie bardzo profesjonalnie, a także dyskretnie o czym mogłem się osobiście przekonać. Jestem w 100% usatysfakcjonowany z wyboru tego a nie innego biura windykacyjnego, które szczerze polecam i oceniam 10/10.

Przemysław

Niezwykle szybko zajęli się naszą sprawą prawnicy z Kancelarii Ultimatum co pozytywnie wpłynęło na przebieg postępowania windykacyjnego

5,0 rating
9 maja 2021

Dzięki szybkiej interwencji przedstawiciela Kancelarii Ultimatum sprawę udało się sfinalizować w ekspresowym tempie i ściągnąć od dłużnika całą należność w niecały miesiąc. Można liczyć w tym biurze na kompleksową pomoc prawną i wsparcie ze strony ekspertów windykacyjnych z wieloletnim doświadczeniem. Polecam.

Karina

Sprawa zlecona biurze windykacyjnym Kancelaria Ultimatum przebiegła bardzo sprawnie i cała kwota długu została odzyskana w ciągu 4 tygodni

5,0 rating
4 maja 2021

Za każdym razem kiedy współpracuję z tym biurem windykacyjnym mogę liczyć na pełen profesjonalizm w realizowaniu powierzonych im zadań. Pracują tutaj doświadczone osoby, które zawsze osiągają zamierzony cel związany z egzekwowaniem należności od dłużników.

Florentyna

Działają w Kancelarii Ultimatum maksymalnie skutecznie i przykładają się do powierzonego im zlecenia tak dobrze jak to tylko możliwe

4,0 rating
3 maja 2021

Jestem zadowolony z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum i szczerze polecam to biuro windykacyjne każdemu kto nie może sobie poradzić z odzyskaniem pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie pracowników z tej firmy.

Bolesław

Kancelaria Ultimatum to skuteczna pomoc w odzyskiwaniu należności

5,0 rating
1 maja 2021

Nie spodziewaliśmy się, że w tak skomplikowanej i wielowątkowej sprawie uda się szybko i bez sądu ściągnąć wszystkie należności od dłużnika. Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z wykonaniem zlecenia i to jeszcze szybciej niż wstępnie zakładali. Polecam.

Aurelia

Dług 26500 zł został przez Kancelarię Ultimatum odzyskany dokładnie w 36 dni, a ja sama na własną rękę próbowałam od roku rozliczyć się z dłużnikiem bez jakiegokolwiek rezultatu

5,0 rating
28 kwietnia 2021

Bardzo dobra firma windykacyjna, która wie co, gdzie i kiedy zrobić żeby skutecznie ściągnąć pieniądze od oszustów finansowych. U mnie spisali się iście perfekcyjnie i jestem z nich bardzo, ale to bardzo zadowolona. Pokazali mi już na pierwszym spotkaniu panowie z Kancelarii Ultimatum, że nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba się do nich dobrze zabrać. Uważam, że miesiąc czasu jaki potrzebowali na odzyskanie środków finansowych jest wyczynem godnym pochwały. POLECAM !!!

Bernadetta

Mieszkam w Szczecinie, a i tak nie stanowiło to dla Kancelarii Ultimatum problemu i pomogli mi w kwestiach windykacyjnych do tego stopnia, że oprócz odzyskania całej kwoty długu ściągnęli z zadłużonej osoby również odsetki za zwłokę czasową wynikającą z spóźnionego uregulowania należności

4,0 rating
26 kwietnia 2021

Jak przystało na 2021 rok wszystko załatwiałem z Kancelarią Ultimatum zdalnie bez konieczności odwiedzania ich biura i jestem bardzo z takiej współpracy zadowolony. Dokumenty mailem wysyłałem, kwestie wymagające omówienia telefonicznie uzgadnialiśmy, a tam gdzie były potrzebne podpisy w oryginale to kurierem wysyłałem wszystko do biura Kancelarii Ultimatum co pozwoliło zaoszczędzić sporo czasu, a chciałem powierzyć sprawę profesjonalistom z prawdziwego zdarzenia. Cała kwota sprawnie i bezproblemowo została odzyskana od dłużnika. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Teodor

Jak ktoś nie chce lub nie ma ochoty męczyć się i droczyć z dłużnikiem to Kancelaria Ultimatum jest najlepszym wyborem - pomogą we wszystkim i zaoszczędzą zbędnych nerwów. Osobiście polecam ich usługi.

5,0 rating
24 kwietnia 2021

Współpracowałam już kiedyś z Kancelarią Ultimatum w okolicach 2010 roku i teraz ponownie na nawiązałam na początku tego roku z nimi kontakt ponieważ osoba, która wynajmowała ode mnie mieszkanie zniknęła zostawiając po sobie wielomiesięczne zaległości finansowe i nie wiedziałam gdzie najemcy szukać, ale jak powierzyłam sprawę Kancelarii Ultimatum to nie minął nawet miesiąc, a dłużnik pieniądze w zębach przyniósł i jeszcze przepraszał. Dziękuję Kancelario Ultimatum za kolejny raz kiedy wybawiliście mnie z problemów finansowych.

Paulina

Wykwalifikowany zespół ekspertów bardzo prężnie działa w Kancelarii Ultimatum dbając o interesy ich klientów w tym moje i wychodzi im to naprawdę dobrze

5,0 rating
21 kwietnia 2021

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do metodyki działań Kancelarii Ultimatum, ale za to mam ogrom rzeczy za które chciałbym pochwalić pracowników tej firmy, którzy 4 razy pomagali mi ściągnąć dług i pozytywnym finałem. Prawnicy znają się na swojej profesji w tym biurze i potrafią formalnie zmotywować dłużników do spłaty zaległości finansowych. Za każdym razem jak zlecam im dług do ściągnięcia mam pewność, że wykonają usługę maksymalnie profesjonalnie jak to tylko możliwe i nigdy się na nich nie zawiodłem. Pozdrawiam serdecznie i polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom.

Alojzy

Kancelaria Ultimatum spisała się doskonale i odzyskali dług jeszcze w tym samym miesiącu kiedy do nich się zgłosiłam, więc szybkości w działaniach można im tylko pozazdrościć

5,0 rating
17 kwietnia 2021

Zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum 3 marca żeby pomogli mi odzyskać pieniądze, dostarczyłam im całą dokumentacje związaną z długiem jak i samym w sobie dłużnikiem i nie minęły nawet 4 tygodnie, a dostałam telefon z tej firmy, że mam się spodziewać nazajutrz przelewu od dłużnika, a dokładnie był to 26 dzień miesiąca, więc na całość potrzebowali lekko ponad 3 tygodnie. Pieniądze zostały bardzo sprawnie odzyskane i chciałam bardzo na forum podziękować osobom z tego biura, że tak bardzo zaangażowali się w pomoc mojej osobie. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

Adelajda

Kompleksowa obsługa windykacji należności na wyciągnięcie ręki

5,0 rating
14 kwietnia 2021

Kancelaria Ultimatum świadczy usługi związane z ściąganiem należności nie tylko w stolicy i nie zajmuje się tylko łatwymi przypadkami, ale pomaga osobom z całego kraju, a nawet i Europy i zajmuje się nawet problematycznymi sprawami gdzie inne firmy rozkładają ręce. U mnie dwa razy wykazali się genialnym podejściem do powierzonego im zadania i zarówno za pierwszym jak i drugim razem wygrali z dłużnikiem egzekwując od niego całą kwotę za co bardzo dziękuję i bardzo polecam ich pracowników gdyż są niezastąpieni.

Szczepan

Nie musiałam płacić zaliczki, a i tak zajęli się moją sprawą w tym samym dniu kiedy się do nich zgłosiłam, więc jestem w pozytywnym szoku jak mam być szczera

5,0 rating
10 kwietnia 2021

Bardzo uczciwa firma, która rozumie potrzeby drugiego człowieka i umie wykazać się empatią, dzięki czemu jak do nich poszłam wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i czułam się bezpiecznie mając takich zawodowców koło siebie. Ściągnięcie całej kwoty długu trwało 5 tygodni i uważam, że to i tak jest mega szybko jeśli chodzi o to jak dłużnik kombinował na dodatek ukrywał się co nie ułatwiało czynności jakie były niezbędne żeby wysłać mu informację odnośnie zadłużenia, a mimo to Kancelaria Ultimatum znalazła sposób na tego cwaniaczka i udało się odzyskać kasę.

Ewelina

Kancelaria Ultimatum rzetelnie wykonuje powierzone im zadania i potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o egzekwowanie należności finansowych od dłużników

5,0 rating
7 kwietnia 2021

Działają w branży windykacyjnej od niemalże dwóch dekad i widać, że znają się na tym co robią ponieważ korzystałem kilka razy z pomocy Kancelarii Ultimatum i za każdym razem wywiązywali się z powierzonych im zadań jeszcze przed zadeklarowanym czasem. Są bardzo skuteczni, szybcy i mają własne zaplecze prawne co utwierdza mnie w przekonaniu, że żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. Polecam!

Bohdan

Wielokrotnie zlecałam w tej firmie odzyskanie pieniędzy i nigdy nie zawiodłam się na Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
5 kwietnia 2021

Należą się gromkie brawa i słowa uznania dla prawników, którzy pracują w tej firmie ponieważ potrafią bez szarpania się tylko i wyłącznie drogą formalną zmotywować bardzo skutecznie dłużników do rozliczenia się długów jakie mają na sumieniu. Można liczyć na pomoc ze strony Kancelarii Ultimatum przez cały rok, więc żaden dłużnik nie jest mi straszny od momentu kiedy poznałam to biuro windykacyjne, któremu serdecznie dziękuję za okazałą pomoc przy każdej sprawie, którą im zlecałam.

Regina

Mówili w Kancelarii Ultimatum, że mam spodziewać się w ciągu 1-2 miesięcy odzyskania należności od dłużnika, a po dwóch tygodniach zobaczyłem przelew na koncie czyli są szybsi w działaniach niż wstępnie zakładają, a to się chwali w tej branży

5,0 rating
2 kwietnia 2021

Wszystko mi od A do Z wytłumaczyli pracownicy z tej firmy windykacyjnej, powiedzieli jakie są możliwości i już od pierwszego spotkania wiedziałem, że jestem w odpowiednim miejscu i rozmawiam z właściwymi ludźmi. Dług został oczywiście wyegzekwowany w 100% i dodatkowo wywalczyli dla mnie też odsetki za zwłokę czasową spowodowaną tym, że dłużnik uchylał się od spłaty zobowiązania, więc co tu dużo pisać… Kancelaria Ultimatum jest najlepszym biurem windykacyjnym i nie ma co ukrywać tego faktu. POLECAM

Daniel

Dług odzyskałem szybko dzięki sprawnej pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
27 stycznia 2021

POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM. Bardzo porządne biuro windykacyjne z uczciwymi zasadami współpracy. Nie pobierają ani zaliczek ani opłat wstępnych tylko rozliczenie odbywa się na zasadzie prowizyjnym czyli nie można stracić ani jednej złotówki współpracując z nimi, a angażują się w odzyskanie długu dużo bardziej niż inne firmy odzyskujące długi. Zdecydowanie należy im się ocena 5/5 i to z plusem.

Olaf

Moja sprawa została rozstrzygnięta szybko i przede wszystkim z pozytywnym finałem

4,0 rating
24 stycznia 2021

Przez cały czas byłem na bieżąco informowany o wszystkich postępach w mojej sprawie związanej z odzyskaniem pieniędzy co pozwoliło mi kontrolować cały czas na jakim etapie są działania windykacyjne prowadzone. Bardzo mili pracownicy Kancelarii Ultimatum kontaktowali się ze mną mailowo i telefonicznie przez cały tydzień. Polecam jako zadowolony odbiorca ich usług windykacyjnych.

Dominik

Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Ultimatum ponieważ załatwili sprawę szybko i efektywnie za co bardzo dziękuję i polecam ich wszystkim osobom zmagającym się z odzyskaniem długu

5,0 rating
20 stycznia 2021

Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ pracują tutaj osoby które za każdym razem dają z siebie wszystko nie uznając przegranej. Sam walczyłem z dłużnikiem rok, a im parę tygodni wystarczyło żeby ściągnąć 100% należności. Mają najlepszych prawników w kraju a to podstawa w tej branży.

Sebastian

Mają pracownicy Kancelarii Ultimatum świetne podejście do spraw jakie im się powierza i zaręczam, że nie ma lepszego biura windykacyjnego w naszym kraju

5,0 rating
17 stycznia 2021

Korzystałam z wielu firm ściągających długi, ale tylko KANCELARIA ULTIMATUM pomogła tak sprawnie odzyskać należność finansową od dłużnika tzn. tylko im udało się polubownie załatwić wszystko i zmotywować dłużnika do oddania pieniędzy bez wnoszenia sprawy na drogę sądową. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie poradzili sobie.

Marika

Świetna kancelaria windykacyjna z wieloletnim stażem na rynku nie tylko w Warszawie, ale także w całej Polsce

5,0 rating
15 stycznia 2021

Miałam przyjemność Już drugi raz korzystać z usług windykacyjnych Kancelarii Ultimatum i drugi raz pozytywnie mnie zaskoczyli efektywnością i skutecznością swoich działań. Nie kazali na siebie długo czekać i pomogli mi z dłużnika ściągnąć pieniądze wraz z odsetkami w bardzo krótkim czasie. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO !!!

Olimpia z Krakowa

Kancelaria Ultimatum spisała się SUPER gdyż pomogli mi odzyskać moje należności i działali bardzo sprawnie

4,0 rating
12 stycznia 2021

Szczerze mówiąc jak sam walczyłem osobą winną mi pieniądze to myślałem, że już nie da się wyegzekwować zaległej należności od najemcy wynajmowanego przeze mnie mieszkania aczkolwiek na całe szczęście myliłem się ponieważ jak zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum zobaczyłem światełko w tunelu i jak prawnicy z tego biura windykacyjnego zaczęli działać to już była tylko kwestia czasu kiedy zobaczę pieniądze na swoim koncie i tak się stało – czekałem miesiąc czasu i dłużnik wszystko oddał.

Mścibór

Kancelaria Ultimatum wszystko szczegółowo omawiała na każdym etapie postępowania windykacyjnego co utwierdzało mnie w przekonaniu, że nie mogłam lepiej trafić.

5,0 rating
10 stycznia 2021

Jestem pozytywnie nastawiona do tej firmy gdyż rzecz jasna sprawę udało się wygrać dzięki ogromnemu doświadczeniu ich prawników. Szczerze polecam współpracę z takimi profesjonalistami w swojej branży ponieważ dla Kancelarii Ultimatum nie ma długu którego by nie odzyskali.

Honoryna

Do kancelarii trafiłem z polecenia i bardzo jestem wdzięczny znajomemu, że zarekomendował mi ową kancelarię

5,0 rating
7 stycznia 2021

Zauważyłem już od samego początku, że panowie z Kancelarii Ultimatum podejdą do sprawy z pełnym zaangażowaniem ponieważ na samym starcie dość wnikliwie przeanalizowali kwestię związaną z długiem po czym byłem pewien, że chcą mi pomóc i tak się stało. Cały dług 38 000 zł został odzyskany sprawnie i bez zbędnego marnowania czasu.

Usatysfakcjonowany Felicjan

REWELACJA !!! Prawnicy z Kancelarii Ultimatum załatwili wszystko sprawnie i przede wszystkim szybko

4,0 rating
5 stycznia 2021

Nareszcie mogę poczuć ulgę wiedząc, że sprawą związaną z odzyskaniem długu zajęli się prawdziwi profesjonaliści. Cała kasa została odzyskana od dłużnika w mgnieniu oka. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Kancelarii Ultimatum za okazałą pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Liberata

Według mnie KANCELARIA ULIMATUM to najlepsze biuro windykacyjne w Polsce

5,0 rating
2 stycznia 2021

Już od pierwszego spotkania zauważyłam pełen profesjonalizm. Dalej było podobnie tzn. wszystko w terminie robili dzięki czemu szybko dług został odzyskany i nawet zadbali prawnicy z Kancelarii Ultimatum o to żeby oprócz samego zobowiązania finansowego dłużnik zapłacił odsetki za zwłokę czasową związaną z rozliczeniem się w terminie.

Ariadna

Pozytywna opinia o firmie KANCELARIA ULTIMATUM za odzyskane pieniądze w listopadzie 2020

5,0 rating
4 grudnia 2020

Zleciłem odzyskanie długu od zagranicznego kontrahenta za przeterminowane faktury wynikające z nieopłacenia towaru, który pobrał z naszej firmy. Kancelaria Ultimatum nie przestraszyła się tego, że zadłużona spółka mieści się poza Polską i mocno zaangażowała się w ściągnięcie pieniędzy co do grosza. Skrupulatnie zweryfikowali zadłużenie i krok po kroku zabrali się do działań. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Cały dług odzyskany. Dziękuję im za wszystko i z całego serca polecam Kancelarię Ultimatum.

Walerek

Daję panom z biura Kancelaria Ultimatum 5/5 gwiazdek za indywidualne podejście do mojej osoby i całej sprawy windykacyjnej

5,0 rating
2 grudnia 2020

Gdyby nie Kancelaria Ultimatum to nie wiem gdzie teraz bym była czy na ulicy czy w przytułku dla bezdomnych, ale dzięki ich działaniom kilkadziesiąt tysięcy złotych zostało wyegzekwowane od oszusta finansowego, który wykorzystał moją niewiedzę i tak mnie omotał, że straciłam wszystko co miałam. Sama próbowałam odzyskać to co wpłaciłam, ale bez żadnego odzewu. Kancelaria Ultimatum jak przyjrzała się sprawie powiedziała, że będą działać aż do skutku i tak się stało – cała kwota wróciła do mnie na konto. Polecam

Marylka z Jaworzna

Pokazali kto rozdaje karty prawnicy z Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
30 listopada 2020

Zgłosiłam się do tego biura windykacyjnego gdyż sama na własną rękę próbowałam odzyskać pieniądze od dłużnika, ale bez jakiegokolwiek skutku. Dopiero jak zadzwoniłam do firmy KANCELARIA ULTIMATUM zobaczyłam światełko w tunelu. Walka była ostra z zadłużoną osobą i nie obyło się bez sądu, ale jak postępowanie windykacyjne wkroczyło na drogę sądową to już dłużnik nie miał najmniejszych szans na walkę z prawnikami reprezentującymi biuro Ultimatum i poległ – dostał gagatek sądowy nakaz zwrotu pieniędzy wraz z odsetkami. Dziękuję Kancelario Ultimatum za szybką interwencję i skuteczną pomoc.

Eulalia66

Szybko, profesjonalnie i skutecznie - tak bym mogła opisać Kancelarię Ultimatum w trzech słowach

5,0 rating
27 listopada 2020

Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie dostanie maksymalnie pozytywną ponieważ tam gdzie inne firmy windykacyjne odmawiały mi pomocy lub mówiły, że się nie da tam panowie z tej kancelarii windykacyjnej wyciągnęli ku mej osobie pomocną dłoń i bardzo zaangażowali się w ściągnięcie długu co wyszło im iście perfekcyjnie. Mają ogromne doświadczenie co widać na każdym etapie postępowania windykacyjnego. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum.

Zadowolona z efektów Lucja

Jestem bardzo zadowolona z usługi windykacyjnej, którą wykonała Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
25 listopada 2020

Co prawda dług może nie był duży bo opiewał na kwotę 10 000 zł, ale i tak Kancelaria Ultimatum dała popis swoich możliwości i pokazała na co ich stać. Nie kazali długo czekać na efekty swoich poczynań i już po paru tygodniach dłużnik pękł i zapytał o numer konta bo chciał oddać pieniądze, a to mówi już samo za siebie z panowie z tej firmy windykacyjnej są skuteczni bo sama na własną rękę nie mogłam się doprosić o złamanego grosza od zadłużonej osoby. Dziękuję za wszystko tej kancelarii windykacyjnej.

Jarosława z Darłowa

Skuteczna kancelaria windykacyjna pod każdym względem

5,0 rating
19 października 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum. Sprawne działania i skuteczność, a co najważniejsze żadnych ukrytych kosztów. Wszystko jasne od początku.

Zbyszek

Polecam usługi kancelarii Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
18 października 2020

Niebywale skuteczna kancelaria odzyskująca długi – przelew z tytułu nieopłaconej faktury za usługę otrzymałem po niespełna 3 tygodniach. Jednym słowem POLECAM biuro KANCELARIA ULTIMATUM.

Zbyszko

Nie wiem jak, ale udało Kancelarii Ultimatum odzyskać cały dług

5,0 rating
16 października 2020

Kancelaria Ultimatum jest w 100% wiarygodna i skuteczna. Przede wszystkim prowadzona przez ludzi i dla ludzi. Polecam udanie się do nich, jeśli macie problem, z którym nie możecie sobie sami poradzić na własną rękę.

Oskar z Warszawy

Kancelaria Ultimatum w przeciwieństwie do innych wywiązała się ze wszystkich swoich obietnic

5,0 rating
15 października 2020

Radcy prawni reprezentujący biuro Kancelaria Ultimatum na pewno pomogą w rozwiązaniu problemu, wszystko Wam wyjaśnią. Są zawsze frontem do klienta. Polecam ich z czystym sumieniem jako wierny klient.

Zadowolony Borys

Kontakt jest dobry i to ogromny atut Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
13 października 2020

Panowie w biurze Kancelaria Ultimatum wykazywali duże zainteresowanie zleceniodawcą i mieli szczera chęć pomocy. Dzięki temu udało mi się odzyskać dużą sumę pieniędzy i wyjść z kryzysu.

Miłosz z polecenia

Dobra oferta dla osób prywatnych i dla firm

5,0 rating
12 października 2020

Miałem problem z odzyskaniem kaucji za wynajmowane mieszkanie. Udałem się do tej kancelarii Ultimatum i pieniądze miałem na koncie w miesiąc. Potem w firmie mi pomogli ściągnąć środki za nierozliczone faktury i też się udało bez problemu.

Kajetan

Bez zaliczki i dodatkowych opłat, świetnie sobie poradzili z odzyskaniem długu

5,0 rating
10 października 2020

Panowie z Kancelarii Ultimatum nie minęli się z powołaniem – mieli bardzo dużą wiedza i głowę pełną pomysłów co pozwoliło szybko zakończyć sprawę, która ciągnęła się od kilku miesięcy.

Nikodem

Potrzebowałem porady prawnej w nietypowej sprawie i Kancelaria Ultimatum bardzo mi pomogła

5,0 rating
7 października 2020

Na umówionym spotkaniu dowiedziałem się tyle co chciałem a nawet więcej. Dodatkowo uzyskałam dalszą pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Finalnie ściągnęli panowie z biura Kancelaria Ultimatum 100% długu w bardzo szybkim czasie.

Filip

Nie potrzeba pieniędzy żeby iść do nich - płaci się tylko od wygranej sprawy i to znikomy % prowizji, więc pod kątem finansowym naprawdę najlepsza oferta w kraju

5,0 rating
23 sierpnia 2020

W Kancelarii Ultimatum obowiązuje nie ma opłat wstępnych co uważam osobiście za najlepszy dowód na to, że są pewni siebie i znają się na windykowaniu należności. U mnie spisali się fenomenalnie – skutecznie i szybko odzyskali pieniądze które był mi winien dłużnik.

Bartosz

Bardzo skuteczna firma windykacyjna, która rozumie drugiego człowieka i za wszelką pomoc chce pomóc oszukanym przez dłużników osób które zgłaszają się do ich biura

5,0 rating
22 sierpnia 2020

Bezpłatna weryfikacja sprawy to ogromny atut czyniąc ich najlepszymi specjalistami do egzekwowania w długów w całym kraju. Polecam i serdecznie pozdrawiam panów z tego biura windykacyjnego.

Aleksy

Mają skuteczne metody działań i potrafią w przeciągu kilku tygodni namierzyć dłużnika będącego nawet na drugim krańcu świata

5,0 rating
21 sierpnia 2020

Bardzo chciałem podziękować Kancelarii Ultimatum za przeprowadzenie mojej sprawy sądowej i odzyskanie 30 tys. zł. POLECAM TO BIURO WINDYKACYJNE !!!

Gustaw

Specjaliści ds. windykacji należności z Kancelarii Ultimatum zajęli się w moim przypadku dosłownie wszystkim od A do Z odzyskując dług w 3 tygodnie

5,0 rating
20 sierpnia 2020

Kancelaria Ultimatum jak podliczyła odsetki dłużnikowi to wróciło do mnie na konto więcej pieniędzy niż był mi winien dłużnik i do tego sami zajęli się kompletacją dokumentów, więc pozytyw należy się jak najbardziej.

Maksymilian

Bez problemu reprezentowali mnie w sądzie

5,0 rating
19 sierpnia 2020

Jestem bardzo usatysfakcjonowany z tego, że wybrałem Kancelarię Ultimatum jako firmę która będzie walczyła o moje pieniądze gdyż poradzili sobie z dłużnikiem sprawnie i nie kazali czekać na efekty swoich działań. Polecam biuro Kancelaria Ultimatum.

Eryk

Firma windykacyjna która po mistrzowsku odzyskała dług - mają doświadczenie a to w tej branży odgrywa pierwszorzędne znaczenie

5,0 rating
18 sierpnia 2020

Wykonali swoje zadanie sprawnie ponieważ wiedzieli jak zabrać się do działań i nie kazali na siebie czekać. Szybciutko w trymiga przedstawili dłużnikowi położenie w jakim się znajduje i co się stanie jak nie zacznie współpracować. Dług w 100% odzyskany wraz z należnymi odsetkami.

Fryderyk

Kancelaria Ultimatum rozwiązała sprawę z dłużnikiem który był strasznym kombinatorem

5,0 rating
17 sierpnia 2020

Trzeba było trochę się nagimnastykować przy sprawie bo dłużnik ukrywał się, ale Kancelaria Ultimatum przy każdej zmianie miejsca zamieszkania dłużnika była w stanie go wytropić aż cwaniak się poddał i oddał całą należność na moje konto bankowe. Dziękuję Kancelario Ultimatum za pomoc i zaangażowanie w moją sprawę.

Juliusz

Opinia pozytywna o Kancelarii Ultimatum i śmiało mogę ich polecić

5,0 rating
16 sierpnia 2020

Należą się gromkie brawa dla panów reprezentujących biuro Kancelaria Ultimatum ponieważ dzięki nim pieniądze zostały odzyskane, a nie wiem co by się stało gdybym do dnia dzisiejszego nie nakłonił dłużnika do rozliczenia się. Bardzo mi pomogli i jestem wdzięczny.

Gabriel

Całe postępowanie zgodnie z ustaleniami przebiegło

5,0 rating
15 sierpnia 2020

Nie było problemów po drodze a to dzięki temu, że Kancelaria Ultimatum dobrze zabrała się do działań. Muszę ich pochwalić za świetną organizację i szybkość w działaniach.

Dominik

Już od samego początku współpracy z Kancelarią Ultimatum wiedziałem, że można im zaufać i nie myliłem się

5,0 rating
14 sierpnia 2020

Jeżeli zajdzie takowa potrzeba w przyszłości na pewno ponownie wezmę Kancelarię Ultimatum do odzyskiwania długu. Są najlepsi i wiedzą o tym wszystkie osoby, które miały przyjemność z nimi współpracować. Polecam!

Augustyn

Polecam Kancelarię Ultimatum z czystym sumieniem - wykwalifikowany zespół do windykowania należności nawet w beznadziejnych przypadkach

5,0 rating
2 lipca 2020

Kancelaria Ultimatum w przeciwieństwie do innych firm windykacyjnych jako jedyna wywiązała się ze wszystkich swoich obietnic. Cała kwota długu dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum została ściągnięta z dłużnika. Mogę jedynie radzić, żeby nie zwlekać z kontaktem tylko jak najszybciej zgłosić sprawę osobom reprezentującym Kancelarię Ultimatum, a na pewno przyspieszy i ułatwi to działania windykacyjne.

Matylda

Kontakt jest dobry z Kancelarią Ultimatum, a pracownicy ich biura bardzo angażują się w rozwiązanie sprawy

5,0 rating
28 czerwca 2020

Niepodważalnym atutem Kancelarii Ultimatum jest wzorowy kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Windykatorzy z biura Kancelaria Ultimatum odznaczają się dużym zainteresowanie klientem i szczera chęć pomocy bez zbędnego zwodzenia i grania na czas żeby tylko klienta na kasę skroić – płaci się im jedynie od wygranej sprawy i to niewielki procent, więc bardziej uczciwej firmy windykacyjnej niż KANCELARIA ULTIMATUM nie da się znaleźć w całym kraju.

Wioleta

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest w 100% pozytywna. Odzyskali 40.000 zł w ciągu kilku tygodni, dlatego dla mnie Kancelaria Ultimatum jest Numerem jeden na rynku firm windykacyjnych.

4,0 rating
26 czerwca 2020

Dzięki wiedzy i doświadczeniu osób reprezentujących Kancelarię Ultimatum udało mi się wyegzekwować sporą ilość pieniędzy i wyjść z kryzysu w jakim była nasza firma przez nieuczciwych kontrahentów, ale już od pierwszych dni współpracy z Kancelarią Ultimatum wiedzieliśmy, że możemy na nich liczyć i tak naprawdę mimo odzyskania pierwszego długu co miało miejsce rok temu to do dnia dzisiejszego Kancelaria Ultimatum jest naszym wiernym sprzymierzeńcem w walce z dłuznikami.

Dagmara

Ogromna wiedza i głowa pełna pomysłów pozwoliła Kancelarii Ultimatum szybko zakończyć sprawę z pozytywnym finałem

5,0 rating
24 czerwca 2020

Polecam Kancelarię Ultimatum. Miałam od roku lub nawet dłużej problem z odzyskaniem kaucji za wynajmowane mieszkanie i nie mogłam odzyskać ani jednej złotówki i co gorsze straciłam kontakt z najemcą, ale jak KANCELARIA ULTIMATUM kroczyła do akcji to wszystko się zmieniło – najemca się o dziwo odnalazł i rzekomo stwierdził, że on nie to że nie zapłacił tylko coś mu się przelew przyblokował i nie był świadomy zaistniałej sytuacji. Jak ktoś szuka fachowej pomocy windykacyjnej radzę jak najszybciej zgłosić się pracowników Kancelarii Ultimatum, a na pewno usprawnią działania windykacyjne.

Julita

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Kancelaria Ultimatum jest Numerem Jeden jeśli mowa o windykacji długów - gwarantuję!

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Kancelaria Ultimatum reprezentowała mnie podczas procesu sądowego dotyczącego majątku przy rozwodzie i od początku miałam z kancelarią dobry kontakt aż do samego końca, więc dużym atutem w ich firmie jest to że zawsze są pomocni i bez większych przeszkód można się z nimi skontaktować.

Julita

Sprawa została załatwiona dzięki skutecznej ingerencji firmy Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Kancelaria Ultimatum opinie ma bardzo dobre u osób z całej Europy. Pomagali mi w windykacji zagranicznej i poradzili sobie na każdym etapie postępowania doskonale. Jak dla mnie wszystko na plus i gdy sytuacja powtórzy się ponownie z kontrahentem któremu nie spieszy się z uregulowaniem faktur to na pewno ponownie zadzwonię do Kancelarii Ultimatum gdyż są niezastąpieni.

Kandyd

Ceny końcowe za usługi w Kancelarii Ultimatum bardzo przystępne

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Prawnicy z tego biura są naprawdę niesamowici i mają bardzo profesjonalne do powierzonych im zadań. Długo sam się męczyłem z odzyskaniem a kiedy odezwałem się do tej firmy w końcu Kancelarii Ultimatum udało się załatwić tytuł egzekucyjny i było już z górki.

Napoleon

Brak opłat wstępnych to ogromny atut ze strony tego biura windykacyjnego

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Wszystkim polecam współpracę z biurem KANCELARIA ULTIMATUM. Przed tym jak poznałem ludzi z tej kancelarii sam na własną rękę próbowałem negocjować z dłużnikiem ale się nie udało a jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do działania nie minął tydzień, a dłużnik sam się prosił o numer konta bo chciał oddać jak najszybciej to co mi był winien.

Aleksy

Polecam i dziękuję za pomoc windykatorom z Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Fachowość i szybkość załatwiania spraw jest z pewnością ich atutem co pozwoliło zaoszczędzić sporo czasu i sprawić żeby działania były maksymalnie skutecznie przeprowadzone. Należności wyegzekwowane w niespełna miesiąc za co bardzo dziękuję.

Edmund

Można liczyć na miłą i życzliwą obsługę ze strony osób pracujących w Kancelarii Ultimatum 🙂 POLECAM

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Problem prawny mam już za sobą a to wszystko dzięki pomocy prawników z biura Kancelaria Ultimatum – wszystko szczegółowo wyjaśnione i nic nie wzięli ode mnie za analizę dzięki której już sam sobie poradziłem żeby zmotywować dłużnika odpowiednimi dokumentami do zwrócenia pieniędzy.

Hipolit

Biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM pobiera niską prowizję dlatego zapewniam że każdego stać na skorzystanie z ich pomocy

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Już na samym początku została stworzona odpowiednia analiza i strategia działania przez Kancelarię Ultimatum co zaowocowało na dalszym etapie odzyskiwania pieniędzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Bernardyn

Nie dość że szybko i skutecznie działają to jeszcze wszystko po drodze Kancelaria Ultimatum tłumaczy

4,0 rating
16 kwietnia 2020

Po chęci rozpoczęcia z nimi współpracy szybko zajęto się moją sprawą, więc z mojej strony mają plusa za to że nie odkładają spraw na później. Nie miałem już nawet nadziei, że odzyskam pieniądze jeszcze przed poznaniem ich prawników, ale ta kancelaria zdziałała cuda i udało się odzyskać 100% pieniędzy od najemców którzy nie uregulowali opłat za mieszkanie, które ode mnie wynajmowali.

Mieczysław

KANCELARIA ULTIMATUM to firma która jest naprawdę godna polecenia pod każdym względem

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Moja sprawa była dosyć skomplikowana, ale na szczęście znalazłem Kancelarię Ultimatum, która zajęła się gagatkiem, który nie chciał oddać kasy i wygrali sprawę bez zająknięcia się. SUPER ROBOTA !!!

Edwin

Działania profesjonalistów z Kancelarii Ultimatum zdecydowanie pomogły w przyspieszeniu egzekwowania środków od dłużnika

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Nie sądziłam, że ktoś będzie w stanie mi jeszcze pomóc a gdy zgłosiłam się do firmy Kancelaria Ultimatum mocno się zdziwiłam ponieważ dla mnie rzeczy nierealne do zrobienia dla ludzi tam pracujących były czymś do załatwienia bez zastanawiania się. Myślałam, że już nie da się wyegzekwować pieniędzy od kontrahentów zalegających z uregulowaniem faktur, ale udało się. Dziękuję

Wioletta

Duża pomoc od samego początku kiedy klient zgłasza się do nich aż po sam koniec czyli do odzyskania pieniędzy można liczyć na ich wsparcie

5,0 rating
16 kwietnia 2020

W Kancelarii Ultimatum wszystko jest zgodne tak jak to przedstawiają na stronie. Mają fachowe podejście do powierzonych im spraw i krótko mówiąc nie mają sobie równych w tym co robią. Pozdrawiam

Kamil

Wydawało że sprawa jest po prostu beznadziejna ale dla osób reprezentujących biuro Kancelaria Ultimatum nie ma rzeczy niemożliwych

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Oferują współpracę prezentując uczciwe i klarowne zasady rozliczania na zasadach, które spełnią oczekiwania nawet wymagających klientów. Bardzo dobry kontakt i szybkość w działaniach to na pewno największe atuty prawników i windykatorów zajmujących się długami w tej kancelarii.

Beniamin

Bardzo skutecznie zadziałali w mojej sprawie i wręcz z tygodnia na tydzień moją należność była wyegzekwowana od dłużnika

4,0 rating
16 kwietnia 2020

Pomoc w najcięższych przypadkach związanych z odzyskaniem długów. Jak pierwszy raz usłyszałam „KANCELARIA ULTIMATUM” nie wiedziałam co o nich myśleć, ale znajoma mi ich poleciła i po tym jak zajęli się moją sprawą jestem pod wrażeniem z jaką łatwością udało im się wygrać sprawę. POLECAM

Tacjana

Kancelaria ULTIMATUM pomogła mi szybko i sprawnie w odzyskaniu długu

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Z czystym sumieniem polecam osoby pracujące w biurze windykacyjnym KANCELARIA ULTIMATUM gdyż cechuje ich to, że mają nieszablonowe i skuteczne metody odzyskiwania długów. Można śmiało korzystać a na pewno nikt nie zawiedzie się na nich.

Erwina

Gorąco polecam. Kancelaria Ultimatum jest najlepszym biurem windykacyjnym w kraju !!!

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Mają pod każdym kątem innowacyjne metody windykowania długów i wykwalifikowany personel na wagę złota dla którego nie ma należności której by nie dało się odzyskać. Ta kancelaria uratowała mi życie i dzięki ludziom którzy tutaj pracują nie wpadłam w depresje.

Bogumiła

GR Szwalczyk

5,0 rating
9 kwietnia 2020

Nie ma zastrzeżen, bez opłat wstepnych, niska prowizja.

Feliks

My second debt collection case with the help of the KANCELARIA ULTIMATUM office was successful

5,0 rating
3 stycznia 2020

They helped me a lot to recover my debt. The gentlemen from this company have experience and know how to speed up the process of debt recovery. Great approach to the customer. I really highly recommend. No initial fees.

Maryna

Panowie reprezentujące biuro KANCELARIA ULTIMATUM są bardzo skuteczni o czym przekonałem się już 2 razy

4,0 rating
3 stycznia 2020

Bardzo dobra kancelaria pod każdym względem. 2 długi odzyskane w bardzo szybkim czasie. Pomoc ze strony kancelarii Ultimatum to jedyne wyjście przy problematycznych dłużnikach gdzie niezbędne jest doświadczenie i obycie z tematem windykacji długów. Pomoc fachowa w każdej dziedzinie związanej z prawej windykacyjnym. Obsługa w pełni rzetelna i miła. Polecam to biuro każdemu!!!

Alojzy

Mają jasne i klarowne zasady współpracy w KANCELARII ULTIMATUM co sprawia, że są świetnym kompanem przy odzyskiwaniu pieniędzy

5,0 rating
3 stycznia 2020

Polecam biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnej pomocy. Pełen profesjonalizm od początku do samego końca prowadzenia postępowania, a do tego miła obsługa i niesłychanie indywidualne podejście do każdej sprawy. Jestem zadowolona 🙂

Kinga

Bezproblemowy kontakt to na pewno duży plus jakim może pochwalić się KANCELARIA ULTIMATUM z Warszawy

5,0 rating
3 stycznia 2020

Potwierdzam, że jest to bardzo dobra kancelaria a nawet i śmiem twierdzić, że są najlepsi w całym kraju. Fachowe podejście do klienta w KANCELARII ULTIMATUM jest na porządku dziennym. Polecam w 100% gdyż warto skorzystać z jej usług osób, które znają się na swym fachu, a na pewno każdy będzie zadowolony.

Gilbert

KANCELARIA ULTIMATUM gwarantuję każdemu, że ma świetne i profesjonalne podejście do każdej powierzonej im sprawy

4,0 rating
3 stycznia 2020

Odznacza KANCELARIĘ ULTIMATUM fachowe, a także indywidualne podejście do każdej osoby – nie patrzą szablonowo na każdy przypadek. Działają błyskawicznie i sprawnie oraz dodam jeszcze, że jest z nimi doskonały kontakt.

Hieronim

Biuro egzekwujące długi KANCELARIA ULTIMATUM opinie ma świetne ponieważ robią wszystko terminowo zgodnie z umową

5,0 rating
8 grudnia 2019

KANCELARIA ULTIMATUM to idealne kancelaria z dużą skutecznością dla osób indywidualnych i firm, którzy chcą bez patyczkowania się odzyskać to co im się należy. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Sylwester

KANCELARIA ULTIMATUM to rzetelne biuro windykacyjne, które ma jedyne w swoim rodzaju metody odzyskiwania należności finansowych

4,0 rating
8 grudnia 2019

Biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM potrafi zdziałać cuda i mogę zdecydowanie podkreślić fakt, iż poradzą sobie nawet z najbardziej problematycznych dłużnikiem. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście!!!

Domicjan

Ja jestem pod ogromnych wrażeniem jak szybko udało się KANCELARII ULTIMATUM odzyskać pieniądze

5,0 rating
8 grudnia 2019

Firma jak najbardziej godna uwagi i polecenia ponieważ nie marnuje czasu zarówno swojego jak i klienta co przekłada się na efektywność i bez ogródek można rzec, że KANCELARIA ULTIMATUM to jedyna w swoim rodzaju firma potrafiąca odzyskać kasę w tak szybkim czasie.

Milena

Polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM w 100% ponieważ odzyskali w niecały miesiąc 45000 zł od dłużnika

5,0 rating
8 grudnia 2019

Jak dla mnie jedna z lepszych kancelarii windykacyjnych i jedyna w całym kraju KANCELARIA ULTIMATUM świadczy kompleksowe usługi tzn. robią cały szereg „zabiegów” mających na celu egzekwowanie zadłużenia.

Hilary

KANCELARIA ULTIMATUM ma bardzo profesjonalnych i rzetelnych windykatorów

5,0 rating
8 grudnia 2019

Kontakt z klientem oceniam bardzo wysoko ponieważ już kolejny raz KANCELARIA ULTIMATUM świadczyła dla nas usługi i za każdym razem było wszystko dopięte na ostatni guzik.

Teodozja

Korzystałem już 3 razy z usług KANCELARII ULTIMATUM i oznajmiam, że współpraca jest zawsze na wysokim poziomie

5,0 rating
8 grudnia 2019

Już 3-krotnie miałem okazję współpracować z tą KANCELARIĄ ULTIMATUM i potwierdzam że są skuteczni, a nawet można rzec, że są cudotwórcami jeśli chodzi o ściąganie długów.

Metody

Polecam w 100% metody jakie stosuje KANCELARIA ULTIMATUM

4,0 rating
8 grudnia 2019

Odnośnie moich doświadczeń z KANCELARIĄ ULTIMATUM powiem szczerze, że nie spodziewałem się ani w 1% takiego zaangażowania z ich strony a także takiego podejścia do sprawy jakim się wykazali – po prostu są jedynymi pomocnymi windykatorami w całym kraju.

Zdzisław

KANCELARIA ULTIMATUM jednym słowem profesjonaliści z krwi i kości dla których nie ma rzeczy niemożliwych

5,0 rating
8 grudnia 2019

Panowie reprezentujący KANCELARIĘ ULTIMATUM są niezastąpieni jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy bez znaczenia na stopień trudności prawy.

Elmira

Jak dla mnie to KANCELARIA ULTIMATUM to najlepsze biuro windykacyjne w mieście

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dla firm szukających profesjonalnej kancelarii windykacyjnej to osobiście najbardziej polecam właśnie specjalistów finansowych z biura KANCELARIA ULTIMATUM, bo są niepodważalnie najlepsi !!!!!

Cyryl

Wszystko w porządku jeśli chodzi o działania ze strony kancelarii Ultimatum pieniądze odzyskane niemalże natychmiastowo

5,0 rating
8 grudnia 2019

Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś ma problem z odzyskaniem swoich pieniędzy to powinien skontaktować się z biurem KANCELARIA ULTIMATUM ponieważ nie ma lepszej firmy windykacyjnej w całym mieście niż właśnie oni.

Leszek

Doobry konttakt z pracowniikami kancelarii Ultimatum sprrawia, że śmiało mogę ichh polecić!

4,0 rating
28 października 2019

Barddzo rzetelna i uczciiwa kancelaria windykacyjna. Oddzyskali 10 800 zł od firmy, która niie chciałła oddać mi pieniędzyy, POLECAM!!!!!!!!

Domicjan

Rekomendujję usługi Kancelarii Ultimatum zwlłaszcza w sprawach gospodarczyych

5,0 rating
28 października 2019

Szybbka, ale przeede wszystkiim skutteczna windykacja. Polecam jakko wierny kliient od poonad 4 lat!

Gerald

Polecam! Skutteczna windykacja zaawsze i wszęedzie

4,0 rating
28 października 2019

Kancelaria Ultimatum jestt w 100% godna polecenia gdyżż nie ma dłuugu, którrego by nie wywwalczyła. U mniee spisali siię super.

Nina

Polecam za zangażowanie w obsługę klientta czylii mojejj osoby

5,0 rating
28 października 2019

Podchodzzą do każdego problemu indywidualniie, co skutkuje powodzeniem i wygrranymi sprawami przez ich biiuro.

Narcyz

Polecam mięedzy innymi spoddobał mi się dobry konntakt na każdym etapiie postepowania

4,0 rating
28 października 2019

Jestem zadowoloony na 1000% z efektóow działań windykacyjnych jakie przzeprowadziłla Kancelaria Ultimatum. Są niezastępiieni 🙂

Bogumił

Poradziili sobiie w Ultimatum błlyskawicznie z moiim naszyym kontrahenttem

5,0 rating
28 października 2019

Jak Kancelaria Ultimatum wkroczyłla do gry to dłużniik za wiele do gadania nie miał. Rekoomenduję ich usłuugi prawne – niezwyykle skuteczni!!!!!!!

Dobroniega

Jeeśli interesujje Was rzettelna kancelaria prawna to wybiierzcie śmiiało ULTIMATUM

4,0 rating
28 października 2019

Sprawnee i szybkiie podejśccie do zleccenia. Kancelaria Ultimatum to najllepszy wybór w całlym kraju.

Eugeniusz

Serrdecznie polecam kancelarię Ultimatum osooobom z W-wy lub z pooza stoolicy

5,0 rating
28 października 2019

Błyskaawicznie odzyskali dług. Znaaają się na swyym fachhu.

Godfryd

Odzzyskałam dłuug zgodnie z moiimi oczekiwwaniami

4,0 rating
28 października 2019

Wieele rozwiązanych prooblemów prawnych. POLECAM W 100 PROOOCENTACH KANCELARIĘ ULTIMATUM.

Sonia

Od kieddy znam Kancelarię Ultimatum to wiiem jak szybbko i skuteczniie można oddzyskać pieniąadze od dłużznika w Warszzawie

5,0 rating
28 października 2019

Dziękii biurze windykacyijnemu Ultimatum odzyskaaliśmy ażżż 7 problemaatycznych wierzyteelności. Dziękujemy 🙂

Zakład hydrauliczny

Opinie Kancelaria Ultimatum ma dobre zarówno w Warszawie jak i w innych miastach

5,0 rating
22 września 2019

Rewelacyjne podejście ma Kancelaria Ultimatum do swoich klientów bez znaczenia na miejscowość z której dzwonią zawsze są skłonni pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach jak wydaje się, że dług jest nie do odzyskania. U mnie opinie wyrobili sobie bardzo pozytywną i nic tego nie zmieni.

Laurencja

Firma windykacyjna godna wyłącznie dobrych opinii

5,0 rating
21 września 2019

Kancelaria Ultimatum opinie ma świetne gdyż to najlepsza firma windykacyjna w całym kraju! Nie miałem złotówki, a zajęli się moją sprawą i dopiero na koniec mały procent pobrali. Dziękuję za zaufanie i pomoc. Będę Was na pewno polecać!!!

Władysław

Oceniamy kancelarię Ultimatum bardzo wysoko za to co dla mnie zrobili

5,0 rating
20 września 2019

Jak usłyszeliśmy o firmie windykacyjnej Kancelaria Ultimatum, zgłosiliśmy się w celu sprawdzenia czy sprawa nadaje się do tego żeby nią się zajęli, po pozytywnej weryfikacji było już z górki, bo to istni fachowcy w swoim fachu. Dziękujemy i polecamy!!!

Pankracy wraz z małżonką

Kancelaria Ultimatum opinie

5,0 rating
19 września 2019

Firma z którą współpracujemy i bierze od nas towar nie uregulowała kilku faktur z paru miesięcy po wielokrotnych upomnieniach i bez skutku dopiero usłyszałem, że Kancelaria Ultimatum ma dobre opinie i to zdecydowało, że zdecydowałem się na kontakt z nimi – był to właściwy krok ponieważ odzyskali całą kwotę szybciej niż się spodziewałem.

Eliasz

Kancelaria Ultimatum ma same dobre opinie gdyż nie mają sobie równych na rynku windykacyjnym

5,0 rating
18 września 2019

Ode mnie padnie dobra opinia o biurze windykacyjnym Kancelaria Ultimatum ponieważ w dosłownie parę dni namierzyli moją znajomą, która „wisiała” mi kasę i po 3 miesiącach miałem pieniądze na koncie wraz z odsetkami. Polecam firmę każdemu kto chce bez zbędnej zwłoki czasowej odzyskać pieniądze.

Ariel

Rekomenduję działania firmy Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
17 września 2019

W zeszłym roku już traciłem nadzieje że odzyskam pieniądze, które zabrała wspólniczka z kasy firmowej i uciekła z wszystkim co miałem. Gdyby nie pomoc Kancelarii Ultimatum byłbym chyba teraz na ulicy, dlatego chciałbym na forum podziękować i zaznaczyć, że opinie pozytywne jakie piszą o tej firmie nie biorą się znikąd.

Gerald

Pozytywna opinia o kancelarii Ultimatum

5,0 rating
16 września 2019

Bardzo pozytywnie, że Kancelaria Ultimatum przyszła z pomocą jak mieliśmy problem z odzyskaniem pieniędzy, wszystko wytłumaczyli bardzo pomocni Panowie i bezpłatnie zweryfikowała sprawę. Dostają ode mnie 5 gwiazdek i dobrą opinię 🙂

Florentyna

Opinia na temat firmy Kancelaria Ultimatum jest jak najbardziej godna pięciu gwiazdek

5,0 rating
15 września 2019

Biuro windykacyjne, które mogę zawsze polecić ponieważ w naszej firmie Kancelaria Ultimatum to obowiązkowy partner w biznesie bo mamy takich kontrahentów że nigdy nic nie wiadomo stąd wzorowa opinia na ich temat.

Józefina

Moja opinia na temat kancelarii Ultimatum jest oczywiście pozytywna

5,0 rating
14 września 2019

Od 2010 roku regularnie współpracujemy z biurem windykacyjnym Ultimatum i polecamy ich w pełni – chyba każdy się ze mną zgodzi, że są najlepsi w całym kraju.

Anastazy

Duży plus dla kancelarii Ultimatum za zaangażowanie

5,0 rating
13 września 2019

Bardzo dobrze, że znalazłam namiar na kancelarię Ultimatum, która pomogła mi uporać się z długiem. Polecam i oczywiście pozytywnie oceniam ich działania.

Anita

Wykazaliii sie w biurze KANCELARIA ULTIMATUM tak że dłużnikowi szenaa opadła hahhahahah hahahaha

5,0 rating
23 sierpnia 2019

OSZUST MNIE OCYGANIŁ NA FORSE!!! !!!!! !!!!! dobrze że szwagierek zpaodał mi numbera do biura windykacyjnego gdzie ptraktowali mnie z meggga szacuneczkiem i jako pierwsi zaangazowali się z nalezytym oddaniem w postępowanie sądowe. SKUTECZNIIIII W 1000% 🙂 🙂 🙂 Pieniążki dłużnik oddał co do grosiczka stąd nie zamieniłbym kancelarii Ultimatum na żadną inną firmę, bo są wydajniiiiiii jak nikt inny P O L E C A M.

Marcel

Świetneee, a także profesjonalne działanie w kwestii odzyskania kasioory od oszuustaaaaa jaki wissiał hasik

5,0 rating
23 sierpnia 2019

Z kancelarią wszechmogącą, która się zwie ULTIMATUM skontaktowanie się nie sstanowiło problemiku ani troszeczkę wręcz dryngnęłem raz to potem sami pilotowali sprawę po wczęniejszej weryfiaccji. Są super facetami od ściągania długów za co im strasznie chciałbym zżoneczką podziękować spoko przebiegło całe postepowanko windykacyjne. Nie było ściemy i owijania w bawełnę tylko konkret za konkretem….!!!!!!! Na bank kolejna sprawa poleci znowu do biura Ultimatum z Warszawki. WIELKI SUKCESSS!!!!!!

Mścibór

Polecam działania biura prowadzącego przez prawdziwych znachorów windykacyjnych!!!!!!!!

5,0 rating
22 sierpnia 2019

Miałem sporo utopionej kasy przez ziomeczka któremu pożyczyłem kabze na rozruch biznesu na granicy który wysiudał mnie na spory sos, miałem tylko papier że daje mu kasę i to wszystko,,,, myślałem że po forsie, ale poszukałem sprawdzonej firmy windykacyjnej która zajmuje się też klienttelą z Krakowa i całkiem przypadkiem natrafiłem na kancelarię Ultimatum oni mi przedastawili sytuacje i możliwości walki. Po niespełna 3 tygodniach pieniąże wróciły na konto. SUPer jestem wdzięczny i dziękuję za pomoc.

Rufin

Alimenciarze koniec z waszymi wybrykami jak kancelaria Ultimatum wjeżdża na salony1!!1!!!!

5,0 rating
22 sierpnia 2019

Mój michałek kochany eks mężulek tak się troskał o nasze dziecko że teraz zapominał o jego utrzymaniu wreęcz nie dał na życie czy wyprawkę do szkoły złamanego pensa ale psiapsióła poleciła mi to biuro odzyskujące hajs i od kioedy zaczeczam z nimi współpracować tzn. z Ultimatum to zaczęło coś do michałeczka docierać że oprócz zabawy są też obowiązki za które trzeba brać odpowiedzialność. Dzięki pomocy panów specjalistów windykacyjnych zaczęły sływać regularnie alimenty za co baaaaaaardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM ICH w 100%

Emma

Dług oddanyy w 34 dni

5,0 rating
22 sierpnia 2019

Miałem tylko świstek że znajomy pożyczył kase i tyo wszych, a kancelaria Ultimatum zakasała rękawy i ogarnęła wszystko od poszukiwania i znalezienia patałacha który mi był krewny siano co zajęlo z 2-3 tygsy aż po uzyskanie przelewu od kombinatora………. Niby sytuacja nie była fajna ale za to biurro Ultimatum jest mega sprawdzone jak dla mnie i nie warto szukać innej firmy do oddzyskania siana.

Dobrawa

Polecam znawców windykowania cwaniactwa którew szczy sie w moich kręgaachh

5,0 rating
21 sierpnia 2019

KANCELARIA ULTIMATUM to miszczowie we wsłasnej osobie!!!!! Znawcy prawa i podejścia do cłżowieka gdyż wszem i wobec pokazali na co ich stać przy odzyskiwaniu mojej kabzy którą udało się odzyskać w pełni dzięki profesji jaką się odznacza owe biuro ściągające długi.

Stanisława

Dajem im 5 gwazdek bo dla mnie Ultimatum to najlepsza firma na świecie

5,0 rating
21 sierpnia 2019

Postępowanie bylo strasznie trudnea i wymagajace ogromu pracy a nawert i bez doswiadczenia by się zbyt wiele nie zrobiło. Fakt że trza poczekac parę tygodnie ale to jest nie o szybkosć chodzi a o sciaganie siana i chyba. POLECAAAAAAAAM ULTIMATUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesława

Cwaniak przepisywał wszystko na rodzinę ale to i tak było zbyt proste żeby mu się upiekło

5,0 rating
21 sierpnia 2019

Inni wyciągali łapy po gruby hajs żeby zająć się moją sprawą a kancelaria ultimatum bez żadej kasy zweryfikowała sprawę i tutaj zyskali niesamowicie dużo w mych oczachi, przeprowadzili cały proces w sądzie o wyjawienie majatku po egzekucji i znalezli mojego wspólasa!!!!!! dowiedli ze zaciągnął kredyt – tam gdzie go wcześniej staraliśmy się o dwofinansowanie i okazało się że ma moją kasę i jeszcze kredytcik wział a bank nie miał z czego ściągnąć bo on był oficjalnie bez złamanego gorsza przy tyłku. Kancelaria Ultimatum lepiej oganęła temat niż pseudo specjaliści windykacyjni z banku i wyciągnęła od dłużnika całą kasęęę z odseteczkami.

Faustyna

Są szybsi niż strój pędziwiatr w kanelarii Ultimatum

5,0 rating
20 sierpnia 2019

Osobiście mam porównanie ponieważ kiedyś z 3 lata temu dałem sprawę a może bardziej zgłosiłem jak mam być dosłowny do innnej firmy to za sama wizytę u oszusta który mi zwinął kase krzyknęli 4000 złociszy zaliczeczki i nic nie tkeneli nawet palcem a tu sprawa windykacyjna naprawdę wymagała sporo roboty. Teraz dalem im papiery do ultimatum i na szczęście okolo 20 tys. okazało się dla nich sumą którą wygzekwowali bezwiększego wysiłku i się okazało ze nie ma problemu z przyjęciem i prowadzeniem takowego pacana który mi wisiał kase pomimo, ze nawet nie znam adresu dłużnika. Jestem mega zadowolony no i rzecz jasne wdzięcznyyyyyy!!!!!!!!!!!

Gabriel

Hajsu a haju mi przybyło dzięki profezionalistom z kancealarii ULTIMATUM

5,0 rating
20 sierpnia 2019

Bałam się żeee od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca mi nie styknie kasiory przez to że koleżka mnie wydymał na kase ale nie miałam nic do stracenia i zgłosiłem papierzystka do ultimatum gdzie mnie wysłuchali i zajęli sięsprawą. Cały proces trwał 2 tyfodnie i dłużnik bez sprawy sądowej sam oddał kasę tak go w ultimatum zmotywowali i teraz haju wiem że mi nie braknieeeee.

Marzena

Wcześniej niż później ale na takie pomyłki mogę się zgodzić hehhehehehh

5,0 rating
20 sierpnia 2019

Powiedzieli specjaliści od windykowania z Ultimatum że sprawa zajmie 2-3 miechy a odzyskali całą kwotę w miesiac czasu więc co tu dużo mówić chyba sami siebie nie doceniają!!!!! JEststescie fantastyczniiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teodozja

Zdecydowanie jest to najlepsza firma windykacyjna w całym kraju z pełnym wachalarzem wszelakich usłgug prawnych

5,0 rating
19 sierpnia 2019

KAncelaria ULTIMATUM = Gwarancja wygranej sprawy……… i tak było u mnie staneli na wysokości zadania i rozbili bank w świetle mojego spostrzeżenia wyciągając od dłużnika pieniądze które mi wisiał. Rewelka 🙂

Cieszymir

Sympatycznie wyszło1!!!!!! Kancelaria Ultimatum niby w wawie a tak naprawdę w całym kraju

5,0 rating
19 sierpnia 2019

Jestem z wroławia i tutajj nie ma dobrych biur windykacyjnych – znalazłam namiar w internetach na biuro Ultimatum 🙂 z zapytankiem czy są w stanie pomóc odzysakć kasę i chciałam nawet pofatygować siędo warszawy ale oni wszystkim się zajeli wystarcyzło im dokumenty wysłać i jak rakieta w kosmos leci tak samo oni szybko zjęcli się odzyskaniem piniądza finalnie udało się im zdobyć cały dług a dla siebie wzięli bardzoooo mało że aż mi głupio było…. ale raz się żyje i nie pytałam czy im nie trzeba dopłacić super się spisali z apół darmo!!!!!!!!!!!!!!

Arabela

Profesjonalyściiiii w kancelarii Ultimatum odzyskali monety na łączną sumkę 20 tysi eurasków

5,0 rating
19 sierpnia 2019

Wynajmowałem dom po babce w germanosach i okazało się że to wał był bo cyganie mieszkali i nie wypłaciliii nawet 5 euro wiec zacząłem panikować ale sąsiadeczka poleciła KANCELARIĘ ULTIMATUM ktróa bez chwili namysłu opracowała plan działanai i odzyskali kase w całości zanim zapytałem się ile się należy i jestem mega happy bo nie płaciłem zaliczki ani na start nic nie cheli tylkoi na koniec parę procentófff zawołali , brawa i oklaski dla ULTIMATUM polecam polecam i jesxcze 10 razy polecam za WSZYSTKO

Ryszard

Bardzo dobra i fachowa obsługa jest w Kancelarii Ultimatum, a na koniec banan na twarzy klienta, bo praktycznie każda sprawa jaką zajmie się Kancelaria Ultimatum jest wygrana!!!!!

4,0 rating
18 sierpnia 2019

Brawurowo rozwikłana zagadka na którą nie mogli poradzić inne firmy windykacyjne gdzie kancelaria Ultimatum poradziła sobie bez chwili namysłu. Co doświadczenia to doświadczenia, a jak dodamy do tego lata praktyki wyjdzie naprawdę sukces. Od dzisiaj nie boję się że ktoś mi nie będzie chciał oddać kasy bo wiem że mam wsparcie na jakie mogę liczyć bez znaczenia na porę dnia i nocy zawsze Ultimatum jest pomocne.

Demetria

32548 zł odzyskane w 73 dni i to s udziałem sądu

5,0 rating
18 sierpnia 2019

Poszło niesamowicie szybko odzyskać pieniądze ponieważ Ultimatum nie grało na czas tylko na efektywność i całkiem sporą jak dla mnie kwotę ponad 30 tysięcy wyegzekwowali w lekko ponad 2 miesiące co się okazało nie lada wyczynem. Polecam każdemu kto jest w podobnej sytuacji, a na pewno będzie mega happyyyyy.

Ferdynard

100% zadowolenia i takich firm jak KANCELARIA ULTIMATUM powinno być więcej ale wtedy świat byłby zbyt piękny

5,0 rating
18 sierpnia 2019

Prowadzę firmę z akcesoriami do kamperów i mamy jednego klienta który rzeczywiści sporo kupował wpadał i wypadał aż raz przyjechał i nabrał towaru aż miło po czy okazało się że to była jego ostatnia wizyta bo pojechał w wyprawę na drugi koniec polski bez zamiaru powrotu i rozliczenia się. Kancelaria Ultimatum pomogła mi go namierzyć i odzyskać pieniądze za nieuregulowane należności. Wszystko wyszło perfekcyjnie!!!!! Nie dość że zyskałam solidnego pomocnika w tego typu kwestiach to oddał mi kasę facet z nawiązką w postaci rekompensaty. Dziękuję bardzo!!!!

Berta

Pełna kontrola nad sprawą w kancelarii Ultimatum to standard - bardzo zorganizowane biuro windykacyjne

5,0 rating
17 sierpnia 2019

Na pewno trzeba podkreślić fakt, że w sytuacjach wątpliwych służyli pomocą i dobrą radą na dobre i złe… Jak było źle i nie wiadomo było na czym stoimy bo dłużnik kręcił i się ukrywał to mówili jakie są opcje i co można zrobić, ale też później nie kryli się z informacją, że na dniach mam spodziewać się przelewu za co dziękuję 🙂 polecam!!!

Eliasz

Polecam kancelarię Ultimatum za to że nie chcieli złotówki zaliczki czy też jakiejś startowej opłaty tylko zaufali mi się później się z nimi rozliczę zakasali rękawy i wzięli się do roboty bez zbędnej zwłoki czasowej

5,0 rating
17 sierpnia 2019

W całym postępowaniu na bieżąco przekazywali raport niemalże każdego dnia dzięki czemu wiedziałem że działają i cały czas miałem kontrolę nad tym co się dzieje z dłużnikiem i rzecz jasna długiem. Ściągnęli całą kasę w 3 tygodnie i na koniec powiedzieli że nie było wcale ciężko – aż głupio mi było mówić że rok samemu próbowałem odzyskać pieniądze przy pomocy 3 firm bez żadnego rezultatu hehehehe co fach to fach. Pozdrawiam!!!

Cezariusz

Polecam Polecam i jeszcze raz zaznaczam, że polecam kancelarię Ultimatum za to co dla mnie zrobili

5,0 rating
17 sierpnia 2019

Zadowalające wyniki to mało powiedziane – zawsze do mojej dyspozycji byli specjaliści windykacyjni z kancelarii Ultimatum jak potrzebowałem wesprzeć się fachową pomocą. Udało się wspólnymi siłami odzyskać 15 tys. zł i jestem dumny że trafiłem właśnie na takich ekspertów windykacyjnych jakich można szukać ze świecą w ręku. Perfekcyjni, profesjonalni no i niedrodzy w stosunku do innych firm odzyskujących należności finansowe.

Hiacynt

W pełni odzyskany dług przez kancelarię Ultimatum

5,0 rating
30 czerwca 2019

Współpraca z kancelarią Ultimatum przebiegła naprawdę efektywnie i co ważniejsze skutecznie.

Jowita

Quick debt collection help

5,0 rating
29 czerwca 2019

We are full of admiration that the employees of the Ultimatum Law Office know. They helped us recover the debt for unpaid invoices from contractors and we will certainly continue to cooperate with them, because it is not known what and when they will order another company to swallow timely payment for goods. Recommend.

Susanna

Nie miałam z nimi w ogóle problemów

5,0 rating
29 czerwca 2019

Prawnicy w Kancelarii Ultimatum to gracze naprawdę z wyższej półki, ale mają korzystne warunki finansowania, więc są to tacy fachowcy na każdą kieszeń.

Leda

They recovered all debt in 5 weeks

5,0 rating
28 czerwca 2019

I fought with the debtor for a year and no effect – literally, the debtor did not give us 1 euro and only after she entered the Ultimatum Law Firm it covered him with letters, he softened and quickly asked on which account to return the money.

Philip

Pozytywna opinia o Kancelaria Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
28 czerwca 2019

Potrafią w przeciągu kilku dni max tygodni namierzyć dłużnika i ściągnąć od niego pieniądze tak jak było to w moim przypadku.

Amand

Relations with courts and similar institutions are excellent

5,0 rating
27 czerwca 2019

They have the advantage in Ultimatum adequately to other debt collection companies. Positive opinion from my side and 100% recommend!

Wendy

Zadowolona firma z Poznania

5,0 rating
27 czerwca 2019

W biurze windykacyjnym Ultimatum zajęli się praktycznie wszystkim od A do Z. Finalnie kancelaria Ultimatum wywalczyła z odsetkami większy zwrot niż pożyczone pieniądze i za to ich lubię.

Longin

Ogromny pozytyw dla specjalistów z kancelarii Ultimatum

5,0 rating
26 czerwca 2019

Spisali się bardzo dobrze i można rzec, że ponadprogramowo wywiązali się z zadeklarowanych przez nich obietnic. Ode mnie dostają bardzo dużego plusa i 5 gwiazdek!

Hugo

I am satisfied with the services

5,0 rating
26 czerwca 2019

I used the services of Ultimatum in April and they were able to recover the entire sum from the debtor.

Irene

Jeśli chodzi o kancelarię Ultimatum to wszystko zgodnie z umową przebiegło

5,0 rating
25 czerwca 2019

Od samego początku wiedziałem, że można zaufać Kancelarii Ultimatum i nie myliłem się – znaleźli w dwa tygodnie dłużnika i odzyskali w miesiąc czasu pieniądze. Dziękuję!!!!!!

Hawier

Ultimatum is a very reliable business partner

5,0 rating
25 czerwca 2019

There were no problems with debt collection.

Kevin

Mają w kancelarii najlepszych prawników w całej stolicy

5,0 rating
24 czerwca 2019

Jak będzie trzeba ponownie skorzystać z usług windykacyjnych to na pewno wrócę do kancelarii Ultimatum.

Flawiusz

Odnajdują bardzo szybko dłużników w całym kraju

5,0 rating
23 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią Ultimatum ponieważ nie musiałam mieć pieniędzy na start, a zajęli się mną jak normalną klientką.

Izabela

Pozytywna rekomendacja o kancelarii Ultimatum

5,0 rating
22 czerwca 2019

Nareszcie zacząłem w normalnie chodzić spać po tym jak ciesząca się świetnymi rekomendacjami Kancelaria Ultimatum zajęła się dłużnikiem i całą sytuacją z zaległymi fakturami w naszej firmie.

Drogomir

Szybko załatwiają wszelakie kwestie związane z dłużnikami

5,0 rating
21 czerwca 2019

Bardzo dziękuję kancelario Ultimatum za pomoc w kwestiach windykacyjnych w których sama niestety nie mogłam sobie poradzić bez Waszej pomocy.

Adriana

Zadowolona klientka z Karpacza

5,0 rating
20 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum zweryfikowali dłużnika, cały dług i moją sytuacje za darmo i zajęli się sprawą kończąc ją w trzy miesiące. Polecam to biuro windykacyjne!!!

Ewelina

Dzięki kancelarii Ultimatum z Warszawy pieniądze zostały odzyskane po latach i wielu upomnieniach

5,0 rating
19 czerwca 2019

Dla biura windykacyjnego Ultimatum daję ocenę 5/5 ponieważ zaległe pieniądze zostały wywalczone od naszego nieszczęsnego dłużnika, co pozwoliło zaoszczędzić nam mnóstwo czasu.

Tycjan

Moja opinia odnośnie firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum jest bardzo pozytywna, a to dlatego, że włożyli sporo pracy w odzyskanie pieniędzy, ale opłacało się 🙂

5,0 rating
19 czerwca 2019

Po doświadczeniach z dwoma innymi firmami windykacyjnymi dopiero Kancelaria Ultimatum sfinalizowała długo wyczekiwany finał sprawy z zadowalającym efektem.

Roland

W kancelarii Ultimatum są bardzo stanowczy w tym co robią

5,0 rating
19 czerwca 2019

Muszę oznajmić, że Ja jako prosty facet nie znam się na prawie ani na metodyce jaką posługują się tego typu biura windykacyjne jak Kancelaria Ultimatum, ale naprawdę są niezwykle efektywni i do tego działają bez większej zwłoki czasowej.

Emeryk

Zajmują się w kancelarii Ultimatum kompleksowo windykacją na skalę ogólnopolską

5,0 rating
18 czerwca 2019

Ogarnęli w ULTIMATUM temat windykacji naszej firmy i cały czas bacznie czuwają nad obecnymi transakcjami z naszymi kontrahentami.

Makary

Pozytywne zdanie o biurze windykacyjnym Ultimatum

5,0 rating
18 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum nigdy nie pobierają zaliczek za zweryfikowanie sprawy co jest bardzo ważne dla szerokiego grona potencjalnych odbiorców tego typu usług.

Apolonia

Są profesjonalistami w zakresie windykacji jakich mało, dlatego opinia daję im pozytywną opinię

5,0 rating
17 czerwca 2019

Chodziło o spłatę kredytów przez mojego wspólnika, ale unikał mnie, totalny brak kontaktu z jego strony aż musiałem zgłosić to do firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum poradziła sobie wzorowo z tego typu oszustem finansowym.

Miłosz

Dziękuję kancelario ULTIMATUM za ściągnięcie z dłużnika pieniędzy za nieopłacone na czas faktury

5,0 rating
17 czerwca 2019

Znam biuro windykacyjne Ultimatum od ponad czterech czy pięciu lat, odzyskali sporą sumę pieniędzy stąd dostają ode mnie 5 gwiazdek.

Serafina

Polecam firmę windykacyjną Ultimatum w 100%

5,0 rating
16 czerwca 2019

Byłam u 2 prawników, nie miałam umowy, każdy rozkładał ręce, a biuro windykacyjne Ultimatum zgodziło się pomóc mi i to na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych.

Aldona

Świetna firma windykacyjna

5,0 rating
16 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum bez zaliczki sprawdzili czy jest sens walczyć z dłużnikiem, okazało się że dług do odzyskania to złożyli w moim imieniu sporo dokumentów do sądu i przyniosło to super efekt. Polecam każdemu w potrzebie!!!

Apolinary

Bez zaliczki i opłat wstępnych

5,0 rating
16 czerwca 2019

Dziękuję z całego serca za poświęcenie dużej ilości czasu przy mojej sprawie, dlatego Kancelaria Ultimatum dostaje ode mnie z czystym sumieniem 5 gwiazdek.

Gedeon

Znaleźli szybciej dłużnika niż 3 inne firmy

5,0 rating
16 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum obowiązuje całkowity brak kosztów startowych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu postępowania windykacyjnego.

Harold

Moja opinia o Ultimatum jest jak najbardziej na plus

5,0 rating
15 czerwca 2019

Korzystałem z usług kilku innych windykatorów i mam porównanie… muszę przyznać, że kancelaria Ultimatum ma super opinie klientów z całego kraju i ja dołączyłem pewien czas temu do tego grona.

Kasper

Bardzo zadowolona klientka kancelarii Ultimatum

5,0 rating
15 czerwca 2019

Po miesiącu i to niecałym wszystko odzyskane, dlatego opinia pozytywna i daje 5 gwiazdek dla kancelarii Ultimatum.

Augusta

Lepiej by tego nikt nie załatwił niż Warszawska Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
14 czerwca 2019

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za ściągniecie długu z mojego nieszczęsnego kontrahenta. Cieszę się, że w końcu się udało!!!!

Mirosława

W kancelarii Ultimatum nie pobierają opłat wstępnych

5,0 rating
14 czerwca 2019

Niespodziewanie patrzę na list, a tam potwierdzenie wpłaty od dłużnika. W końcu uświadomiłem sobie, że trafiłem na właściwą kancelarię windykacyjną jaką jest Kancelaria Ultimatum. Dziękuję!

Rajmund

Kancelaria Ultimatum wyznacza sprawiedliwość

5,0 rating
30 marca 2019

Trzeba przyznać, że Panowie z Kancelarii Ultimatum działają sprawnie pod kątem szybkości jak prawdziwi fachowcy.

Zbigniew

Polecam

5,0 rating
29 marca 2019

Kancelaria Ultimatum ma bardzo dużo wygranych spraw, co świadczy o profesjonalizmie.

Zenobiusz

Kancelaria Ultimatum opinie ma znakomite

5,0 rating
28 marca 2019

Nie brakuje im stanowczości, której w tej branży nie może zabraknąć. Świetna robota Panowie – wielkie dziękuję dla Was!

Korneliusz

Kancelaria wierzytelności Ultimatum

5,0 rating
27 marca 2019

W kancelarii Ultimatum nigdy nie pobierają zaliczek ani opłat wstępnych czy innych należności na starcie za zajęcie się sprawą – u mnie taki atut wpłynął na to, że zdecydowałem się właśnie na nich ponieważ z pieniędzmi w owym czasie było krucho.

Cezariusz

Odzyskiwanie długów w XXI wieku

5,0 rating
26 marca 2019

Pieniądze błyskawicznie w kancelarii Ultimatum zostały odzyskane. Dziękuję za wszystko!!! Na pewno jak będzie taka potrzeba to wrócę tylko i wyłącznie do Waszego biura.

Doris

Kancelaria Ultimatum opinie ma wręcz perfekcyjne za ciężką pracę przez 15 lat walczenia z dłużnikami

5,0 rating
25 marca 2019

Klienci Kancelarii Ultimatum doskonale wiedzą, że są to fachowcy z krwi i kości warci ocenienia na 5 dużych gwiazdek z plusem, naprawdę solidna firma.

Loretta

Cenie sobie działania - Kancelaria Ultimatum jest jedyna w swoim rodzaju

5,0 rating
24 marca 2019

Wręcz doskonale wywiązują się z powierzonych im spraw windykacyjnych bez znaczenia na poziom złożoności problemu jaki im się powierza. Polecam i rekomenduję ich usługi.

Dobroniega

Wspominana na tej stronie Kancelaria Ultimatum z pozytywnymi opiniami jest na godna uwagi - znam ich od lat i wiem co mówię

5,0 rating
23 marca 2019

Polecam wszystkie oferowane usługi Kancelarii Ultimatum gdyż mimo, iż miałam ogromną wręcz bez końca ilość zapytań, chciałam omówić wszystko przed rozpoczęciem działań i nie odmówili mi odpowiedzi na żadne z zadanych pytań. Polecam

Mirona

Bezkonfliktowo załatwiona sprawa, jak najbardziej można korzystać z ich usług

5,0 rating
22 marca 2019

Kancelaria Ultimatum sprostała naszym oczekiwaniom ponieważ wytłumaczyli wszystko najlepiej jak tylko się dało, oczywiście dług odzyskany w 100% bez żadnych problemów.

Erhard

Firma windykacyjna warta uwagi, plusem jest to, że obsługują klientów z całej Europy

4,0 rating
21 marca 2019

Kancelaria Ultimatum opinie i rekomendacje ma znakomite nie tylko za wieloletnie działania z dużymi graczami, ale także za poświęcenie w każdą nawet najdrobniejszą sprawę.

Marian

Kancelaria Ultimatum ma dużo opinii, dlatego moja opinia o tej firmie na pewno nie popsuje ich wizerunku gdyż polecam ich usługi

5,0 rating
20 marca 2019

Oferują w kancelarii Ultimatum kompleksową obsługę do której możemy zaliczyć między innymi kompletacje dokumentów, odnajdywanie zadłużonej osoby, która ucieka przed uregulowaniem należności finansowych. Nikt nie ukryje się przed kancelarią Ultimatum, a zwłaszcza rasowi dłużnicy.

Budzisława

Perfekcyjne rozwiązania z sektora windykacyjnego

5,0 rating
19 marca 2019

W firmie Kancelaria Ultimatum kontakt z klientem trzeba przyznać że jest na najwyższym poziomie i to mówię zarówno o telefonie jak i mailu. Osobiście wysyłałem wszystko korespondencyjnie gdyż nie miałam zbytnio czasu do nich jeździć. Najważniejsze, że nie musiałam się „tłuc” do nich, a odzyskali całą kwotę 🙂

Ernestyna

Przyspieszają działania windykacyjne

5,0 rating
18 marca 2019

Wszystkie wątpliwości były od razu sprostowane przez kancelarię Ultimatum, jestem na prawdę bardzo zadowolona z usług firmy Ultimatum, które świadczą na terenie całego kraju tępiąca oszustów finansowych. Polecam

Elżbieta

Kancelaria Ultimatum jest idealną dla nas firmą windykacyjną

5,0 rating
17 marca 2019

Mieliśmy duże szczęście, że trafiliśmy na Kancelarię Ultimatum ponieważ gdyby nie oni bylibyśmy stratni pół miliona złotych, powód był prosty – nikt nie chciał się podjąć takiej sprawy, a oni dali radę bez trudu.

Roman

Zdolna firma, świetni prawnicy! To jest to czego długo szukałam od wielu lat 🙂

4,0 rating
16 marca 2019

Szukaliśmy pomocy, aby odzyskać od dłużnika pieniądze, można powiedzieć że naprawdę długo trwały poszukiwania i tylko Kancelaria Ultimatum powiedziała TAK, które utrwaliło mi się na długo w pamięci. Dziękuję

Fryderyka

Kancelaria Ultimatum opinie o firmie windykacyjnej

5,0 rating
15 marca 2019

Bardzo pomogli naszej firmie jak 5 naszych kontrahentów z którymi współpracowaliśmy od przeszło dziesięciu lat zwlekało z opłaceniem należności za towar i w końcu trafiła kosa na kamień jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry – potem to była tylko kwestia czasu.

Wacława

Jak odzyskiwać długi to tylko z kancelarią Ultimatum

5,0 rating
14 marca 2019

Dłużnicy w naszej firmie długo ściemniali (tyle ile się dało), a w końcu przestali telefon odbierać, ale na całe szczęście że Kancelaria Ultimatum stanowczo zadziałała i odzyskała należności w mgnieniu oka. Polecamy

Antoni

Nasza spółka korzystała z usług firmy Kancelaria Ultimatum 3 razy i stanowczo stwierdzamy, że można korzystać z ich usług

5,0 rating
13 marca 2019

Moim marzeniem jest to żebym nie musiał już sądzić się z dłużnikami, ale jak do tego dojdzie to gwarantuję, że znowu do Was zgłoszę się, bo jesteście konkretną firmą, a nie gawędziarzami, którzy grają na zwłokę czasową.

Oktawiusz

Najbardziej ogarnięta w Polsce firma windykacyjna - jako jedyni podjęli się odzyskania mojego długi i udało się odzyskać wszystkie pieniądze

5,0 rating
12 marca 2019

Kancelaria Ultimatum ma obszerne pojęcie o finansach, a także o windykacji, psychologii, prawie, a także wszystkich innych niszowych dziecinach w których odnaleźć się może tylko garstka osób – wiedza i doświadczenie jakim dysponuje Kancelaria Ultimatum pozwala im na czynne pomaganie osobom pokrzywdzonym przez dłużników.

Baldwin

Osobiście korzystałem z usług kancelarii Ultimatum 3 razy i za każdym razem poradzili sobie z zaistniałym problemem

5,0 rating
11 marca 2019

Kancelaria Ultimatum pomogła mi uprać się dłużnika, który myślał że jest nie do okiełznania. Można rzec, że firma Ultimatum to gracz na rynku godny uwagi – obsługują klientów ponad 15 lat, więc i na pewno doświadczenia sporo się nazbierało, co się w moim przypadku przydało ponieważ mój dłużnik nie należał do łatwych typów.

Edgar

Kancelaria Ultimatum zawsze jest w stanie pomóc osobom w potrzebie

5,0 rating
10 marca 2019

Ogromy plus dla kancelarii Ultimatum za stanowczość ze strony doradców prawnych oraz pomoc windykacyjną, a także sumienne wytłumaczenie wszystkiego najlepiej jak tylko się da – wyjaśnili mi trudne pojęcia windykacyjne i odpowiedzieli na wszystkie zadane przeze mnie pytania odnośnie dłużnika. Oczywiście dług odzyskany.

Adrianna

Nie ma pod żadnym pozorem w kancelarii Ultimatum wpłacania pieniędzy przed odzyskaniem długu

4,0 rating
9 marca 2019

Jak masz dłużnika i nie masz pieniędzy na prawnika to najlepszym pomysłem jest udać się do firmy, która nosi miano Kancelaria Ultimatum ponieważ oni nie pobierają od tak sobie pieniędzy. Rozliczenie odbywa się tylko i wyłącznie jak odzyskają dług tzn. krótko mówiąc każdego stać na ich usługi ponieważ nie wpłaca się im zaliczek tylko dopiero po ściągnięciu długu „odpala się” im ich dolę, która waha się w granicach kilku procent.

Eliasz

Bardzo dobra, sprawdzona firma windykacyjna, której nie dorastają inne firmy do pięt

1,0 rating
8 marca 2019

Z usług kancelarii Ultimatum miałem zaszczyt korzystać już 4 razy i ani razu nic złego tej kancelarii windykacyjnej nie mam do zarzucenia. Fachowo odzyskują długi i nie wstydzą się tego, że są najlepsi na rynku windykacji o czym świadczą pozytywne opinie wśród osób, które niegdyś miały problem z odzyskaniem długów w różnorakich odmianach.

Sylwester

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE

3,0 rating
7 marca 2019

U mnie bez jakichkolwiek zastrzeżeń czy też uwag z mojej strony. Kancelaria Ultimatum wykonała swoją pracę jak trzeba – dług odzyskany szybciej niż planowali. Wszystko ok i na pewno polecam z czystym sumieniem ich usługi ponieważ najzwyczajniej w świecie ufam tej kancelarii, a nie żadnej innej.

Ariana

Walczą z dłużnikiem od samego początku, aż do po sam koniec - nigdy nie zostawiają niedokończonych spraw 🙂

5,0 rating
6 marca 2019

Niezwykle profesjonalne, a także indywidualne podejście do wszystkich klientów bez znaczenia na miejsce zamieszkania wielkość długu – pomagają zarówno firmom jak i osobom prywatnym, wiem o tym doskonale ponieważ poznałem ich jak chciałem odzyskać w naszej firmie pieniądze od dłużnika, a później wynająłem ich do odzyskania pieniędzy od osób, którym wynajmowałem mieszkanie i nie płacili 2 miesiące ani za wynajem ani za czynsz. Polecam kancelarię Ultimatum – zawsze można liczyć na ich pomoc.

Damazy

Szkoda czasu na szukanie firmy windykacyjnej jak mamy kancelarię Ultimatum

5,0 rating
5 marca 2019

Można rzec, że jestem najzwyklejszym człowiekiem na świecie, a pomogli mi jak prezydentowi, dlatego rekomenduje usługi kancelarii Ultimatum. Nie pobrali ode mnie nawet złotówki przed tym jak odzyskali pieniądze od dłużnika za co mega plus dla nich stąd ocena 5 na 5 🙂

Łukasz

Moja opinie o kancelarii Ultimatum jest pozytywna

5,0 rating
4 marca 2019

Polecam kancelarię Ultimatum gdyż za dosłownie parę procent wartości długu ściągnęli z dłużnika wszystko co było można, a dodatkowo prawnicy z Ultimatum wyegzekwowali odsetki, dlatego Kancelaria Ultimatum u mnie zawsze była, jest i będzie na pierwszym miejscu. Byłem tylko 1 raz u nich w biurze, a tak to wszystko zdalnie było załatwiane co pozwoliło zaoszczędzić cenny czas no i poniekąd pieniądze na dojazdy.

Zadowolony klient

Polecam w 101% usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum obsługującą klientów z całego kraju

5,0 rating
3 marca 2019

Absolutnie żaden oszust finansowy nie ma jakichkolwiek szans z działaniami i technikami, które stosuje Kancelarię Ultimatum. Odzyskali łącznie przy 2-óch sprawach ponad 30 tys. złotych czyli cały dług stąd rekomendacja o ich działania z moich ust będzie zawsze płynęła pozytywna.

Bronisław

Nasza firma korzysta regularnie z usług tejże firmy windykacyjnej, która nosi miano Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
2 marca 2019

Zawsze wszystko załatwiają na czas i przede wszystkim jak dłużnik nie jest ugodowy to i jego załatwią z tym że oni nie muszą fizycznie nikogo załatwiać tylko wystarczy zastosować parę pism.

Mirena

Kancelaria Ultimatum to bardzo efektywna, profesjonalna i skuteczna firma windykacyjna - wiem gdyż testowałem ich na własnej skórze 🙂

5,0 rating
1 marca 2019

W kancelarii Ultimatum jest bez większego znaczenia czy Twój dłużnik ma niewielki dług czy duże zobowiązanie finansowe, którego praktycznie nie da się spłacić, ale istotne jest to u nich, że zawsze bez ponoszenia dodatkowych kosztów zweryfikują każdą sprawę, a finalnie odzyskają pieniądze tak jak w moim przypadku. U mnie odzyskali cały dług w 2 miesiące – 11 pism zmobilizowało dłużnika i sam wziął pożyczkę i oddał nam cały dług, mam nadzieje że już nigdy nie trafimy na podobną osobę.

Jacek

Dług od kontrahenta odzyskany

3,0 rating
13 stycznia 2019

Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum, ogromne zaangażowanie ze strony pracowników Kancelarii Ultimatum oraz duża skuteczność w ich działaniu – pieniądze odzyskane od kontrahenta w przeciągu trzech miesięcy. Usługi na wysokim poziomie za małe pieniądze.

Bożena

Kancelaria Ultimatum ratowała naszą rodzinę przez klęską

4,0 rating
12 stycznia 2019

Bardzo skuteczna kancelaria, znają się na rzeczy – fachowe podejście do wszystkich, którzy zgłoszą się do nich. Rekomenduję ponieważ warto skorzystać z ich usług, zapewniam że tak jak my to też każdy będzie zadowolony.

Marcel z Sanoka

Kancelaria Ultimatum opinie ma zacne gdyż jest konsekwentna w dążeniu do celu

5,0 rating
7 stycznia 2019

Mamy firmę lokalną zaopatrującą pół miasta w pieczywo i całe 20 lat było bez problemów, aż trafiła kosa na kamień i trafił się gagatek, który nie specjalnie chciał opłacać faktury za to co już wziął od nas. Byliśmy w trudnej, a wręcz przytłaczającej sytuacji – co zrobić? Dobrze, że jedna z pracownic korzystała z usług firmy KANCELARIA ULTIMATUM opinie i rekomendacje mieliśmy od naszej pracownicy. Zadzwoniliśmy i już po 10 sekundach wiedziałem, że rozmawiam z właściwym człowiekiem bez zbędnego gadania zaproponowali rozwiązania, a dokładnie jak można pobawić się dłużnikiem. Odzyskali cały dług i o dziwo kontrahent dalej u nas bierze bułki i chleb, ale zrozumiał swoje zachowanie i jest wiernym klientem naszej firmy. Dziękujemy Kancelaria Ultimatum – wpadniemy na kawkę niebawem 🙂

Mirosław z Karlina

Na pewno Kancelaria Ultimatum ma najlepsze opinie wśród firm windykacyjnych obsługujących zarówno klientów prywatnych jak i firmy czy też spółki

5,0 rating
18 grudnia 2018

Nam sąsiad polecił Kancelarię Ultimatum, która pomogła mu uporać się z złośliwym dłużnikiem, któremu już później nie chodziło o pieniądze tylko czysto złośliwie droczył się z oddaniem pieniędzy ponieważ wiedział, że nie mamy ani złotówki, a dłużny był nam 40 tys zł, całe życiowe oszczędności. W naszym przypadku chodziło mi i mojej partnerce o odzyskanie należności za zaległe przysądzone przez sąd alimenty, których były nie chciał płacić na dziecko. Pomogli mi na bardzo małym % którego prawie nie odczułam, a długu i tak na własną rękę nie mogłam odzyskać, dlatego Kancelaria Ultimatum opinie ma i będzie miało od serca najlepszą jak tylko to możliwe.

Tomek

Działania windykacyjne bez marnowania czasu

5,0 rating
6 grudnia 2018

Całe szczęście, że Kancelaria Ultimatum działa szybko ponieważ gdyby nie ich szybkie działania to sprawa zostałby w moim przypadku przedawniona. Pan z Ultimatum wraz z partnerami w kancelarii robią kawał dobrej roboty. Podziwiam Was.

Ania90322

Myślałam, że już po mnie, ale Kancelaria Ultimatum mająca świetne opinie przekonała mnie do kroków jakie trzeba postawić, aby oszuści nie mieli lekkiego życia

5,0 rating
5 listopada 2018

Prowadząc firmę nawet najlepiej na świecie nie można ominąć tematu jak oszuści finansowi uciekają od obowiązku opłacenia faktur vat za towary, które wcześnie szybciutko zabierali z naszej hurtowni. Na początku sama zajmowałam się windykacją w firmie, aż namnożyło się od groma oszustów finansowych, którym nie spieszno do uregulowania należności. Całe szczęście, że jest Kancelaria Wierzytelności Ultimatum mogąca w bardzo krótkim czasie znaleźć oszusta, który ucieka przed odpowiedzialności nawet na drugi koniec kraju czy też europy. Zdecydowałam się żeby akurat ta a nie inna kancelaria windykacyjna obsługiwała nasze sprawy ponieważ mają znakomitą reputacje na rynku odzyskiwania należności i znam ich na chwilę obecną ponad 4 lata, więc już jaką opinie o tej firmie ściągającej długi mogę powiedzieć niemało. Polecam firmę Ultimatum za fachowe podejście do tematu windykacji i ekspresowe zamknięcie sprawy, która trafiła już na drogę sądową. Pozdrawiamy wraz z całą hurtownią.

Helka

Kancelaria Ultimatum oszuści nie mają z nimi szans

4,0 rating
4 listopada 2018

Bardzo rzetelna Kancelaria wierzytelności pomagająca w kwestiach związanych z oszustami finansowymi, których można było zobaczyć w tv Polsat. Polecam Ultimatum ponieważ jest to sprawdzona firma.

Mateusz

Polecam firmę Kancelaria Wierzytelności Ultimatum

5,0 rating
30 października 2018

Polecam i opowiem Wam przezabawną historię o Kancelarii Ultimatum i telewizji Polsat, a mianowicie chodzi o to że pewna firma nie opłacała faktur od różnych firm, które zgłosiły się do Kancelarii windykacyjnej Ultimatum. Kancelaria perfekcyjnie wykonywała swoje zadania i dłużnik zorientował się, że nie ma szans z nimi, więc skontaktował się z telewizją Polsat i wmówił im w programie Interwencja, że to on jest poszkodowany itd. Oczywiście wszystko szybko się wyjaśniło i Polsat już nie jest podkręcany przez tamtego Pana, ale tak sobie myślę co Ci ludzie mają w głowie, że przychodzą im takie niezwykłe i misterne plany zachowując się niczym Gargamel, a nie osoba która chce spłacić zobowiązania finansowe.

Rozbawiony wierny klient z Karlina

POLSAT

5,0 rating
30 października 2018

Dnia dokładnie 14.05.18 w telewizji Polsat w programie Interwencja widziałem jak dziennikarka opowiada o Kancelarii Ultimatum i zadzwoniłem do nich – dałem sprawę tylko do zerknięcie, a oni błyskawicznie zweryfikowali czy da się coś z tym zrobić opinia ich na temat dłużnika była jednoznaczna – działamy. Cieszę się, że ich poznałem ponieważ mam pieniądze na koncie, których samodzielnie nie potrafiłem czy nie umiałem odzyskać od firmy, która okazała się oszustem pierwszej klasy.

Andrzej

Zmienili adres

5,0 rating
30 października 2018

Oni już nie mieszczą się na Marszałkowskiej tylko na ulicy Złota 59 również w Warszawie i można powiedzieć, że już parę dobrych lat tam siedzą i tępią dłużników niczym na wojnie tylko tutaj jest bardziej bitwa finansowa gdzie zawsze Kancelaria Ultimatum opinie wychodzi z podniesioną głową.

Klient

Firma znana od lat

5,0 rating
30 października 2018

Pamiętam jak jeszcze chodziłam do ich biura na Marszałkowska 100/102 w Warszawie i już wtedy Panowie nieźle się rozkręcali, bo każdy kto tam był miał skończone prawo i dalej się edukowali. Naprawdę pamiętne czasy jak mojemu znajomemu odzyskiwali dług od takiego jednego dłużnika.

Marusia

Oszustwo finansowe z Kancelarią Ultimatum nie ma szans

5,0 rating
30 października 2018

Korzystałem kilka razy z usług Kancelarii Ultimatum i nie rozumiem co tam się stało w tym Polsacie, że dłużnik w programie interwencja nawymyślał takie rzeczy. U mnie 4 razy bez najmniejszego przestoju działali i odzyskiwali długi.

Krzysztof

KANCELARIA WIERZYTELNOŚCI ULTIMATUM POLSAT

5,0 rating
30 października 2018

Spotkana w ogólnodostępnej telewizji Polsat Kancelaria Wierzytelności Ultimatum zaintrygowała mnie swoją charakterystyczną opinią. Poznałem ich dopiero jak zaczęliśmy współpracę i nie żałuje ani jednego kontrahenta którego im dawałem tzn. takiego, który uciekał się od płacenia faktur za towary na których zarabiał. Można powiedzieć, że Kancelaria Ultimatum Polsat to naprawdę najlepszy przykład jak ta firma doskonale radzi sobie z dłużnikami, którzy tak się ich boją że aż muszą mówić i pisać wymyślone historyjki.

Lileinaos

OPINIE O KANCELARIA WIERZYTELNOŚCI ULTIMATUM

5,0 rating
30 października 2018

Wzorowy konta poprzez maila, telefon czy też bezpośrednio face to face pozwoliło lepiej mi poznać specyfikę biura windykacyjnego specjalizującego się windykowaniu długów. Nie było by tak łatwo gdyby Pan, który nas obsługiwał nie znalazł rozwiązania, dlatego temu Panu ogromnie dziękuję. Jestem bardzo wdzięczny także drugiemu Panu, który ekspresowo obsługiwał moją sprawę załatwiając liczne dokumenty.

Zadowolony Klient biura Ultimatum

Długi odzyskują na medal

5,0 rating
30 października 2018

U mnie patowa sytuacja z dłużnikiem, który zniknął, ale Kancelaria Ultimatum dopadła go za granicą i musiał wszystkie pieniążki oddać co do grosika. Super efektywne działania windykacyjne pozwoliły na uporanie z długiem, a zarazem problemem, który ciążył na naszej firmie od lat.

Logistyk dynamics

Kancelaria Ultimatum Polsat

5,0 rating
30 października 2018

Jestem Klientem i po reklamie w telewizji Polsat zadzwoniłem żeby zweryfikowali moją sprawę windykacyjną, bez zbędnych ceregieli przeszliśmy do sedna sprawy. Oczywiście bez żadnych opłat ponieważ doszły mnie słuchy, że w Polsacie ktoś mówił o jakichś zaliczek i albo firmę pomylił albo kłamał. Pieniądze Kancelaria Ultimatum opinie odzyskała, dlatego wielki plus za poświęcenie i odwagę.

Biuroplaxes

Sprostali moim wymaganiom

4,0 rating
29 października 2018

Poszłam do firmy Kancelaria Ultimatum z zapytaniem czy można na raty rozłożyć płatności, a oni że nie trzeba bo nie pobierają zaliczek 🙂 Świetnie trafiłam i strasznie się z tego cieszę. Dłużnika tylko i aż miesiąc szukali, ale był w Kanadzie, więc i tak nie najgorzej.

Anita

Bardzo pomocni

5,0 rating
26 października 2018

U mnie stanęli na wysokości zadania i sprowadzili na ziemię dłużnika, którego oświeciło dopiero po ich kontakcie, że zalega nam pieniądze.

Zakład blacharski

Polecam wszystkim osobom z całego kraju

5,0 rating
25 października 2018

Oferują swoje usługi w całym kraju, a załatwiają dłużników, którzy nawet wyjechali z kraju. Gorąco polecam!

Klaudyna

Wszystko z nimi ok

5,0 rating
24 października 2018

Sprawdziłem ich kompetencje na własnej skórze i muszę przyznać że wymiatają na rynku windykacyjnym nie tylko w Warszawie, ale również w całym kraju.

Michał

Zadowolona z wykonanej usługi

5,0 rating
23 października 2018

W firmie Ultimatum kompletnie nie ma żadnych opłat wstępnych jak u innych nawet po 5 tys. zł za sprawę jak utopiła nasza przyjaciółka przez znaną firmę z województwa dolnośląskiego.

Grażyna

Super konkretni ludzie tam pracują

5,0 rating
22 października 2018

Pracownicy w Kancelarii Ultimatum ltd. to prawdziwe rekiny biznesu, którzy rozumieją prawo, windykacje z nim związaną, a także rozumieją człowieka, co jest w tego typu postępowaniach niezmiernie istotne.

Roman

Kancelaria daje radę

5,0 rating
21 października 2018

Powierzyliśmy jedną małą sprawę i firma Ultimatum ltd. załatwiła wszystko bez sądu tylko pismami zmobilizowała dłużnika do spłacania zadłużenia.

Zarządca nieruchomości

Obeznani w temacie

5,0 rating
20 października 2018

W firmie windykacyjnej Ultimatum ltd. sami sobie znaleźli dane zadłużonej osoby po dosłownie samym peselu, bo tak się zapadł pod ziemię, że nawet miejsce zamieszkania zmienił.

Lucyna

Rewelacyjna współpraca

5,0 rating
19 października 2018

U mnie wyglądała sprawa tak, że jak dłużnik otrzymał pismo od firmy Ultimatum ltd. to przeżył niezły szok, że go namierzyli, aż sam z siebie oddał całą kwotę.

Katarzyna

Bardzo zadowolony klient

5,0 rating
18 października 2018

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to czysta przyjemność i jak będzie taka potrzeba na pewno wrócę do Was 🙂 Obsługiwał mnie pewien Pan i jestem bardzo zadowolony z jego usług.

Kazimierz

Porządna firma

5,0 rating
17 października 2018

Odzyskał Pan z Ultimatum dług w parę tygodni gdzie inna firma męczyła się 2 lata bez większego efektu. Polecam Pana z firmy Ultimatum każdej osobie.

Maria

Perfekcjoniści

5,0 rating
16 października 2018

Elegancko załatwiony dłużnik i odzyskana cała kwota zobowiązania finansowego. Naprawdę Pan z Ultimatum doskonale wie co to windykacja i jak się posługiwać wiedzą z zakresu prawa.

Michał

Zadowolony kontrahent

5,0 rating
15 października 2018

Z firmą Ultimatum nie ma nigdy żadnych jakichkolwiek niespodzianek przy załatwianiu spraw czy to w sądzie czy też poza nim, dlatego wszystko z nimi w jak najlepszym porządku. Są godni polecenia!!!

Albert

Było załatwione wszystko jak trzeba

5,0 rating
14 października 2018

Wszystko ogarnięte, kasa odzyskana, dlatego pochwały się należą Kancelarii Ultimatum jak mało komu. Extra firma.

Marek

Kancelarie Ultimatum opinie

5,0 rating
13 października 2018

Rekomenduję tą firmę ponieważ wykonują od wielu lat szeroki zakres usług świadczonych naprawdę na światowym poziomie. Dzięki Polsatowi zaufałem Kancelarii windykacyjnej Ultimatum za co szczerze chciałem podziękować. Firma nie pobiera zaliczek i ma klarowne umowy pisane na korzyść dla klienta.

Kowal

Pomoc windykacyjna

5,0 rating
12 października 2018

Pomogli mi odzyskać pieniądze od osoby, która wynajmowała u mnie mieszkanie. Trwało po pół roku bo tamta osoba nie miała ani pieniędzy, ani nic cennego, ani też zdolności kredytowej, ale w końcu wywiązała się z zobowiązania finansowego.

Krzysztof

Dług odzyskany

5,0 rating
11 października 2018

Mimo tego że namierzanie dłużnika trwało miesiąc czasu, ale co do czego znaleźli dłużnika i pieniądze zostały zwrócone w ratach.

Klaudiusz

Bardzo polecam

5,0 rating
10 października 2018

W tej firmie windykacyjnej chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące nas pytanie.

Karolina

Wszystko ok

5,0 rating
9 października 2018

Spisali się na maxa dobrze, więc daje 5 gwiazdek 🙂

Marta

Pozytywna opinia o firmie Ultimatum

5,0 rating
8 października 2018

Kancelaria Ultimatum udziela za darmo porad prawnych i to nawet bez wychodzenia z domu. Konkretna firma!

Piotrek

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
7 października 2018

Korzystałem z usług Kancelarii Ultimatum, a dokładnie obsługiwał mnie Pan pod adresem Złota 59, 00-120 Warszawa gdzie dokonali dokładnej analizy mojej sprawy. Nie wzięli pieniędzy na początku, więc duży plus, bo nie miałem wtedy naprawdę grosza przy sobie. Dokładnie sprawdzili możliwości i przeszli do działania za co bardzo dziękuję gdyż cała kwota została odzyskana.

Marek

0 zł opłaty za zajęcie się sprawą

5,0 rating
7 października 2018

Ultimatum po przede wszystkim brak jakichkolwiek opłat wstępnych czy też zaliczek, dlatego zdecydowałam się właśnie na ich biuro i wcale tego nigdy nie żałowałam.

Kinga

Wszystko było na wysokim poziomie załatwione

5,0 rating
6 października 2018

Nie kasują w Kancelarii Ultimatum za szukanie majątku dłużnika wraz z jego całą rodziną aż do 5 lat wstecz jak to bywa w konkurencyjnych firmach, że płacimy kilka tysięcy, a tak naprawdę nic się nie ma – tutaj jest inaczej i załatwiają wszystko niemalże od ręki. Dziękuję polsatowi za rzeczowy przekaz ich działań.

Mateusz

Pozytywna recenzja

5,0 rating
5 października 2018

Można im w 100% zaufać. Są znani z solidności i rzetelnie wykonanej pracy jaką im się powierza. Dłużnicy nie mają z Ultimatum żadnych szans.

Tomasz

Profesjonalna windykacja

5,0 rating
4 października 2018

U mnie sprawa trwała niecałe 3 lata, ale odzyskałam praktycznie wszystkie pieniądze, jeszcze zostały odsetki, ale jestem spokojna że i to wyegzekwują od dłużnika.

Norbert

Eksperci windykacyjni

5,0 rating
3 października 2018

Odzyskali cały dług za niewypłacone wynagrodzenie z tytułu umowy pracy. Wróciło do mnie ponad 20 000 zł, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić dobrze mi znaną Kancelarię Ultimatum.

Filip

Załatwiają sprawy konkretnie bez owijania w bawełne

5,0 rating
2 października 2018

Mają niezwykle skutecznego komornika, który nawet dojeżdża do dłużnika żeby wyegzekwować dług. Nawet nie trzeba mieć ani 1 złotówki na rozpoczęcie odzyskiwania długu z ich pomocą.

Hieronim

Dobre biuro windykacyjne

5,0 rating
1 października 2018

Obsługują osoby w całym kraju z dogodnymi warunkami rozliczania się, co jest dużym atutem tejże kancelarii.

Magda

Zadowolona

5,0 rating
30 września 2018

Kancelario Ultimatum bardzo dziękuję za fachową pomoc i profesjonalna poradę z zakresu prawa windykacyjnego! Pozdrawiam!

Asia

Skuteczni

5,0 rating
29 września 2018

Odzyskali w naszej firmie pieniądze za nieopłacone faktury, a tych którzy się spóźniali bardziej motywowali do namacalnego poprawienia sytuacji w finansach.

Masarnia

Polecam

5,0 rating
28 września 2018

U mnie jeśli chodzi o windykację długów bardzo polecam pójść do Kancelarii Ultimatum, opowiedzieć o całej sytuacji i wymyślić miarodajne rozwiązanie.

Iwona

Korzystałem

5,0 rating
27 września 2018

Osobiście na własnej skórze testowałem ich skuteczność ponieważ na nieszczęście znalazła się firma, która nie chciała zwrócić mi pieniędzy i muszę naprawdę przyznać, że Panowie z Ultimatum znają się na swojej robocie.

Waldek

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
26 września 2018

Podziwiam ich zaangażowanie w powierzone im zlecenia. Dziękuję za pomoc przy odzyskaniu długu i Polsatu na którym zobaczyłam ich program – serdecznie pozdrawiam.

Kasia

Bez komplikacji

5,0 rating
20 września 2018

Mają dobrą organizację i znają się na prawie – więcej im jak i mi nie było potrzeba. Dług odzyskali za niewielką prowizję. W ogólnie nie pobierają zaliczek, co też stanowi dodatkowy atut. Polecam i na pewno wrócę jak będzie taka potrzeba.

Wanda

Szczerze polecam

5,0 rating
19 września 2018

Odzyskali całą kwotę + odsetki, które dłużnik sam zaproponował po wcześniejszym kontakcie Kancelarii Ultimatum. Minimum formalności, zadowolenie na maxa, jedyne czego nie ma to długu 🙂

Klaudiusz

Usługa wykonana wzorowo

5,0 rating
18 września 2018

Widać że każdy w ich biurze ma prawnicze wykszałcenie jak i po efektach działań można wnioskować nie jedną noc spędzoną przy studiowaniu tematyki windykacyjnej. U mnie wielkie powodzenie, a inni rozkładali ręce gdzie Ultimatum podjęło się zlecenia i jeszcze nie chcieli zaliczki.

Marta

Usługi na wysokim poziomie

5,0 rating
17 września 2018

Kancelaria Ultimatum to jakość sama w sobie! Potrafią zrozumieć drugą osobę i wszystko mówią zrozumiałym językiem bez trudnych prawniczych definicji, więc wszystko każdy rozumie. Polecam

Waldemar

Zadowolona klientka - pozytywna opinia

5,0 rating
16 września 2018

Nie chcieli żadnych pieniędzy za prowadzenie sprawy tylko dopiero na koniec rozliczyliśmy się procentowo za wygraną sprawę. Spisali się na 5 gwiazdek z plusem ponieważ dłużnika załatwili na dobre w niespełna miesiąc czasu 🙂 Polecam

Asia

Zachwycony z wykonanej usługi windykacyjnej

5,0 rating
15 września 2018

Zaufałam polsatu i była to słuszna decyzja. Panowie w firmie Ultimatum oznajmili mi że może to trwać nawet rok, ale zgodziłem się i nie żałuje bo załatwili wszystko w niespełna 2 miesiące i pieniądze były na trzeci miesiąc już na koncie za co niezmiernie dziękuję i serdecznie pozdrawiam z nad morza.

Nadmorski klient

Kancelaria Ultimatum Opinie

5,0 rating
14 września 2018

Mogę śmiało polecić firmę nie tylko za to że odzyskali mi dług, ale także za to, że nie pobrali żadnych pieniędzy, żeby zająć się sprawą windykacyjną stąd z mojej strony dla tychże Panów wręczam ogromny plus 🙂 Działają sprawnie, szybko i efektywnie, co widać już po pierwszych tygodniach prac związanych z odzyskaniem środków finansowych.

Mirek z Grudziądza

Korzystała 2 razy

5,0 rating
13 września 2018

Moja przygoda z firmą Ultimatum miała miejsce już po raz drugi i zawsze wszystko rzetelnie załatwiali. Każde ich działanie było raportowane, więc wiedziałam co się dzieje.

Maja

Warsztat uratowany

5,0 rating
12 września 2018

Pewna firma serwisowała w naszym warsztacie swoją całą flotę aut dostawczych i przestała opłacać bieżące faktury, aż uzbierał się dług. Już mieliśmy się w firmie poddać, ale napotkaliśmy na ogłoszenie firmy Ultimatum, która pomogła nam wyjść z trudnej sytuacji.

Mechanik

Mocny partner biznesowy

5,0 rating
13 sierpnia 2018

W naszej firmie Kancelaria Ultimatum czuwa nad regulowaniem należności finansowych.

Robert

Polecam firmę Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
13 sierpnia 2018

Nie pobierają zaliczek i weryfikują bezpłatnie każdą zgłoszoną sprawę. Naprawdę solidna kancelaria.

Zosia

Profesjonaliści z krwi i kości w skali krajowej

5,0 rating
13 sierpnia 2018

Ultimatum to naprawdę skuteczna i solidna firma windykacyjna.

Piotr

Nie pobrali żadnych opłat na wstępie

5,0 rating
13 sierpnia 2018

Kancelaria Ultimatum to lider na rynku windykacji w całej Polsce i to mówi samo za siebie kim są i co potrafią.

Ewa

Fantastyczna firma windykacyjna

5,0 rating
13 sierpnia 2018

Znają się na robocie! Świadczą usługi w całym kraju. Dziękuję Polsatowi, że pokazaliście tą Kancelarię.

Mirka

Brak zaliczek i innych opłat

5,0 rating
13 sierpnia 2018

Nie pobierają opłat startowych co wg mnie jest ogromnym atutem.

Magda

Firma godna polecenia

5,0 rating
12 sierpnia 2018

Działają w kwestiach windykacyjnych najlepiej w kraju, więc można skorzystać z usług tego biura.

Miłosław

Sprawdzona firma

5,0 rating
11 sierpnia 2018

Kancelaria Ultimatum to solidna firma działająca na terenie całej polski.

Maciek

Szybko wysyłają dokumenty

5,0 rating
11 sierpnia 2018

Męczyłem się z jedną firmą, która zalegała z opłatami ponad rok, a Ultimatum jak zasypało ich pismami to w 2 miesiące oddali całą kwotę.

Prezes spółki

Bardzo zadowolona klienta z Rzeszowa

5,0 rating
11 sierpnia 2018

Dziękuję za pomoc w namierzeniu dłużnika, który zwlekał z uregulowaniem zobowiązania finansowego uciekając po całej europie.

Paulina

Nie obowiązują u nich wpłaty startowe ani zaliczki

5,0 rating
10 sierpnia 2018

Można iść do Kancelarii Ultimatum bezpłatnie zweryfikować sprawę czy nadaje się do wyegzekwowania długu.

Stolarnia

Sprawdzona firma

5,0 rating
10 sierpnia 2018

Korzystaliśmy nie raz z usług Kancelarii Ultimatum i nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek problemów z nimi. Nasz polsatowy widz polecił nam zgłosić się do nich i nie pożałowaliśmy tego. Pozdrawiam

Lara

Pozytywna opinia o Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
9 sierpnia 2018

Załatwili sprawę praktycznie od ręki. Można ich śmiało brać do szukania dłużnika lub/i do ściągania należności z firm lub osób prywatnych.

Antonia

Są genialni

5,0 rating
9 sierpnia 2018

Ich rozwiązania są po prostu naprawdę przemyślane ponieważ cały czasu z powodzeniem sobie radzą na rynku windykacyjnym

Inka

Wszystko bez problemu w tej firmie

5,0 rating
9 sierpnia 2018

Można ich brać – korzystałem i doprowadzili sprawę windykacyjną do samego końca.

Marek

Alimenty

5,0 rating
8 sierpnia 2018

Kancelaria Ultimatum wywalczyła mi zaległe alimenty od ojca dziecka i zadbała o to żeby były w przyszłości regularnie uiszczane – póki co regularnie dostaje pieniądze od mojego byłego.

Felicja

Pozytywna recencja

5,0 rating
8 sierpnia 2018

Odnośnie Kancelaria Ultimatum opinie z mojej strony są jak najbardziej pozytywne, Polsatowy odbiór przyniósł wymierne korzyści.

Hanna

Szybko zabrali się za skuteczne działania

5,0 rating
7 sierpnia 2018

Konkretni ludzie, konkretna firma. Poleca zadowolony klient z Karpacza.

Magda

Daje 5 gwiazdek 🙂

5,0 rating
7 sierpnia 2018

Kancelaria Ultimatum zajęła się tak dokładnie i profesjonalnie moją sprawą z satysfakcjonującym wynikiem dla mnie za co niezmiernie dziękuję.

Adrian

Pozytywna opinia

5,0 rating
7 sierpnia 2018

U mnie mało wzięli prowizji, a dużo zrobili, więc duży plus 🙂 Wszystko odzyskane!

Tamara

Są naprawdę skuteczni

5,0 rating
6 sierpnia 2018

Osobiście na procedurach sądowych się nie znam ani trochę, a moja sprawa wymagała fachowego podejścia, dlatego wybrałam Ultimatum ponieważ POLSATOWY przekaz na to wskazywał i nie żałuje tego.

Monika

Znają się na polskim prawie wręcz idealnie

5,0 rating
6 sierpnia 2018

Dłużnika osobiście szukałam rok i bez żadnego skutku, a w tej firmie w ciągu 2 tygodni nie dość że go Ultimatum namierzyły to już wysłane zostało pismo przedsądowe.

Danuta

Sprawy sądowe ciągnęły się ponad pół roku

5,0 rating
6 sierpnia 2018

Niby ponad 6 miesięcy trwało całe postępowanie windykacyjne, ale najważniejsze że się udało odzyskać pieniądze.

Paula

Polecam i zostawiam pozytywną opinię

5,0 rating
5 sierpnia 2018

Niespodziewana informacja o braku zaliczki w firmie Ultimatum to naprawdę niepodważalny atut tejże Kancelarii.

Sylwia

Nie trzeba mieć kasy na start

5,0 rating
5 sierpnia 2018

Biorą na siebie niepowodzenie i nie pobierają zaliczek od klientów chcących odzyskać swoje pieniądze.

Andrzej

Szczęśliwa klientka

5,0 rating
5 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług windykacyjnych jakie świadczy Kancelaria Ultimatum stąd opinie o nich z moich ust padną wyłącznie jak najlepsze. Sprawdź Polsatowy program w którym niegdyś można było zobaczyć Kancelarię Ultimatum. Pozdrawiam

Izabella

Opinie o Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
4 sierpnia 2018

Korzystałam 4 razy z usług windykacyjnych Kancelarii Ultimatum i muszę przyznać rację że znają się na temacie.

Wacław

Kancelaria Ultimatum Polsat pomaga przy alimentach

5,0 rating
3 sierpnia 2018

Sprawami alimentacyjnymi zajmują się dobrze jak mało kto. Alimenty zaległe zostały uregulowane i cały czas mąż dziecka płaci regularnie, więc plus niepodważalny.

Monika

Szybkość to ich atut

5,0 rating
3 sierpnia 2018

Ekspresowe podejście do tematu windykacyjnego, dlatego opinie o kancelarii Ultimatum jak dla mnie są i będą zawsze na wysokim poziomie.

Jarek

Pozytywna opinia o firmie Ultimatum

5,0 rating
1 sierpnia 2018

Poznałam w programie Interwencja w ogólnopolskiej telewizji Polsat. Doskonałe podejście do klienta to podstawa jeśli mówimy o tematyce windykacyjnej ponieważ dla niektórych jest to delikatny temat.

Kaja

Korzystałam i moja opinia o nich jest pozytywna

5,0 rating
22 lipca 2018

Wszystko przebiegło zgodnie z planem – dłużnik oddał całą kwotę.

Marian

Nowy wymiar windykacji w Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
19 lipca 2018

Jestem w szoku jaką znajomością prawa władają Panowie z Kancelarii Ultimatum i nie tylko to wiedzieli, ale potrafili swoją wiedzę zamienić w efektywne działania finalnie pozwalające na odzyskanie pieniędzy o czym mówiono na antenie tv POLSAT. Polecam

Agnieszka

Zagraniczna klientka

5,0 rating
18 lipca 2018

Zostałam oszukana na terytorium Polski będąc cudzoziemką i myślałam, że już nie ma ratunku na odzyskanie pieniędzy, ale firma Ultimatum wszystko za mnie załatwiła i zanim się zorientowałam pieniądze wróciły od dłużnika na moje konto. Polecam

Julia

Pozytywna opinia o Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
16 lipca 2018

Są naprawdę zdolni w kwestiach finansowych i dlatego ich polecam.

Grzegorz

Zadowolona firma - nawet w tv Polsat ich nie zabrakło

5,0 rating
15 lipca 2018

Zajęli się naszymi sprawami związanymi z niepłacącymi kontrahentami i po niespełna 6 tygodniach praktycznie wszystko to co się dało było uregulowane 🙂 Dłużnicy nawet próbują pomówić tą firmę Kancelaria Ultimatum w tv Polsat, ale oni się nie dają. Polecam!

Firma budowlana

Dług ściągnięty

5,0 rating
11 lipca 2018

Pozytywna opinia o firmie Ultimatum gdyż odzyskali dług w mgnieniu oka. Pozdrawiam

Kazimierz

Polecam zawsze i wszędzie

5,0 rating
4 lipca 2018

Ultimatum to najlepsza kancelaria windykacyjna w całej Polsce 🙂 dlatego moja opinia o nich jest i zawsze będzie jak najlepsza.

Zykfryd

Opinia o Ultimatum

5,0 rating
24 czerwca 2018

Świetne podejście do tematu windykacyjnego bez znaczenia na wielkość sprawy. Polecam i pozdrawiam z nad morza 🙂

Helena

Nie biorą kasy za weryfikację sprawy

5,0 rating
21 czerwca 2018

Dłużnicy w tv Polsat są biedni jak Ultimatum zaczęło się nimi interesować. Super metodyka widać, że została wypracowana przez długie lata.

Przedsiębiorca

Szybkie działania windykacyjne

5,0 rating
19 czerwca 2018

Kancelaria Ultimatum działa jak burza – szybciej niż najszybciej z wielkim grzmotem dla dłużnika.

Małgosia

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna

5,0 rating
19 czerwca 2018

Korzystałem i muszę powiedzieć, że na każdym kroku Kancelaria Ultimatum pozytywnie mnie zaskakiwała bo co chwila myślałem, że to już koniec, a oni co chwila wyciągali asa z rękawa. Finał taki że wywalczyli dla mnie cały dług od dłużnika.

Warsztat samochodowy

Polecam i to prawda, że w tv Polsat powiedzieli, że to firma windykacyjne

5,0 rating
15 czerwca 2018

Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek problemów.

Magda

Pozytywne zaskoczenie

5,0 rating
19 maja 2018

Na pewno zakończenie sprawy windykacyjnej zależy od bardzo wielu czynników zależących i niezależących od nas samych, ale u mnie z wszystkimi kłopotami Kancelaria Ultimatum poradziła sobie idealnie, dlatego jak będę znowu potrzebował pomocny na pewno wrócę.

Iza

Bez zastrzeżeń

5,0 rating
15 maja 2018

Parę lat temu skorzystałam z usług kancelarii Ultimatum i jestem zadowolona – pieniądze wróciły od dłużnika na moje konto i to się dla mnie liczyło. Pozdrawiam

Elwira

Pozytywna opinia o firmie Ultimatum

5,0 rating
1 maja 2018

Jak zwykle (3 razy korzystałam) szczęśliwy finał sprawy windykacyjnej z Kancelarią Ultimatum i dług wywalczony. Dziękuję

Kasia

opinia o kancelaria ultimatum

5,0 rating
25 kwietnia 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Ludwik

Usługi na wysokim poziomie

5,0 rating
23 kwietnia 2018

Bardzo polecam wszystkim tym którzy nie mogą się zdecydować bo warto korzystać z ich usług.

Henryk

Alimenty

5,0 rating
19 kwietnia 2018

Oficjalnie chciałam serdecznie podziękować za przeprowadzenie sprawnie sprawy sądowej i odzyskanie alimentów od ojca moich dzieci. Dziękuję!

Ania

Po sprawie sądowej

5,0 rating
19 kwietnia 2018

Jestem zadowolony z usług. Pomogli mi we wszystkim aż do zakończenia spraw sądowych.

Sprzedawca

Profesjonaliści

5,0 rating
29 marca 2018

Nie mam pojęcia jak oni to robią w Ultimatum, ale dają radę, bo czekanie na pieniądze kilka lat i jakieś grosze dostawać to nie dla mnie rozwiązanie. Reasumując wybieram zawsze Ultimatum 🙂

Jakub

Bez zaliczki

5,0 rating
23 marca 2018

Poszedłem zweryfikować sprawę i okazało się że bezpłatnie przeanalizują moją sytuację i jestem bardzo zadowolony.

Mateusz

Super Ultimatum Polsat

5,0 rating
19 marca 2018

W moim przypadku liczył się głównie profesjonalizm firmy na którą mam się zdecydować bo miałam serdecznie za dużo słuchania „chyba” czy też „może” lub „wydaje mi się jak to w konkurencyjnych kancelariach windykacyjnych często można usłyszeć, dlatego zdecydowanie polecam Ultimatum.

Ania

Zadowolona Klientka firmy Ultimatum

5,0 rating
19 lutego 2018

W Kancelarii nazywającej się Ultimatum dosłownie nigdy nie ma chcą zaliczek i innych wstępnych finansowań gdzie w konkurencyjnych firmach chcą zaliczkę w wysokości kilku tysięcy złotych, dlatego ogromy plus ponieważ nie wszyscy w kryzysowej sytuacji kiedy nie mają pieniędzy na zapłacenie od tak takiej wielkiej kwoty. Super!

Maria

Kompleksowa obsługa

5,0 rating
18 lutego 2018

Potrafią dużo więcej niż się wydaje ponieważ cały czas udaje się im odzyskać środki finansowe od Funduszy typu Getback czy też popularny Runicom. Polecam

Paweł

Kancelaria Ultimatum opinie klientów

5,0 rating
7 lutego 2018

Również i ja mogę się pochwalić że kancelaria Ultimatum pomogła nam wyjść z sytuacji kiedy w firmie mieliśmy więcej dłużników niż uczciwych kontrahentów.

Firma prywatna

Zadowolony klient z Gdańska

5,0 rating
27 stycznia 2018

Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu, dzięki czemu sprawa została z automatu wygrana, a dług został spłacony całkowicie w przeciągu 8 miesięcy. Polecam

Mirek

Polecam

5,0 rating
21 stycznia 2018

Opinia jak najbardziej pozytywna.

Marek

Jest moc

5,0 rating
19 stycznia 2018

U mnie było tak, że facet dostał pismo od Ultimatum i sam zadzwonił gdzie ma wpłacić pieniądze czyli jest MOC!

Robert

Nie trzeba kasy żeby iść do Ultimatum

5,0 rating
3 stycznia 2018

Obowiązuje dla każdego klienta całkowity zakaz wpłacania zaliczek, dlatego ode mnie otrzymują 5 gwiazdek.

Henryk

Odzyskany dług

5,0 rating
19 grudnia 2017

Naprawdę są mega efektywni, nie ma jakichkolwiek opłat wstępnych, %%% prowizja na tle podobnych firm malutka. Można do nich dzwonić i pisać jak kto woli, dlatego za kontakt i fachowe podejście daje 6 z plusem. Kancelaria Ultimatum Polsat to miejsce w którym można zostawić opinię lub ocenę przydatną dla ludzi z całego kraju – pomóż również i Ty!

Hania

Świetny kontakt

5,0 rating
4 grudnia 2017

Możliwy kontakt telefoniczny lub mailowy. W telewizji Polsat mieli rację, że to Warszawska firma. Polecam

Ludwik

Długa historia

5,0 rating
19 listopada 2017

Osobiście miałem całkiem innego rodzaju zamówioną usługę a mianowicie chodziło o znalezienie człowieka który zabrał kasę i prysł za granicę, ale dobrze że Kancelaria Ultimatum wywęszyła go przez ich detektywa, który działa na terenie Rosji i Litwy.

Tomasz

Polecam

5,0 rating
4 listopada 2017

W końcu trafiłem na firmę, która działa na wysokim poziomie.

Leo

opinie o kancelaria ultimatum

5,0 rating
4 listopada 2017

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Kamil

Tartakowe przeboje

5,0 rating
19 października 2017

W mej skromnej ocenie mam dobre zdanie o Kancelarii Ultimatum, a znam ich przeszło 12 lat i zawsze pozytywnie do przodu bez żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam w 100%

Uratowany od długów

Pożyczka

5,0 rating
1 października 2017

Kasa odzyskana od byłego przyjaciela w 20 dni. Kancelaria Ultimatum nie pobrała zaliczek. Pozytyw.

hrhrh

Zadowolona Klientka

5,0 rating
19 września 2017

Polecam Kancelarię Ultimatum za znajomość rynku i prawa – bez tego w dzisiejszych czasach nic się nie zrobi.

Monika

Ultimatum firma godna polecenia

5,0 rating
19 sierpnia 2017

Kilka lat temu wstecz miałem przyjemność sprawdzenia usług firmy windykacyjnej Ultimatum gdyż na prawie się nie znam ani trochę, a moje postępowanie potrzebowało fachowego podejścia i wiedzy z zakresu prawa, a nie podejrzewania i spekulowania nad rzeczami przy których tracimy tylko cenny czas. Działają szybko, mają kilka dróg kontaktu, dlatego ode mnie otrzymują 5 gwiazdek 🙂

Piotrek

Kancelaria Ultimatum - firma na medal ?

5,0 rating
19 lipca 2017

Miałem przyjemność pracować z jednym Panem z Kancelarii Ultimatum to mogę przyznać że znają się na robocie (pieniądze od 3 dni wróciły na konto) i mogę ich z czystym sumieniem polecić ?

Ignacy

Zachwycona

5,0 rating
19 czerwca 2017

Jeśli naprawdę zależy Wam na odzyskaniu pieniędzy skorzystajcie z pomocy Kancelarii Ultimatum, Ja się przekonałam i nie żałuję, a pieniądze wydaje się wyśmienicie. Polecam

Marta

Pozytywnie załatwiona sprawa

5,0 rating
4 czerwca 2017

Wysokie kompetencje + duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę = Kancelaria Ultimatum

Florian

Kaska i Ewa

5,0 rating
1 czerwca 2017

Do kancelarii ultimatum zgłosiłam sie z polecenia koleżanki. . Nie pobrali żadnej opłaty wstępnej, nawet nie obciążyli mnie kosztami sądowymi, wszystko ściągają od dłużnika. Komornik skuteczny, nie musiałam wogóle sie tym zajmowac.

hrhhrh

Fachowcy

5,0 rating
19 maja 2017

Kontakt na najwyższym poziomie i pełen profesjonalizm, stosowne wybadanie tematu związanego z dłużnikiem, zadawali mnóstwo pytań, więc widać, że na prawdę chcą poznać sprawę i z całego serca pomóc. Uzyskałem fachową pomoc, super poradę, miłe słowo, a także wsparcie niezmiernie ważne w tych trudnych dniach. Całość bardzo rzetelnie, stanęli na wysokości zadania. Dziękuję i pozdrawiam!

Marek

Uratowany zakład fryzjerski

5,0 rating
1 kwietnia 2017

Duży plus ode mnie ponieważ w konkurencyjnej firmie chcieli 500 zł za poradę, a w tej firmie załatwiłam to bezpłatnie i to w około 10 minut, więc nie mogę na nich powiedzieć złego słowa. Fajnie, fajnie!

Fryzjerka

Zadowolona klientka

5,0 rating
25 marca 2017

Wysoko sobie postawili poprzeczkę w tej firmie z Warszawy o nazwie Ultimatum. Pozdrawiam

Iza

Bajdurski i syn

5,0 rating
24 marca 2017

Bez zaliczek i opłat wstępnych, sprawa się ciagneła prawie 3 lata z byłym wspołnikiem, zwiał z majatkiem ale po batalii sądowej i z komornikiem odzyskane 90%.Polecam Kancelarie Ultimatum.

Jurek

Klientka z Warszawy

5,0 rating
17 marca 2017

U mnie było tak następująco… Pomimo, że dług nie był wysoki to bez mrugnięcia okiem zajęli się naszą sprawą i doprowadzili ją aż do końca postępowania i poszło im rewelacyjnie jakoś dali rade odzyskać dług sprzed czterech lat.

Monika

Fundusze nawet obsługują

5,0 rating
19 lutego 2017

Muszę oznajmi wszystkim, że Kancelarii Ultimatum udaje się wywalczyć pieniądze od Funduszy takich jak Getback czy też Runicom – uwierzcie, że nie wiem jak oni to robią, ale dają chłopaki radę, bo wyczekiwanie na pieniędzy kilkadziesiąt miesięcy i jakieś grosze to nie dla mojej rodziny. Znam ich lata i mogę rekomendować każdemu!.

Mietek

Polecam

5,0 rating
4 lutego 2017

Wszystko ok z załatwieniem sprawy windykacyjnej przez firmę Ultimatum.

Maksym

Zadowolony klient Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
4 stycznia 2017

Mam w tym temacie doświadczenie i miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się naszą firmą, ale Ultimatum jest najskuteczniejsze, dlatego z nimi współpracujemy.

Cyprian

Podwykonawca

5,0 rating
3 stycznia 2017

Kancelaria Ultimatum to najlepsze co mogło nas spotakć, po tym jak wieloletni klient mnie przekreciłna sporą kase.
Ultimatum nie pobrało żadnych opłat wstępnych a jedynie za sprawę sądową która wygrali i uruchomili swojego komornika po tym jak dłużnik ukrył swoj majatek po rodzinie. Kancelaria Ultimatum nie popusciła i odzyskali cąłosć po 1,5 roku. Dzieki.

Lucjan Miłek

Happy

5,0 rating
19 grudnia 2016

Kancelaria Ultimatum to firma dla takich ludzi jak ja 🙂 Czyli mało zmartwień, a zawsze dostaje oczekiwany efekt od działania tejże firmy. Polecam

Janek

Firma windykacyjna, która mnie zadowoliła

5,0 rating
4 grudnia 2016

Od wielu lat Kancelaria Ultimatum, którą widziałem w tv polsat przebija konkurencję swoją jakością, profesjonalizmem oraz terminowością.

Władysław

Zadowolony klient

5,0 rating
14 listopada 2016

Stanowczo polecam gdyż można tej firmie zaufać w 100%. Są to specjaliści z krwi i kości w branży windykacyjnej.

Piotr

Ultimatum pomogło mi w 100%

5,0 rating
11 października 2016

Bardzo dobra kancelaria.

Dariusz

Panele

5,0 rating
9 sierpnia 2016

Sprawa skomlikowana ze wzgledu na spór jak i moj upierdliwy klient sie domgaał zwrotu całosci zadłuzenia, bo mu nic nie grało, za towar 1-szej jakosci. Proba ugodowa przez Kancelaria Ultimatum nic nie dała ale jak dostał nakaz i zobaczył ile ma zapłacić to sie zaczał dogadywać. Kancelaria Ultimatum doprowadziła a szczególnie PAn Kierbedź do ugody – zapłacono!!Opinie o Kancelarii Ultimatum jak najbadziej pozytywe.

Roman

Zadowolona

5,0 rating
17 lipca 2016

Kancelaria Ultimatum Polsat to firma na najwyższym europejskim poziomie gdyż potrafią załatwić niemalże każdą sprawę bez żadnego płacenia na początku jak to często a praktycznie zawsze bywa w podobnych firmach, Ja jak udaję się do sądu to od razu płacę i to większe sumy, a w tej firmie mamy możliwość umówić się na z nimi na konkretne warunki i uiścić opłatę w kilku małych ratach żeby klient był zadowolony od początku do końca, tak to tego typu firma, która pomaga.

Wanda

Opinie Kancelaria Ultimatum Warszawa

5,0 rating
28 czerwca 2016

Jestem Warszawiakiem z krwi i kości, ale tak dobrej firmy jak Kancelaria Ultimatum nie widziałem w stolicy. Polecam. Pozdrawiam

Hugo

Zadowolony klient

5,0 rating
1 maja 2016

Znaleźli dłużnika ukrywającego się wraz z moimi pieniędzmi, które zostały już odzyskane. Dziękuję

Antoni

Miła atmosfera jak na biuro windykacyjne

5,0 rating
23 kwietnia 2016

Zawsze profesjonalna załoga zajmowała się naszymi postępowaniami windykacyjnymi, dlatego z mojej strony dobrą opinię daję dla Kancelarii Ultimatum.

Jeremiasz

Polecam

5,0 rating
2 kwietnia 2016

Na Kancelarię Ultimatum zawsze można liczyć i każdy wie kto korzystał z ich usług. Ja ich poznałam w tv polsat i od samego początku zaintrygowali mnie swoimi technikami. Pozdrawiam

Tomasz

Nie mam pytań

5,0 rating
29 stycznia 2016

Wszystko odzyskane w ciagu 14 dni, a ja meczylem sie z tym ponad 2 lata. Polecam Kancelari Ultiamatum

tettete

Dług od byłego

5,0 rating
18 stycznia 2016

Alimenty odzyskane od mojego byłego, Kancelarai Ultimatum sposała sie dobrze, nie mam zastrzeżeń.

Moni

Zadowolona firma

5,0 rating
23 grudnia 2015

Sprawa o dług w sądzie zakończona ogromnym sukcesem.

Ernest

Kasa odzyskana w 4 miesiące

5,0 rating
15 listopada 2015

Polsat wyemitował program o Kancelaria wierzytelności Ultimatum krs, mający na celu przedstawienie firmy windykacyjnej z Warszawy. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy windykacyjnej.

Maximilian

Dobra opinia Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
9 października 2015

Wszystko było ok przy ściąganiu długu z ich pomocą. Polsat nie mylił się że to wyjątkowa Kancelaria Windykacyjna Ultimatum KRS.

Mariusz

Było wszystko ok

5,0 rating
22 września 2015

Nie miałem jakichkolwiek zastrzeżeń przy ściąganiu długu z dłużnika przez firmę Ultimatum krs z Warszawy.

Właściciel komisu

Usługa windykacyjna za niezapłaconą fakturę

5,0 rating
6 lipca 2015

Bardzo pomocni już od pierwszych chwil poznania się.

Marian

Dobra firma

5,0 rating
11 marca 2015

Polecam wszystkim! Usługi na najwyższym poziomie wykonywane przez Kancelaria Ultimatum z krs ogólnodostępnym.

Rafał

Szybkie działanie ze strony Ultimatum

5,0 rating
7 marca 2015

Bardzo długo na ten widok czekałem – dłużnik w podskokach uciekał jak mnie widział, aż miło jak mu się do dupska po 2-óch latach dobrali z długi.

Mariusz

Firma Budowlana

5,0 rating
26 lutego 2015

Polecam z całego serca, brak opłat wstepnych, weryfikacja dłużnika również po rodzinie do 5 lat wstecz. Jak dobrze poprosisz to zapąłcą cześc wpisu, komornika mają swojego.

Wojciech Sapa

Super zaskoczenie

5,0 rating
2 lutego 2015

Długo to trwało, ale na szczęście dobrze się skończyło, dzięki firmie Ultimatum.

Beniamin

Polecam

5,0 rating
28 stycznia 2015

Super szybkie działanie – wątpię czy konkurencyjne firmy zajęły by się naszą sprawą w takim błyskawicznym tempie jak Kancelaria Ultimatum… A tu kasa szybko zwrócona, do tego mają profesjonalne podejście do wszystkich klientów. Czego chcieć więcej od firmy windykacyjnej? Polecam Panów z tej firmy

Marek

Wszystko OK

5,0 rating
28 stycznia 2015

W firmie Ultimatum mają indywidualne podejście do klienta bez znaczenia na wielkość sprawy.

Lucjan

Dobra firma windykacyjna, którą poznałem przed studio Polsat

5,0 rating
29 grudnia 2014

Idealnie radzą sobie przy ciężkich sprawach windykacyjnych – Kancelaria na 5 z plusem.

Szczepan

Windykowanie dłużnika na poza granicami kraju

5,0 rating
23 grudnia 2014

Super firma Kancelaria Ultimatum krs oprócz tego, że ma świetne opinie to była w tv Polsat 🙂 Polecam!

Janusz

Pozytywnie załatwione

5,0 rating
28 listopada 2014

Dług spłacony w niespełna rok czasu, ale z odsetkami 🙂

Aleksy

Pozytywny odbiór

5,0 rating
2 listopada 2014

Miałam 2 postępowania w których Ultimatum pomogło mi wyjść z problemów, dlatego w 100% polecam!

Anna

Polecam

5,0 rating
27 października 2014

Sprawa skomplikowana prawnie, ale Kancelaria Ultimatum dała radę, dlatego opinia o firmie Ultimatum w mych oczach jest lepsza niż najlepsza.

Aron

Bez zaliczek

5,0 rating
19 października 2014

W tej firmie jest całkowicie bez zaliczki! Pozostałe konkurencyjne firmy biorą po kilka tysięcy za samo przyjęcie sprawy i twierdzą, że coś robią, a tu płacisz za wykonaną usługę i namacalny efekt. Wszystkie opłaty sądowe pokryli za mnie w połowie. Śmiało można korzystać.

Robert

Obligacje

5,0 rating
28 września 2014

Nie ma zadnych zastrzezen, kancelaria ultimatum pomogla mi odzyskac srodki z obligacji gdzie juz jedna windykacja sie wylozyla.
Opinia o kancelarii ultimatum – zasłużony pozytyw!

Antoni Swierut

5 gwiazdek to mój obowiązek

5,0 rating
24 września 2014

Koszty zostały przez Kancelarię Ultimatum w sporej cześć pokryte tak jak to mówili w telewizji POLSAT, a następnie przerzucili je na dłużnika, więc podwójny plus.

Tytus

Firma na poziomie europejskim

5,0 rating
21 sierpnia 2014

Znają się na prawie w Ultimatum i każdy to dobrze wiem.

Marceli

Wspólniczka nie rozliczyła się z biznesu

5,0 rating
7 sierpnia 2014

Przeszło 3 lata temu mieliśmy z moją przyjaciółką plan na nowoczesny sposób na zarabianie pieniędzy, ale po wzięciu pieniędzy pod zastaw i zatowarowaniu studio kosmetycznego poinformowała mnie że po grubszych przemyśleniach jest zdania że to nie dla niej sposób na zarobek i „zmyła się” zostawiając mnie z długami u wierzycieli. Na całe szczęście, że znajoma mojej mamy zarekomendowała mi Kancelarię Ultimatum, która pomogła mi ze sprawą raz na zawsze z owocnym zakończeniem. Super robota Panowie!

Magda

Wywalczyli jako jedyni dług (i znaleźli dłużnika)

5,0 rating
20 lipca 2014

W sądzie był ich pełnomocnik, komornika mieli swojego, więc ciężko im dać inną ocenę niż 5 gwiazdek.

Olgierd

Uratowana przed wspólnikami

5,0 rating
17 lipca 2014

5 lat temu miałem 4 postępowania windykacyjne u swoich wspólników w których Kancelaria Ultimatum pomogła mi uporać się z problemami i wyjść z problemów na dobre stąd nie pozostaje mi nic innego jak dać 5 gwiazdek.

Kasia

Polecam Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
13 czerwca 2014

Moja opinia o Ultimatum jest pozytywna – uratowali moją firmę przez ogromnymi problemami finansowymi.

Brunon

Są genialni

5,0 rating
11 maja 2014

Wpadli na pomysł o którym nikt nawet nie pomyślał wcześniej. Polecam

Kevin

Podsumowanie

4.9
4,9 rating
4.9 out of 5 stars (based on 555 reviews)
Znakomite opinie93%
Bardzo dobre6%
Zadowalające1%
Mizerne0%
Słabe0%

Polecamy sprawdzić opinie o biurze windykacyjnym KANCELARIA ULTIMATUM na pozostałych niezależnych serwisach informacyjnych na których można znaleźć rekomendacje o firmie dla której nie ma długu nie do odzyskania.

SPRAWDŹ REKOMENDACJE I DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW KANCELARII ULTIMATUM

☎ +48 605-448-944

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 15002 votes
Brand Name
Kancelaria Ultimatum ⭐
Product Name
Kancelaria Ultimatum opinie ⭐